0 oy
2,069 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Ismimi vermek istemedigim icin baska hesap actim saygi ile karsilarsaniz sevinirim ♡ Daha 4 yillik evliyiz o ana kadar en ufak suphe guvensizlik vs yasamadim cokama cok iyi uzerime dusen ilgili sevgisini gosteren cbalayan gonul alan gayet guzel bi eşti. 1 tane cocugumuz var. Daha sonra is yerinden cikti baska bi ise basladi orda da calisan 1 kiz vardi. Ilk 1 hafta falan hersey normal devam ediyodu daha sonra biseyler degismeye basladi bu zamana kadar bensiz disari cikmayan adam is yerindekilerle bana yalan soyleyerek sehir disina gitti yemege. Tabi ben inanmadim suphelendigim icin ve kendisi cok belli ettigi yalan soylemeyi beceremedigi icin anladim surekli aradim yazdim tamamen emin olunca kufurleri bastim saydirdim. Daha sonra tavirlari bana olan davranislari degismeye basladi ilgisi kalmadi isten gelince surekli telefon elindeydi ne cocuguna ne bana vakit ayiriyodu normalde telefonla ilgilenmez bile neyse ben kurcalayim diye aldim ki sifre degismis. Tabi ben kavga ettim noluyoz hayirdir sendeki bu degisiklik ne kim var hayatinda falan dedim israrla kimse yok dedi benden baskasi mivar diye sordugumda yok dedi yalan soylemeyi beceremedigi icin goz goze yuz yuze konusmak istedim mesaj attim isteyken. Eve geldiginde konusalim diye aldim karsima konusuyorum kim o kiz supheleniyorum var bisey falan diyorum yok diyo kimse yok ben yapamam oyle bisey diyo ama gorseniz gozleri doluyo yuzu kipkirmizi oluyo ve gozlerimin icine bakamiyo. Biri vardi yuzde yuz emindim o halinden. Neyse iste uzun hikayeama kisa kesmek istiyorum cok uzun detay var. Aradan 1 bucuk ay gecti o sureci anlatmak icimi dokmek isterdm ama uzun. Sonunda telefon elinde gilm izlerken acik kalmis uyumus aldim kurcalayim derken mesajlari gordum is yerindeki kizla mesajlasmalar 1 bucuk aydir. Suphelerimde hislerimde yanilmamisim. Kiz buna resimlerini atmis bu hic atmamis kendi resmini. Kiza hep demis ki bosancam sevmiyorum seni seviyorum kizinda sevgilisi varmis bu arada. Bunlari kendi telefonuma attim dosya olarak. Kizin numarasini alip mesaj attm yarin oraya geli senin agzina s.cicam diye. Hemn panik yapti ben istemiyodum kocan cok israr etti demeye. Zorla mi öpüştün o zaman dedim. 1kez de opusmusler is yerinde..kocam uyandi geldi agzima geleni saydim o o.rsbu icin sen 1 bucuk aydir hadi beni gectim su cocuguna bile ilgini sevgini esirgedin isten gelince liseli ergenler gbi telefona gömüldün cocugun yuzune bakmadin utan babaligindan falan derken baya saydirdim sinirlendm agladim. Aldi telefonu resimleri mesajlari numarasini falan sildi telefonu sifirladi hattini kirdi atti ayrilcaktim yemin ederim bin pismanim kendimden utaniyom falan dedi. Ben ta benim gozlerime bakamayisindan gozlerinin dolmasindan yuzunun kizarmasindan anlamistim boyle bi b.k oldugunu dedm ayrilcam dedim ayrilmamak icin elinden geleni yapti ne desen haklisin yaptm bi hata falan dedi ama hic bi soyledigi umrumda degildi canm cok yanmisti o mesajlar kafamdan gitmiyo silinmiyo. Neyse iste ben davaacicam bosancam dedm aradan 1 hafta gecmeden hamile oldugumu ogrendim kocam yalvardi yakardi bosanmamak icin pismanim dedi surekli bidaha olmicak falan filan hamile kalmisim ama o kizla konusmadan once bebek 2 bucuk aylikmis meger. Oyle derken bosanmaktan vazgectim. bebegim dogdu buyuyo aradan aylaar gecti ama  rski sevgim yok saygi bile gosteresim gelmiyo ilgi gostermiyorum cinsellik konusunda zaten hic bi sekilde istrmiyorum tavrim net. Acik acik soyluyorum da yuzune utansin diye. Kocam o gunden beri ne sevgisini ne ilgisini eksik etmedi eski haline geri dondu bir dedigimi ikiletmez o telefon sifresi degismeyi birak telefonu eline dahi almaz artik surekli suphelenir bisey sorarim bilerek masus hemen yeminler eder af diler yapmam bidaha yapamam guvenmemekte haklisin nasil guven vericem bilmiom ama bidaha yapamam der hep. Şuan ona karsi sevgim yok saygim da yok. Hersey mukkemmelken bi anda mahvetti hayatimizi asla ama asla affetmedigimi affetmicemi surekli soyluyorum. Icimi dokmek istedim cok bunaldim sıkıldım sarilir oper sever film izleyelim gezelim sunu yapalim bnu yapalim der eskiden sevincten gozleri guleñ ben simdk eglenemiyorum bile birlikte konsere gittik biraz olsn yuzum gulmedi icimden gelmiyo. Bosanmamakla hata mi yaptim bilmiyorum hamile oldgmu ogrenince vazgecmek dogru muydu bilmiyorum siz olsaniz ne yapardiniz ki bu durumda. Ben bitmis haldeyim ne onu affedebiliyorum cunku cok seviyodum ne de kendimi affedebiliyorum ondanbosanmadigim icin 

57 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Seni yargılamıyorum ama aldatma benim için kırmızı çizgi.. Kimseye mecburiyetim de olmadığı için  asla bir daha o kişiye güvenemeyeceğim için ayrılırdım. Kadın yapınca hata ettim dediğinde hiçbir erkek kabul etmiyorsa kadın da affetmemeli benim gözümde. Bu konu ahlak konusu benim için, erkeği kadını olmaz. 

Sen madem barıştın eskiyi kurcalamamalısın, bu da yanlış bir davranış. Bu şekilde bu evlilik düzgün yürümez zaten. 
(1 puan) tarafından
Inan cokhaklisin ben yapsam o daaffetmezdi. Yuzune de soyledim sen beni affeder miydin diye hayir dedi bendende af bekleme dedim.affetmedim affetmicem de sogugum ona karsi esim gbi dvaranmiyorum da ama o elinden gelenin fazlasini yapiyo ben yuz vermiyorum. Bosanmak istiyorm ama korkum cocuklarim o korku bambaskaymis
-Reklam-
+2 oy
(6,456 puan) tarafından
Eğer o mesajlar arasında '' bosanıcam onu sevmiyorum seni seviyorum '' cümlesi geçmeseydi affedebilirdim.  Ama bu cümle üstüne nasıl affedilir çok gurur kırıcı bir laf çok üzücü. Allah başa vermesin. 
(1,977 puan) tarafından
Bende orada kaldım. Dehşet kırıcı, bu laf  aldatılmakla yarışır kötülükte.
+1 oy
(2,484 puan) tarafından
Imkanin varsa ayril git şu 3 günlük dünyayı kendine zehir etme .yaptığını yapmış daha ne yapacakki pişman olsa ne yazar kırılan bardak eskisi gibi olur mu 

Yazık etme kendine 
(1 puan) tarafından
Imkan olarak ailem her zaman arkamda basim gozum ustune buyur gel diyen bi aile. Cocuklarima dabana da dortdortluk bakarlar. Ve benimde istedigim bosanip çocuklarımla yasamak. Ama her annede oldugu gibi bende de cocuklarimi alirsalar korkusu var iste. Kocamin babasinin avukat arkadaslari var lorkum o
(2,484 puan) tarafından
Kimse alamaz korkma
(1 puan) tarafından
Belirli bi yasa kadar anneye veriliyo biliyom ama inan bi gun gorememek bile dusuncesi dahi beni mahvediyo en hassas konu cocuklarim sirf cocuk var diye bosanmayan bi yakinim vardi cok kiziyodum ama dmdi anliyorum
tarafından
Söylersin hamileyken aldatıldım diye delilleri sunarsin mahkemeye vermezler korkma . Bence de ömür boyu böyle yasamaktansa bosanip önüne bakman daha iyi. Sen pişman olacak bir şey yapmadın o üzülsün.
(3,419 puan) tarafından
7 yaşa kadar annede 7 yaştan sonra çocuklara soruluyor annemi baba mı die çocuklar anne derse annede baba derse baba da kalıyor
0 oy
(1,698 puan) tarafından
valla ne diyim. madem olmuyor sen beceremiyorsun affedemiceksin bari kendine eziyet çektirme 
(1 puan) tarafından
Dusunuyom bosansam yeniden asla evlenemem bidaha kimseye guvenemem guven sorunu olustu onun disinda yine ayni hayat devam ederim.bosanmasam da her gun onun affettirme cabasi sıkıyo artik. Asla affetmicemi soylememe ragmen. Cocuklarimdan dolayi korkum var bosanmak istiyorm ama evlat baska biseymis adim atamiyorum
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Böyle yürümez sende bitmiş bence boşan sadece zaman kaybı
(1 puan) tarafından
Cocuklardan korkuyorum ben suan daha iyi anliyorm evlat bambaskaymis 1 gun gorememenin dusuncesi bile beni mahvediyo. Babasiyla parka markete gotse bile ozluyom dayanamiyom ki.
(17,906 puan) tarafından
Haklısın ne deyyimki
0 oy
tarafından
Yaşamayan kimse bilmez 

Ben de aldatıldım hemde öyle bi durumda aldatıldım ki 

Yavrumu toprağa verdim 1 ay sonra telefonuna bakınca mesajları gördüm ör.uspu burda değil başka şehirdeymiş bekarken tanışmış alışkanlık olduğu için bırakamadım dedi yapamadım boşanamadım çünkü ailemin yanına gidemezdim aile sorunları yüzünden 15 imde evlendim 16 da aldatıldığımı öğrendim çocuk aklı belki bilmiyorum boşanırsam hayatım alt üst olur sandım eşim babası çok yalvardılar sustum oturdum 4 ay boyunca konuşmadım 10 ay sonra tekrar hamile kaldım oğlum şimdi 1 yaşında unutamadım sürekli şüphelerim var gitiği her yerde görüntülü arayıp ortamı gösteriyor ilgili ama ben kafamdan atamıyorum 

Linçlemeyin lütfen aile yaşantımı bilmiyorsunuz 
tarafından
Dini nikah kıydık 17 de resmî nikah kıydık
tarafından
Cok kucuksun be ablacım cok ya boyle cocuk yasta ben uzuluyorum
tarafından
Ah abla be akıl yok olsa evden kaçardım yine evlenmezdim 19 um şuan ama içimdeki çocuk büyümüyor yaşım küçük ama ruhum yaşımdan çok daha yaşlı
tarafından
Kuzum benım bılmıyorum ne yasadın de boyle oldu ama daha yolun cok basındasın ne aılene ne kocana ne baskasına muhtac degılsın
tarafından
Gücüm yok abla oğlumla tek yapamam
0 oy
(2,813 puan) tarafından
Yani başıma gelse naparım diyorm düşününce psikolojikmen çökerm net adamı naparm o kandnka yan yana geitip gözümün önünde o kadnn saçını başını azındna kan3akıtana kadar döverdm snra eşime dönerdim gözüne yumruğu çalardım s. Kini de topuğumla çakardm, evin kilidini değişirdm eşyalarını hepsini eşim olana sokağa atardım benden utanmamış çocuktan utanmamış bide bnle aynı yatağa girmiş boğsam rahat etmez içim atarım hayatımdan sen bndne utanmadan bnde de yok artık o utanma, destek alırdım ruhen ayakta kalabilmek için kendi hayatımı kurardım çünkü güven kalmadım markete gitse tuvalete de girse o şüphe geçmez 
(1 puan) tarafından
Suan inan hic biseyi urmumda degil oyle sogudum. Ama bosanmak istesemde cocuklarmdan dolayi tedirgn oluyorm
(1,714 puan) tarafından
Bu nasıl bir türkçe allahım
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Uzun olduğu için başlığa göre yazıyorum. Isınma zaten sana ihanet eden birini affetmen bile hata 
(1 puan) tarafından
Affetmedim ki affetmicemide soyledim cabaliyo hâla ama affetmiyorum
(2,610 puan) tarafından
Boşanmadıysan aynı evin içindeysen affetmicem desende Bi şey farketmiyor. Okudum şimdi o kadar şey yapmış adam 10 çocuğum olsa bile yüzüne bakmam gururum asla izin vermez buna zaten iyi bir baba eş olsa ihanet etmez ailesine
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ölene kadar böyle mutsuz tüketilmiş ruhsuz yaşamayı hak ediyor musun?? Hemde eşinin yaptığı bir hata yüzünden. Kendine bunu sormalısın.
(1 puan) tarafından
Haklisin :(
0 oy
tarafından
Okurken cok cok uzuldum, bazı erkekler hersey dort dortlukken heyecan arayısına gırıyorlar neden bılmıyorum ama benım ıkı seye tahammulum yok siddet ve aldatma bu ıkısını yapan adam zaten benı ve evını sevmıyordur, basıma gelmeden konusması kolay dersın belkı ama bugun olsa 1 saat sonra gıdeırm bu evden, hamıle olman sanırım senı etkılemiş ama hıcbırsey duzelmemış bu kadar zaman gecmesıne ragmen de duzelemıyor, cınsellık yok dıyorsun emın ol bır sure sonra bunu bahane edıp yıne aynı hataları yapar, sana tavsıyem onunla yuz goz olmadan bu işi bitirmen olur
(1 puan) tarafından
Inan yapsa bidaha zerre umrumda degil sevmiyorum kiskanmiyorum onemsemiyorum sirf su cocuklara olan hasassligimdan adim atamiyorum bosanmaya
0 oy
tarafından
Aldatıldım ayrıldım 2. Evliligim 2 evladım var aldatilsam yine ayrılırım ve ayrılmayanlari hiç anlamıyorum ko.pek b.ok yemekten vaz geçer mi 
(1 puan) tarafından
Ah su cocuklara olan hasassligim o konuyu aşabilsemm
0 oy
tarafından
Böyle kendine eziyet cektirmektense boşan daha iyi sana da yazık böyle hayat geçmez ki
(1 puan) tarafından
Cocuklara olan hassasligimi asamiyorum bilsgn gbi degil yani 1 gun gorememek dusuncesi bile icimi mahvediyo
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kusura bakma ama  bıle bıle de kabul edilmez git bosan demek benım haddime degıl  ama yanlıs yapmisın yarın yapar yine okadar anlattığın kadar ıyidı bu adam  niye hadı yaptı yine ıyı yine yapar ne degıstı senı kaybetmek istemiyor nıye konusuyor  kı yarın Baska bırını bulup konusmaz mı bıde dayak bir  aldatma  warsa  o ewlilık  yıne catlak verır 
(1 puan) tarafından
Ne dayak ne siddet ne de sözel bi siddet hoc bisi yok sirf çocuklara olan hassasligimi asamiyorum alir diye koekuyorum avukat arkadaslari var babasinin
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Çok çok haklısın affetmek çok çok zordur insanın içi ısınmaz tiksinir başkasına değmiş sonuçta senin için sevmiyorum falan filan demiş ama şu an bunları düşünme bence karnında bir bebek var senin bu psikolojin onu da etkiler 
(1 puan) tarafından
Bebek dogdu canm dedm ya aylar gecti uzerinden 1 sene olcak merdeyse. Affetmicemi hâla soyluyorum oda bikmadan hala cabaliyo ama nafile
0 oy
tarafından
Affetmek zor bi iş. Yalandan afdetdim dersinde, kalbin affetmeli. Affetmediğin bir ilişkiyi yürütmekle kendini üzersin. Pişirib pişirib önüne sunmakda kötü bişey. Ya diz,ya sil. 
tarafından
İlişki danışmanına git. Affetmende yardımcı olur.
(1 puan) tarafından
Affetmek istemiyorum niyetimde yok suanhala cabaliyo ama nafile. 1dk durmam bosanirim cocuklar olmasa sirf cocuklar aolan hassasligim afim atmama engel oluyo korkuyom alir diye
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Çünkü ona iyi davranınca kendine ihanet ediyormuşsun gibi hissediyorsun... Öyle de
(1 puan) tarafından
Iyi davranmak gelmiyo icimden davranmiyorumda soguk durgunum heo onun yannda film izleyelim diyo hayir diyorum uzatirsa izleyelm diye israr ederse cevap bile vermiyorum gezmeye vs gidelim diyo suratim gulmuyo icimden gelmiyo
(2,729 puan) tarafından
Yani bir zaman sonra artık Senin bu tavırlarına alışacak ve ona çok normal gelecek takmayacak yani
0 oy
(980 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum bnde aldatıldım aldatildigimda bebeğim 6 aylıktı yani öncesi elbette vardı ve evlilik yıl dönümunde öğrendim ben sevgili olmuştu başkasıyla bn dokunmaya kiyamazdm başkası ona dokunmuştu çok zor atlattım toplarladm bn affetmedim dava açtım bir yılı aşkın ayriyim pişman oldu barışmak istedi ama bn tiksiniyorum aynı ewin icinde olma düşüncesi sevmediğini bilmek bile bana huzursuzluk veriyor ailem arkamda şükür . Sen affetmissn ama artık irdeleme çünkü anlamsiz şans verdiysen ona göre çabala canım 
(1 puan) tarafından
Affetmedim dedm canm affetmicemi hala da soyluyom ona yuzune. Cabaliyo affetirmek icin ama asla cok netim. Iliski saygi sevgi hepsi sifir bende sirf cocuklar icin alir diye korkutgm icin ayni evde yasiyorum o kadar
(980 puan) tarafından
Kaç çocuğn var yaşları kaç alamaz bnce genelde anneye veriliyor çocuklar canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(5,006 puan) tarafından
İsinmaman ve bu düşüncelerin çok normal canım bence belliki kalbin çok kırılmış boşanmayacaksan unutmaya bak çünkü bu şekilde yasanmaz
(1 puan) tarafından
Bana kalsa cocuklar olmasa 1 dk durmam hatta bazen keske cocuklar olmasaydi diyorum ama yanlis ifade ettigimi anlayinca pisman oluyorum hani en azindan cocuklardn once olsaydi bosansaydm diyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben olsaydım bakacak durumum varsa doğurur bakardım yoksa aldırırdım günahıda hem benim hem onun boynuna boşanırdım kıza gelince msj atmaz ertesi gün gider rezil ederdim eşime gelince şimdi iyi olsa ne olmasa ne sevmiyorum boşanıcam demiş ona öpüşmüş belki mesajda olmayan daha neler bir hafta içinde bulmuş yine bulmayacağı ne malum evet hata etmişsin şimdide sindiremiyorsun baştan ayrılacaktın geç kaldın sanırım
(1 puan) tarafından
Suan varya 1 dk bile durmak istemem keske cocuklardan once oslaydi da bosansaydim diyorm cocuklar var diye adim atamiyorum davaya. Korkuyorm alir diye
(6,441 puan) tarafından
Alamaz anneye verilio çoçuklar korkma
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Davranışların gayet normal kim olsa isinamaz ama boyle de evlilik idame ettiremezsin canım ya bitmeli yada kafandaki güvensizliği bitirmeli
(1 puan) tarafından
Kafamda ona karsi guvensizlik bile yok sifirim yani ilgi sevgi iliski saygi hic bisey yok ona karsi buz gibiyim dumduzum aldatsin yine bi tarafima takmam umrumda olmaz o derece sogudum. Bosanmayi da istiyorum ama iste cocuklarmdan dolayi korkuyorm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 607 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,651 göst.
18 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 295 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 424 göst.