0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Eşim işi dolayısıyla tayini çıktı ve çocuk doğduktan sonra başka bir ile gitmek zorunda akaldı. Öncesinde çocuk küçük düzeni bozmayalım dedi aralıklı git gel yaptı az büyüdü çocuk artık taşınmaya kadar vererek oraya gitti yine vazgeçtik bişşey oldu şimdi görev süresi bitecek ve devam etmeyeceği için hiç taşınması. Bu süreçte benim aklıma sürekli soru işaretleri girdi. Ne kadar güvensem de aslında haklıyım bence. Ayrıca ailesiyle saten sorunluyum aslında ortada sorun yokken bu süreçte ne yaptım bi ihtiyacınız var mı dite bir kez bile sorulmadı bana gelmek etmek bir kenara dursun. Şuan da da izne geldiği halde olanlar beni boğuyor patlama aşamasındayım neden mi geldi tamm yorgun dediğim ilk gün uyduu 2 3 e kadar ve ablasına gitti sonrasında okey sorun yok sonra o gece orda kaldı diğer gün eve gelmeden beni aldı çıktık bir diğer gün eve geldik yine o gün uyduu sonraki gün evdeydim amaa uynamdı yine en erken 1 o da gündüz artık ben uyandırıyor um kaç kez kahvaltı hazırlıyorum günlerdir ya çataın ucuyla dokunuyor yemiyor gidip salatalık vs yiyor sanki bişi yokmuş ben hiç emek etmedim gibi en son dün yine hazırladım ettim kaldırdım gelmedi oturdum yedim sonuna doğru kalkmazsan topluyorum dedim kalktı bu sefer de soğumuş diye tek lokma almadı gitti başja hazır şeylerden yedi yemin ettim sana asla kahvaltı hazırlamam artık diye bana ilgisi 0 evde var mı yok mu belli değil çocukla ilgi 0 çocuk ağlıyo sürkeki kalkıp bakan benim oturduğu yerden gözü telefondaykrn adıyla çocuğa sesleniyor tamam babacım bilmem ne Allah aşkına 7 aylık çocuk öyle susar mı ya bugün sabah sen kalkma ben ilgilenivem dedi beşiğinden yanıma aldım çocuğu alcak diye bekliyorum baktım mama yapmış çocuk yanımda yatar pozitsyomsa içirmeye çalışıyor ya bu kadar mı salaksın demek çok istedin ama o sinirle elinde çektim biberonu da çocuğu da kapattım çıktım odayı sonra çocuk ağlıyor diye almış ama susmamış çocuk sallıyor ama nasıl bi sallamak 5 yaşında çocuk bunu yapmaz daha da neler neler evde sadece hizmeyçiyim sanki ama yapmıycam ona hiç bişey sadecr derdim çocuğum özel gün vs hiç. Bişi bilmedi çocuk doğdu yok ilgi alaka 0 a düştü sabrımın tükendiği yerdeyim iyice soğumaktan korkuyorum çünkü benim için dönüşü olmaz bi yola gidiyor uzun oldu ama içimi dökmek istedim okududuysabuz çok sağolun siz napardınız bu durumda ben mi abartıyorum hani daha neler neler de var çıldırmak üzereyim 

6 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
Bence yargılamadan bir konuş.  Kestirip atmak yada yaftalamak kolay. Belki bir sorunu vardır. Yada başka bir şey.  Her evlilikte bir takım sorunlar olabiliyor. Karşılıklı birbirinizi anlarsınız umarım 
(2 puan) tarafından
Sağol inşallah ama çok başka nu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay karışık yazmışsın da anladığım kadarıyla cevap vereyim adam alışmış sanki yalnızlığa sorumluluk alamamış gibi bi kahve yap al karşına bi konuş neden böyle yapıosun zaten sık sık görüşmüyoruz özledim vs diye tatlı dille konuş baktın olmuyor onun davrandığı gibi davran eski düzenine devam et 

Ama ayrı kalmanız hiç iyi olmamış bi an önce evleri birleştirin 
(13,824 puan) tarafından
Evet ben de böyle düşünüyorum araya soğukluk girmiş sanırım tartışma cikarmadan güzellikle bı konusmayi dene derdi neymiş bakalım
(2 puan) tarafından
1 ay daha böyle gidecekte bilmiyorum ya anlamıyor bence
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Alışmış canım rahatliga yalnızlığa zaman tanı sorumluluk ver, aranıza soğukluk girmesi senin bunalman normal, çocuk büyütmek dünyanın en zor işi erkekler bı kendinize gelin
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Açık açık konuş istersen canım benimle mi ilgili sorun var aile iş kaç gündür böyle davranıyorsun hâlâ  önemsemezse o zman ciddi bir konuşma yaparsın 
0 oy
(986 puan) tarafından
Eşin sürekli yanlız kaldığı için sorumluluk duygusu Yok maalesef.uzakta çalışanların çoğu böyle.taanidigim var babalarını tanımadan büyüdüler.esin evlilik. Aile hayatını,idrak edememiş henüz.oturup konuşun nerde çalışıyorsa oraya taşının sizde.aile olmayı öğrenmeli yoksa beş çocuk olursada böyle devam edecek 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Önce kendini sakinleştirmeye çalış sonrada eşinle neden bu seviyeye geldiğinizi konuşun beklentilerini dile getir onun bu ayrılıklrdan uxak kalmasını yanınınzdayken değerlendirin güvenli bağlanamayı sağlayın kendisinden yardım isteyin ve buna ihtiyacınız olduğunu söyleyin mesafeler biraz koparmş ama tekrar o bagı güçlendireblirsiniz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 552 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde BenAnneOldum (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 684 göst.
+14 oy
48 cevap 1,543 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu