0 oy
800 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaklaşık bes aydır evliyim kaynanamla altlı üstlü oturuyoz daha evimin içini bir kez görmüş oda kaç kere çagırmış bahçede duymamışım yukarı çıkmıştı hiç gelmez sürekli ben inerim oturur sohbet ederiz yemek yeriz bugün dedim anne hiçmi merak etmiyon evimi temizmi toplumu arada sen çık diyom orası oğlumla mahrem yeriniz diyo temizsen kendine temiz olursun kirliysen de zarar sanadır ben bakamam diyo evine aşagda senden razıyım yukarda eşinle nasıl olduğunuz eviniz sizi ilgilendirir diyo hiç evimde ağırlamadım onu belki yanlış anlarım diye düşünüyo ama çıksın istiyorum arada 

56 Cevaplar

0 oy
tarafından
2. Evlilggn ilk geceden hamile kalmsn postlrina baktım da herşey anlaşılıyor pastnci kocan:)
tarafından
Aynn geldiğim gece yumurtlama günümdü gebe kaldm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız senn kocan 1. Eşten olan çocuğa tokat atmsti 
tarafından
Evet ilk geldmizde kızım yüzüne sopa vurmustu uyurken oda o acıyla uykudan fırladı tokat atmıstı sonra pişman oldu özür diledi tatlıya bağladık
0 oy
(587 puan) tarafından
Bnmkiler uzakta gelince fellak fellak heryeri gezer gözüyle de arıyor farkındayım, evin dağınık olduğuds oldu kaldıklarında bı toplayım diye diliyle der icraat yok sağolsun yemek vs yapıyor ediyor ama mesafeli olmak en iyisi, bn anamda iş güç yapmaz en azından incelemz öyle. Sende fazla yüz göz olma takıl böyle derim 
0 oy
tarafından
Allah'ım ya bana niye böyle kaynana vermedin. İyi ki uzağız sen gibi alt üstlü olsak evden çıkmam diye kavga ederdi bizimkisi. 

Kadının kıymetini bil valla bu devirde böyle kaynana ne gördüm ne duydum. Masllah diyelim de nazar olmasın. 

Kendine de dert arama çok seviyirsan iner aşağıda vakit gceirrisin işte 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Mahrem ne alaka canım gel yatak odamda otur demiyosn ki evinde oturacak. Yukarı çıkmamak için bahane arıyorumdur  :D olmuş bu 
0 oy
(147 puan) tarafından
Kız keşke benim kaynanam da böyle olsa  merakından çatlıyordu davet ettiğim de direk yatak odasına giderdi kapıyı kilitlerdim zorlayıp açmaya çalışırdı mutfak dolaplarını açıp bakardı en hoşlanmadığım harekettir bu yüzden eşim sinirlendi sonrasında zaten büyük olaylar  yaşadık hiç görüşmedik hala da görüşmüyoruz 
0 oy
tarafından
Kaynanana helal olsun maalesef ki bakar evet ama çok şükür şimdiye kadar hiç laf vermedim ağzına hatta sırf bilerek ansızın gelirdi sonradan duydum ki büşra resmen temizlik hastası hiç evini kirli dağınık görmedim demiş 
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Ne münasebet,evimi neden karistirsin.
0 oy
(403 puan) tarafından
Öyle kaynanaya can kurban 
0 oy
tarafından
Onane ki temiz pismi ne kadar tuaf dusunuyonuz 
0 oy
tarafından
Bence kadın haklı dertsiz başına bela mi ariyon yavrum böylesi daha iyi kimseue temizliğini ispatlamak zorunda değilsin kimse de dedektif değil teftiş etsin relax ol 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Kız kontrol etmeye gel ne demek ağrımayan başını mı ağırtmak amacaın ne güzel düşünüyo işte kadın çaynı çorbanı hazr eder çağrrsnda ole de deme yani
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Allahım var mı boyle kaynana ya. Rhmetlikte sık gelirdi ama asla birseyini görmedim bende. 
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Kaynanam eder sictimz yere kadar bakar yatak odası bişeyi bahane eder dolaba bile bakar gardolabina mutfak dolabına elini sürer 
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Keske benim kaynanada boyle olsa ayda yılda bir gelir ama geldiği zamanda tek tek bütün çekmeceleri dolapları buzdolabını her yeri acar bakar nefret ediyorum o huyundan opte başına koy valla canimm ne mutlu sana :D

0 oy
(802 puan) tarafından
Dertsiz başina dert mi ariyon napiyon haciiii :D

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 280 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 248 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 439 göst.