0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
Eşim habersiz bir fotoğrafımı  çekmiş  şakalaşırken  kötü çıkmışım.  Aile grubuna atıyım mi filan diye takılıyordu elinden alip fotoyu sildim geri donusum kutusundan da silmek icin açtım bir kadın iş arkadaşıyla kuş kumesinde kuslari tutarkén fotograflari vardi gulerek poz vermisler. Fotografi gosterdim hicbir sey soylemeden .  Yanimizda x abi de vardi ( eşim  o kadın  o adam hepsi ziraat müh.) X abi bizim oğlanın  güvercinleri  var diyince kadin da benim babamda beslerdi dedi getirdik kafese gösterdim  bitane de babasına  hediye ettim. O sirada x abi de fotomuzu cekip firmanin whatsapp grubuna att bu yani olay bu  dedi. Ben de calisan bi kadinim benim de erkek ogretmen arkadaslarim oluyor gulup egleniyoruz bunda bisey yok ama yine de esimle baska bi kadini elinde kusla gulerken fotograflarini gormek asiri sinirimi bozdu. Dedigim gibi calisma ortamim cok iyi aile gibiyiz diger ogretmenlerle, ogretmenler odasinda girla olur hep saygi sevgi cercevesinde guzel arkadasliklarimiz vardir bizimde ama yine de nasil bir tepki vermeliyim bilemedim. Saygili bir sekilde dusuncelerini belirtmek isteyenlerin yorumlarini bekliyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(363 puan) tarafından
Eşine güvendin varmi canım çapkın mi nasil bir insan 
(482 puan) tarafından
Capkin biri degil tam aile babasi kafasinda
(363 puan) tarafından
Yani sanmam o zaman benim esimde oyke çapkın değil
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Eşini en iyi sen tanırsın.   Açıklaması ne kadar doğru sen kestirebilirsin
(482 puan) tarafından
Aciklamasi dogru da bir anda kaynadi icim kaynadi iste ama ona asla belli etmedim cunku ben de kisitlanmaktan hoslanmam yersiz seylerde mesela
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Yani güzel bi şekilde hoşuna gitmediğini söyleyebilirsin aslında hissettiğini yani. Sonuçta seninde çevren, arkadaşların varmış onunda sana aynı şekilde yaklaşması hoşuna gitmez bence canım. Hepsi güven ve saygıya bakıyor aslında. Sen eminsen eğer kalbini karartma. 
(482 puan) tarafından
Evet aklima direkt kendi is arkadaslarim ve ortamim geldi ve normal bisey kizim sana bi tepki verse kisitlasa hosuna gitmezdi diye dusundum. Zaten gozu disarida
bir adam da degildir
(2,818 puan) tarafından
O zaman sorun edip canını sıkmana değmez, heyecan arama kendine bence. ☺️
0 oy
tarafından
Sorunu bilmem de bende atanıp böyle güzel bir öğretmen arkadaşları edinmek istiyorum:(
(482 puan) tarafından
İnşallah  rabbim tez zamanda nasip eder aminn
tarafından
Ogretmen olmamis olmamasi onemli biz variz ya lan
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Canım ben tatmin oldum açıkçası eşinin açıklamasından.

Evet o tarz foto beni de rahatsız ederdi ama bence çok sıkma canını 
(482 puan) tarafından
Degil mi çok teşekkür ederimm
(14 puan) tarafından
Ben güvenmem şahsen madem öyle niye silmiş fotoyu karısı görmesin diye sorun olmasın diye belki aralarinda bu sekilde daha güvensiz oluyorlar dursa foto daha az problem olurdu bence
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Benim görüşümü soruyorsan saygı çerçevesinde belirteyim o halde. Bana göre kadın ve erkek arkadaş olamaz, gülüşemez. Özellikle tüm gün yüz yüze baktıkları iş yeri gibi fitneye müsait bir ortamda çok daha dikkatli olunmalıdır bu ikiniz için de geçerli. Yani seninki biraz ben yapıyorum ama o yapmasın olmuş. İkinizinkinin de yanlış olduğunu kabul et en başta bence.
(482 puan) tarafından
Tam olarak oyle benim arkadaslarim olur ama onun olmasin diye dusunuyorum resmen yani olsun ama samimi olmasin :) olaya bakar misin zaten bu konuda frenlenmek makul yorumlar almak icin yazdim. Bu da sanirim.sundan kaynakli, ben kendimi cok iyi bilen bir kadinim benim aile buyuklerim hep seni gozu kapali bir ordu erkegin arasina koyariz derlerdi. Olcumu ve mesafemi bilirim o sebeple erkek arkadaslarim da olur esim bunu sorun etmez. Benim esim de gozu disarda bir adam degildir ama saf kalplidir oyle kotu niyetten anlamaz bu yonden sizin dediginizde haklisiniz olmamali diye ben boyle dusunuyorum ama bencillik de yapamam adama guveniyorsam benim varsa onun da olabolir
(2,097 puan) tarafından
Ben anlamadım şimdi beni dövdün mü övdün mü:))) Çok uykum var belki de onun için algılayamadım yarın bir daha okuycam :)
(482 puan) tarafından
Oku kiz niye doveyim ovdum. Bir yerde cok da farkli dusunmuyoruz mantik olarak ayni mantiktayiz. Ve saygi cercevesinde zaman ayirip yorum yaptin basimla beraber
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bence şüphe duyacak hiç bir şey yok eşinin mimiklerimden anlarsın zaten farklı bı durum olsa çöp kutusundan da silerdi canım
(482 puan) tarafından
Degil mi tesekkur ederim
0 oy
(2,901 puan) tarafından
Eşine güveniyorsun anladığım kadarıyla ve açıklaması da gayet makul. Bence bir şey söyleme normal bir durum bu
(482 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(8,960 puan) tarafından
Gaza gelme bacım eşini iyi bilen sensin öyle bisey yakmaz diyorsan dediğin gibi iş ortamı yine takip de kal
(482 puan) tarafından
Oyle canim hayatta insanin kimse icin sunu yapmaz diye kesin konusmamasi gerektigini aci tecrubelerle ben de ogrendim. Yine de her zaman tedbirli olmak iyidir
(8,960 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
tarafından
Canım bana çok normal geldi ya benim de tonla fotoğraflarım var arkadaşlarımla eğlenirken. Aklına kötü bir şey getirme.
(482 puan) tarafından
Tesekkur ederim yorum icin acaba böyle dusunursem cok mu pollyannacilik yapmis olurum diye bi ikilemde kaldim. Ama genelde herkes boyle demis
tarafından
Valla tamamen zihniyete bağlı. Ben eşimin bayan iş arkadaşlarını çok severim mesela :D O da benim erkek iş arkadaşlarımla sık sık konuşur, buluşur. Harika bir ortamımız var. Birbirimizi iyi tanıyoruz ve güveniyoruz. Eşini en iyi sen tanırsın. Sıkıntılı bir durum olsa oradan da silerdi diye düşünüyorum.
0 oy
tarafından
Olabilir bence iş arkadaşlarımızla fotoğraflarımız oluyor bazen
0 oy
(12,877 puan) tarafından

Öyle bir fotoğraf kimse görse değişik.hissederesinin bir bayanla ama kairisk cakisma ortamları böyle oluyor 

0 oy
tarafından
Bence sınırıni tavrını koy. Herkes tabiki iş arkadaşlarıyla işle ilgili konuşmak zorunda ama bu abarti aşırı samimiyet bnce . söyle ikaz et bi daha yapmasin.
0 oy
(2,723 puan) tarafından
Ben yobazım bana sormayın 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 374 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 339 göst.