0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 3yıldr evliyim eşim ailesi maddi durumları çok iyi ama çok cimriler eşimde babasının yanında çalışıyor babası zırnık koklatmıyor eşimde gurur yapıyor gir bi işe diyorum yok diyor ama böylede olmuyor huzur yok bişey yok dua ediyorum Allah’ım yardım et bi iş nasip ette kurtulalım 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Zor ya babasının eteği altında olup bir evi gecindiremicekse ne diye evlenmis
tarafından
Nişan yüzüüğünü bozdu inanabiliyonmu sırf cebinin harçlığı çıksın diye
tarafından
Allah ıslah etsin inşallah
tarafından
Bildiğin işe girme duası yok mu:)
tarafından
Kizzz ne bilem sjsj biraz araştır sjjs ama rabbimin ıslah etmesi gerekir sen Rabbim ıslah et de ve dua et sjsj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailesi varsa gurur yapması manasız hadi tek yaşasa gurur yapsın ama bir ailesi bir sorumluluğu var . 
tarafından
Laf lafa gelince der 2diplomam var ünv. Okumuşum insanım diye artistlik yapıyor. ******
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Aynı enişte valla mılletın emrı altına gıremıyo gururumdan girsede yapamıyor hemen cıkıyodu. Dedgın gibi kendı kesen olmayınca ne kadr zrngınde olsalar senın huzurun düzenın olmaz ıkı cocuktan sonra dank etti kızkardesım konusa konusa ben rgıtemem bu saatten sonra baba anası olarak bunun düzenını kuracaksınz elıne işini cereceksınz brn ne kadr sızın elınıze bakacam falan tatlı dıllr konusun gerekırse aıleler konussun boylr boyle bızımkı duzeldı onlar kusunce para da kesılıyodu ortada kalıyolardı kavga döğüş derken 7yıllık evli en sonunda babası ona dukkan actı basına oturttu.diğer türlü el altında calısmıyo emır verılmesıne gelmıyodu.sımdı ıyıler duzrnı var 
tarafından
Canm babası dükkanla ev verdi bize ama para olmayınca o dükkanı nasl el üstünde tutacan öyle değil mi buzdolabım boşluktan sinek avlıyor yemin ediyorum yumurtadab soğuk sudan içinde başka bişe yok ne gerekiyorsa kaynanam gidip getiriyom ama aciz oluyorum zıt pıt git gell artık kendi düzenimi kurmak istiyorum ama zorrr çok çaresizim
(2,705 puan) tarafından
E dukkan vermıs cekıp cevırmrk sıze kalmş artk daha napsın
0 oy
(692 puan) tarafından
Bence iyi yapiyor koklatmamakta calissin evini gecindirsin yani gunah degilmi sana cefa cekmeyemi evlendin bacim 
tarafından
Çok çaresizim
(692 puan) tarafından
Allahım sana çıkış kapısı göstersin inşallah o eşinde ıslah etsin inşallah evine yuvasına bakar çocuğun varmı
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Çalışmayı düşünüyor musun? Mesleğin var mı? Eğitim durumun ne??
tarafından
Orta okul son ev hanımıyım komisyonlu gibi bi iş olsa çalışırım
(3,895 puan) tarafından
Allah hayırlısını versin.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 932 göst.
0 oy
3 cevap 159 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 615 göst.