0 oy
638 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Annemlere yürüyerek 5 dakika mesafedeyim abim öldüğünden beri annem babam perişan oldu arada gidip uğruyorum 2 defadır gittiğimde eşime sormadan gittim çünkü izin vermiyor ona haber versem bağırıp çağırıyor halimizden anlamıyor bugün gittim annemlere uğradım eşim gelmeden önce eve geldim sıcaktan dolayı yüzüm kızarmıştı dedi yüzün niye öyle dışarıdaydım dedim nerde dedi yalan söyleyemedim annemlerde dedim başladı 2 saat boyunca bana aileme hakaret etmeye yok bi senin abin mi ölmüş annenler çıkarcı insanlar seni çağırıyorlar dedim ben gittim annem çağırmadı devam etti bağırmaya gidiyorsan birdaha gelme bu eve kendisi annemlere gelmez annemleri eve bırakmaz gelipte birgün beni annemlerden almaz istediği yere gider bana sormaz her dakka ailesinin yanında ama bana yasak bu çay bile içmedi kavgaya merdivende dışarda bile devam etti eltim kaynanam kayınpeder hepsi duydu Allaha bıraktım Allahın zoruna gitsin inşallah ailem onu seviyor ama o ailemden nefret ediyor bir gün damat olupta o evde oturmaz o kadar çıkmazdayım ki ailem üzülmesın diye susacagım annem ler dahada kahrolmasın abimler duysa benı haksız görecek haber vermemişsin izin almamışsın evine bağlan eşinle iyi ol diyorlar çünkü hergün.ne olur sizde bana dua edin

21 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Allah eşini ıslah eylesin ne deyim terbiyesiz 
(507 puan) tarafından
İnsanımız uzaktan yakından bir alakası yok napıcam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,911 puan) tarafından
Az insaf bee az insaf

Ne kadar anlayışsız

Ök.uz. 

Bu arada başın sağolsun canım benim
0 oy
tarafından
Merhametsiz ölüm bu ölüm gittiğin yer el mi annen. Rabbim inşallah kalbine dogru yolu göstersin eşinin
tarafından
Sıkma canını canım rabbime bol dua et, bol bol kuran oku abininde mekani cennet olur inşallah. Rabbime sığın inşallah bir çıkış yolu bulursun
(507 puan) tarafından
Kuran okumama namaz kılmama bile karışıyor hacı hoca oluyormuşuz okuyunca nasıl bir ınsan bu
(7,211 puan) tarafından
****** imansız bıri o zaman senin nikahında düşüyor . Ayrıca hacı hoca olunca noluyor
tarafından
Tövbe estağfurullah kalbi körelmiş resmen
tarafından
Abiniz vefat edeli 3 hafta olmuş, siz kızmasın diye birlikte mı oluyorsunuz? Biraz sizde de suç var, niye bu kadar alttan alıyorsunuz?
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Valla bacım benim eşim ailemle olan muhabbetime müdahil olamaz haddi değil. Bende onunkine karışmam. Ben annemi özledim diicem gitmek isticem bana bunun için kızarsa onun annesi benim evimin kapısına gelemez gelirse derim ki benim ailemde girmiyor bu eve sizde girmeyin. Bukadar netim. 
(507 puan) tarafından
Benim arkamda ailem olsaydı böyle olmazdı onlar hep seb iyi ol sen altan al dedikce buda iyice tepemize çıktı
(5,912 puan) tarafından
Senin kötülüğünü istemiyorlar tamam ama arkandada dursunlar
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun be diyim
(507 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Aşırı anlayışsız yaa o ne öyle terbiyesiz yaptığı laflar çok kötü.
(507 puan) tarafından
Napıcam hiç   bilmiyorum nasıl davranacağımı bile şaşırdım bundan 2 ay öncesinde yine tartışmıştık konuşmuyorduk ben 2 aydır çok gerekmedikce hiç muhattap olmuyordum ama adamın hiç umrunda olmadı abim vefat etti yine yanımızda olmadı ailem için ben onun hatalarını kötülüklerini görmezden geldim konuştum ama yanlış yapmışım bunu bugün daha iyi anladım
0 oy
(986 puan) tarafından
Elbet bir gün onunda başına gelecek.olumden kaçış yok.ne diyeyim vicdansız 
0 oy
(6,456 puan) tarafından
Yavrum abilerin ne derse desin sen bu öküzü neden çekiyorsun ? Git ailenin yanına !!!
(507 puan) tarafından
Çocuğum var 1 buçuk yaşında onu vermiyor onla tehdit ediyor yoksa çok önceden giderdim ki 3 senedir evliyim bu 3 senede 20 kere babamlara gidip boşanma aşamasına geldik daha geçen sene beni lohusayken kovmuştu bebeğimle 3 ay annemlerde kaldım keşke geri dönmeseydim keşke çok büyük bir hata yaptım
tarafından
Ne demek vermiyor? Mahkeme 7 yaş altını her türlü anneye veriyor.
(507 puan) tarafından
İşte 7 yaşında kadar veriyor sonra alma hakkı oluyor
(6,456 puan) tarafından
Bakabilecek gucteysen almaz
0 oy
tarafından
Böyle insanlarla nasıl evli kalıyorsunuz kızlar ya
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Ne olu gormus aglamiş ne toy gorup oynamış yanı cahıl gelmiş cahıl gidiyor aılesı zaten at gozlu gunu gozune monte etmis uyarmak yok saygı yok sewgi yok boyle anne olma sen cocuguna merhamet etmeyi ogret basın sagolsun allah sabır wersın kuzum Rabbım sana gucc kuvet versin oo ınsan olmayanda allah akıl versin 

0 oy
tarafından
Allah eşine merhamet duygusunu versin
0 oy
(48,761 puan) tarafından
umarım oda ölüm acısi yasamaz seni anlamak icin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bir topla  eşyalarını onun yanında, gidiyorum ben ne halin varsa gör de bakalım ne yapacak 

Kuzum Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eşinin davranışı çok kötü aynı acıyı belki oda yasiycak sende ona solersin o zman 
0 oy
tarafından
Bişey demek istedim de. Ama neyse. Allaheşine vicdan merhamet insaf versin.

Allah abine rahmet eylesin, ailene sabır versin
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Başın sağ olsun canım bende abimi kaybettim 2 sene olacak yarın inan başına gelmeyen anlamıyor Allahta düşmanıma bile yaşatmasın Rabbım sabırlar versin insan beddua etmek istemiyor ama yaşasa nasıl olurdu diye düşünmeden yapamıyor Allah ıslah etsin böylelerini
0 oy
tarafından
Öncelikle başınız sağolsun Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah abinin

Eşinin ailene gitmene karışması çok büyük terbiyesizlik birde hakaret mi ediyor öküz pislik
(507 puan) tarafından
Sağ ol canım  Evet napıcam bilmiyorum haber vermemişim haber versem izin vermiyor ki
0 oy
(7,211 puan) tarafından
Allah onu da ailesine hasret bıraksın inşallah görmek istesinde goremesin böyle erkeklere beddua ediyorm artık . Kusura bakma da eşin çok adi ailesi de öyle hiç kimse bir evladı anasından sakindiramaz ailesi neden karışma demiyor oğluna ? Onlar her gün görürken iyi ama ... 
(507 puan) tarafından
Onlardan destek alıyor zaten
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Allah kocanın kalbini yumusatsin inşallah.  zor snein için. dua et zikir çek 
(507 puan) tarafından
Canım kaç senedir yumuşamadıkı ki böyle bir durumda yaptığına bakıyorsa bundan Adam olmaz
0 oy
(140 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm eşinin yaptığı yanlış ama sende ondan habersiz çıkma eşin sonuçta karşına al güzel güzel konuş 

Benimki öyle deil çok merhametli ailelerimiz bize çok yakınlar ben hergun annemlerdeyim hiç bişey demez o zaten diyo evde oturma çik dolaş Allah herkese merhametli es nasip etsin inşallah 
(140 puan) tarafından
Çocuğun yoksa boşa gitsin ömrünü çürütme o düzelmez
(140 puan) tarafından
Yada ailesinin doldurusuna geliyordur
(507 puan) tarafından
1 buçuk yaşında oğlum var
(140 puan) tarafından
Söz konusu ailen olmayınca nasl davranıyor
(507 puan) tarafından
O zamanda kötü iyi olduğunu görmedim hiç

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 391 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 594 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 524 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 584 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde Halime cengiz (75 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı