0 oy
798 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaklaşık bes aydır evliyim kaynanamla altlı üstlü oturuyoz daha evimin içini bir kez görmüş oda kaç kere çagırmış bahçede duymamışım yukarı çıkmıştı hiç gelmez sürekli ben inerim oturur sohbet ederiz yemek yeriz bugün dedim anne hiçmi merak etmiyon evimi temizmi toplumu arada sen çık diyom orası oğlumla mahrem yeriniz diyo temizsen kendine temiz olursun kirliysen de zarar sanadır ben bakamam diyo evine aşagda senden razıyım yukarda eşinle nasıl olduğunuz eviniz sizi ilgilendirir diyo hiç evimde ağırlamadım onu belki yanlış anlarım diye düşünüyo ama çıksın istiyorum arada 

56 Cevaplar

0 oy
(873 puan) tarafından
Kız daha ne istiyorsun :D ağırla tabi ama fazla da kaşınma 
tarafından
Gelmiyo kız kaç defa davet ettim burda beraber yiyelim ben çıkmam diyo
(22 puan) tarafından
Aradan 1 2yil geçince bu düşüncen degiceke gelmiyor demicemsin heleki işin içine çocuk girince daha çok değişecek
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Aslaa etmez kadın çekinir hicbiseyime dokunmaz
tarafından
Oda öyle daha yatak odamın rengini bile bilmez
(1,307 puan) tarafından
Kaynanana söylermisn bnmkiyle bi aynı sofrada mı otrsa dua mı etse lütfen aynı olsun
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Güzel bı menü hazırla sofrayı kur aksam yemeğine davet et
tarafından
Kaç defa söyledim gelmiyo aşagda yiyelim diyo
(1,042 puan) tarafından
O zaman siz inmeyin orası da bı ev sonuçta
tarafından
Diyo ben yalnızım burda yemeğimizi yiyelim evinize çıkın
0 oy
(634 puan) tarafından
Benim ayrı bi evim olmadı 
(7,972 puan) tarafından
Üzüldüm:/
tarafından
Olur inş cnm
(634 puan) tarafından
Varda ben ayrilamadim bu kisa insallh
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Yanii ne alaka gir temizmi bak bence kayinvaliden senden daha mantıklı bir davranış sergilemiş.Helal olsun 
tarafından
Eşimin annesi sonuçta gelininin evini merak etmiyomu diye sordum
(1,230 puan) tarafından
Temizmi toplumu olayına girmeden .Gel otururz hiç gelmiyosun gibi davet etseydin daha mantıklı olurdu benim fikrim
tarafından
Kuzum öncesinde çok davet ettim tabiki hiç gelmeyince merak etmiyonmu Bi gel gör dedim en son
0 oy
tarafından

Yenı gelın oldugun o kadar bellı kı :D cıdden gıdıp hıc mı merak etmıyon temız mı toplu mu dıye mı sordun ya :D

tarafından
Kız ondan çok daha evimin içindeki eşyaları bile görmemiş hiç merak etmedimi diye çatlıyodum gittim sordum en sonunda
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Yemeğe çaya davet edilir de kontrol ettirmek ne ya? Temiz mi pis mi ne kaynanan iyiymiş Allah'tam senin dediğin gibi şeyler düşünmüyor 
(1,170 puan) tarafından
Anlaıdm canım. Yemek yap de anne bugün kesin bizdesin hazırladım bak her şeyi falan de biraz emrivaki olur ama gelir
tarafından
Asagda sinekler uyutmuyor beni diyo anne diyom yukarda sinek yok bizde yat daha serin yok aman bacaklarım ağrıyo diyo geciştiriyo inip çıkamam merdiveni diyo yemeğe çagırdım kaç kez asagı indir dedi ben gelmem yukarı bana Bi tabak eve getir dedi
(1,170 puan) tarafından
Allah Allah aşırı çekiniyor demek ki
tarafından
Aynn öyle karı koca evine girilmez diyo epeyce yaslıda
(2,194 puan) tarafından
Kötü niyetli yaklasmiyor ne güzel bence de siz  huzursuz olmayin rahat olun diye  ,eğer çok girer çıkarsa illa birşeylere karışırim oğlumun düzeni dirliği bozulmasın diye düşünüyor galiba
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Niye evini denetlesin ki allah aşkına. Çok istiyosan gel kahveyi bende içelim de çağır 
tarafından
Cnm mesele denetlemesi değil evimi görsün istiyorum çaya kahveye yemeğe gelmez hiç hep asagda yaparsam yer içer
0 oy
(285 puan) tarafından
Benmkide gelir abdest alcm diyip tuvalete girer.

Çıkınca odalardan tut bzudolabina kadar kontrol eder.

Hatta buzdolabını açar önünde durur içindekileri yer.
tarafından
Benimde eski kaynanam öyleydi bu tam tersi olunca sasırıyorum
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yarin Yemek hazirla canim davet et bigunde sizde yiyin. Ne güzel anlayışlı bi kayinvaliden varmış bak 
(3,950 puan) tarafından
Gelmessen darılırım üzülürum anne de
tarafından
Karı kocanın evine girmem diyo sen sabahtan gel akşama kdr yanımdasın nörecem yukarda bacaklarım tutmuyo inip çıkınca diyo
(3,950 puan) tarafından
Kiz hic mi kimsenin evine gitmiyo kayinvaliden ona bakılırsa o ev de onların yani. Tuhaf geldi bana
tarafından
Bi karsı komsu var teyze evi tek kat bahceli onun bahçesine gider oturur başkada hiç Bi yere gitmez
(3,950 puan) tarafından
Hmm anladım canım
0 oy
(504 puan) tarafından
Canım altlı üstlü oturuyoruz ne zaman evden dışarı çıksam gelir buzdolabını kurcalar bişeyleri koyar bişeyleri çıkartır ben artık saldım ya ne halt yerse yesin :D
tarafından
Aynı eski kaynanam
(504 puan) tarafından
Aynen bazen elimi atarim bakarım aradığım şey yok yani ama ilgilenmiyorum ne *** yiyosa yesin laftan anlamıyor çünkü onun yuzundende eşimle aramı bozamam
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Daha evin içine girmeden dış kapimin heryerine bakıyor toz var mı kirli mi diye, tabi ben bunu yatak odamdan gördüm, oğlumu emziriyordum oda da bir keresinde de evime geldi ben odadayim, bütün dolapların içine kadar bakıyor,çok saygısızca değil mi,iyi ki böyle bir kayinvaliden var 
tarafından
Kuzum benim ilk kaynanam evime girer girmez ayakkabılıktan baslardı evin her tarafını Köse bucak gezerdi ne var ne alınmış neresi kirli diye denetler söylerdi bu kaynanam daha hiç evime geldiği yok karı kocanın evine girilip çıkılmaz gün boyu yanımdasın diyo ikisini kıyaslayınca sasırıyom bazn
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ne güzel kaynana maşallah sen arada kendin çağır yemeğe çaya öyle gelir herhalde 
tarafından
Malesef kuzum çok denedim gelmedi bana Bi tabak indir ben çıkamam bacağım agrıyo diyo
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Senin evinin temiz oldugunu görse nolcak alıştırma birak.ne güzel cikmiyo benimde altimda oturur ben cagirmassam gelmez hayatta
tarafından
Kuzum temizliğinden ziyade esyalarımı düzenimi görsün söyle Bi ağırliyim diyom gelmiyo bacaklarım agrıyo çıkamam diyo geciştiriyo sürekli
(1,918 puan) tarafından
Bosver gelmesin ben 2 sene bitcek evleneli yatak odami bilmez yani
0 oy
(205 puan) tarafından
Kaynanam gelir benim evim onunda evi tum odalarima girer sadece cekmecelerime dokunmaz .. gebeyim yanimda o oluyor  camasirimi bulasigimi o hallediyor  gelsin girsin 
0 oy
(12,685 puan) tarafından
Bende göturdum israr kıyamet geçen . 15 dklık mesafede oturuyorum haftanın 4,5 günü gelirim.  Sızde bana gelin diye göturdum istedim ki çay demlim kahve yapayım dinlensin.  Dururmu iki çeşit yemek yaptı kek çirptı hala sen otur emzikli sın 

Allah ondan razı olsun ♥️♥️♥️

Şimdi muhabbet ediyoruz Kalabalık kaynıma kız bulmuşlar herkes yeni gelın gelirse Şirin kıskanır diyorlar jsdllkbvvn
0 oy
tarafından
Bir gün yemek hazırla davet et 
tarafından
Puhahahha kız Allah seni insan merak ediyor demi :)  bişey yoktu beni desteklemiş arkadaşlar şikayet edemem diye
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Benim ki böyle dese öpüp başıma koyarım ama bizimki anca ara bozmaya çalışsın. 
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Kız bacım senin kaynana bnm kaynananın tam tersi şaka gibi kadın yatak odama kadar girer hatta giyisi dolabımda kışlıklarin yerine kadar bakarmis düşün ben evde olim olmayım girerdi en son kavga çıktı def ettim gelmio artık bence şükret değişmesin sonrA
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Temiz mi toplumu diye bak denir mi kuzu ya kaynsnan valla iyi demiş ne ispatlamaya çalışıyorsun boşver

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 272 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 241 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 435 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 584 göst.