0 oy
799 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaklaşık bes aydır evliyim kaynanamla altlı üstlü oturuyoz daha evimin içini bir kez görmüş oda kaç kere çagırmış bahçede duymamışım yukarı çıkmıştı hiç gelmez sürekli ben inerim oturur sohbet ederiz yemek yeriz bugün dedim anne hiçmi merak etmiyon evimi temizmi toplumu arada sen çık diyom orası oğlumla mahrem yeriniz diyo temizsen kendine temiz olursun kirliysen de zarar sanadır ben bakamam diyo evine aşagda senden razıyım yukarda eşinle nasıl olduğunuz eviniz sizi ilgilendirir diyo hiç evimde ağırlamadım onu belki yanlış anlarım diye düşünüyo ama çıksın istiyorum arada 

56 Cevaplar

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benimki en son geldiginde bütün evi gezdi sanki ilk gelmiş gibi bende kaynima dedim annesine desin die evimde ne ariyorki yatak odama kadar baktı dedim kızıma tuvalet eğitimi veriyorum her yeri pok mu die bakiyor dedim sevmediğim insan tipi dedim :)) demiştir mutlaka geldiğinde gezmesin odalarimi
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Niye kontrol etisn ki canım kontrol kelimesi biraz yanlış olmuş,  ne o ne ben birbirimizin ev düzenine karışmayz.  Çok sevdiğim bi atasözü var :

Bi evde olursa dü(iki) zen(kadın)  o evde olmaz düzen :) 
0 oy
(925 puan) tarafından
Bakar heryere ibis ibiş belli etmeden bakar ama anlarım biyeri pis görünce temizlemeye kalkar hatta bikerede bez getr koltgnu sileyim demisti 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kız sus:,-) neyini merak etsin kadın demiş mahremin diye 

Ben şahsen gelmesin diye sinir krizi geçiriyorum.cunku herşeye bir kulp ve aşırı ben bilirim ci 

O mükemmel sen değilsin dir.
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Keşke benim kaynanam da öyle olsaydı hergun bizde altlı üstlü oturuyuz ben giriş kattayim kaynanam en üstte eşimin işten geleceği saati biliyor hergun birşey bahane edip aşağı iner merdivende oturur eşimde içeri çağırır gel yemek ye diye yok oğlum ben tokum der benden çok yer sıkıldım sürekli catkapi gelir
0 oy
(162 puan) tarafından
Ne güzel bir düşünce 3 yıllık evliyim ilk zamanlar gelir dolabına bakardı birşeye ihtiyacım varsa ya para verir yada alırdı geçen gelmesinde yatak odama baktığını gördüm tüm samimiyeti silindi bende
tarafından
Kız buda 5aylik evli 2 . evligi ili aydan hamile kalms diğer esten çocuğunu adam dövmüş fazla takma
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Yenı gelin modelı kkhjkl ılerleyen zamanlara cıkmasın dye soylenırsın ne guzel olgunca mantıklı konusmus kaynanan maşallah hep öyle gder umarım
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Hayır bakmaz yardım edilecek birşeyde varsa Allah' razı olsun yapar
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yani gelse zırt pırt bu seferde onu dert edeceksin ayrıca kadın düşünceli bence boşver
0 oy
(361 puan) tarafından
Ne güzel iste ben seen gibi yeni evliyken alinan ekmege bile karisirdi 2 alsam 2 ekmek mi yoyonuz 3 alsam ee e3 ekmegi nasil bitirecksiniz gibi neler derdionun eski firinini kurmustuk gecici sureligine her geldiginde eee burasinda kara var mi idi burasi boyle mi diye beni delirtirdi daha 6 ay olmadan firini kaldirdim ortdan ki ben başak burcuyum emanet aldigimi kendi malimdan daha fazla titizlikle temizlerim
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Elinde olsa her gün gelir kalır bile ama ben evime almıyorum evine gitmiyorum 13 aylık oğlumu bile 2.3 kere görmüştür gostermiyorum sevdirmiyorum  küçük bir örnek vereyim geçen eşimle dondurma yemek için çıktik dolmuşa binmeyelim yürüyerek gidelim dedik eşim 5 dkk annesine uğradı bende yolun kenarında bekledim eşim mesaj attı annem çocuğu görmek için çıkıyor diye oğlumu aldım uzaklaştım göstermedim YAŞASIN KÖTÜ GELİN OLMAK  bana yaptıklarını çekecek sırayla 
0 oy
tarafından

Allah başka dert vermesin bacı :D

0 oy
tarafından
O ne güzel kaynana öyle:) 
0 oy
(4,068 puan) tarafından

Kayınvalidem değilde kayınvalidem in kayınvalidesi yani eşimn nenesi geldimi heryeri Bi kontrol eder çok şükr dha hiç dağınık pis yakalnmadım  :) eşimn kuzeni de evli aramızda kıyaslama yapmak içn elinden gelen herşyi yapr :)

0 oy
tarafından
Gelmesin daha iyi. Hiç alıştırma sen git
0 oy
(28 puan) tarafından
Biz altlı üstlü oturmuyoruz ama çok yakın oturuyoruz. Benim kaynana da öyledir hiç gelmez siz gelin der hep. Arada işte kocama ayıp olmasın diye ısrar eder çagırırm o kadar :D 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Aradığım kaynana yeminlen benimkide izinsiz odama dalıyo ay nasıl sinir tepeme zıplıyo kac kere uyardım hala aynı 
0 oy
(3,504 puan) tarafından

Bi de yüz bulup her gün gelirse görürsün :D

0 oy
tarafından
2. Evlilggn olduğu için esinde 2. Se arnz bozulmsn yuvası iyi olsn diye dir 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Madem gelsin istiyorsun çay yap kek birşeyler arada çağır yada kahvaltı hazırla hadi bize gelin de öyle gelirler yani kayinvalden güzel davranmis bende sevmem öyle zırt zirp biri gelse sevmediğim şeylerden biri 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 280 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 248 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 439 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 586 göst.