0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Dnlun 5 kere altina yapti normalmi zorla hediye vericem diyerek lazimligina oturtuyorum bende kulozete oturdum ogrensin diye ama bu sabah kalkti lazimliga yapti ama suana kadar 2 kere altina lacirdi yine halbuki yemekten sonra falanda yarimsaatte bir goturuyorum denk getiremiyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Öyle öyle alışacak canım büyük ihtimal tuvalete gitmesi gerektiğini unutuyor sık sık hatırlat 
(28 puan) tarafından
aslimda fazla konusmayi bilmiyor ama sordufumda tamam diyor bana
(4,426 puan) tarafından
Işaret ederek de anlatır bazı çocuk canım sen sürekli hatırlat iki saate bırakma ilk başlarda bir cimcik bir cimcik saat başı işerler yarısı tuvalete yarısı altına bir kere kakayi tuvalete yapsa on kere altına yapar ") bu böyle yani canım bütün ve bir zincir halinde bir süre  bu zamanla her şey rayına oturur
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kaç aylık? Öyle öyle alışıyor pes etme sabırlı ol bende vereceğim inşallah bu önümüzdeki aya 
(28 puan) tarafından
2 bucuk yasinda 31 aylik daha dogrusu
(14,032 puan) tarafından
Tuvaletin ne olduğunu anladığından emin ol çocuk tuvaletini neden beze değilde oraya yapması gerektiğini öğrenmesi lazım
(28 puan) tarafından
babasi evde oldugunda daha hevesli yapiyor buhlgun ikinci gunumuz mesela dun aksam hep kendi geldi lazimliga farkinda ama useniyor sikiliyor gibi onu dizeletemiyorum
(14,032 puan) tarafından
Onu heveslendirecek birşeyler bulman lazım Google de çokça fikir bulabilirsin arkadaşım kızı için her tuvaletini yaptığında lazimliga şekilli birşeyler almış mesela adını unuttum onları yapıştırınca çok hevesleniyor demişti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
18 Nisan 2021 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.

379,932 soru

11,373,416 cevap

34,855 kullanıcı

...