0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (531 puan) tarafından
Bazen ben bazen eşim eşim iş nedeninin dollayı alışkanlık haline gelmiş erken uyanır kahvaltıyı da hazırlar.

50 Cevaplar

0 oy
(4,097 puan) tarafından
Her zamn ben hazırlarım ama bazn çk hasta olduğum dönemler olmştu o zamn eşim hazırlamıştı arda da dışarıda yaparız kahvltı 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hazırlarım arada yardım ettiği oluyor ama bir gün kahvaltı hazirlamasam aç kalır o derece 
0 oy
(14,435 puan) tarafından
Ben hazırlarim havada karada suda :D yani her zaman ve her yerde :) 
0 oy
(2,377 puan) tarafından

Genelde ikimiz hazırlarız o sofrayı kurar kahvaltılıkları tabaklara alır vs. Bende ortaya konulacak şeyi yaparım işte menemen, patates kızartması vs. Gibi. Ama mutfağı eşim toplar bende uzanirim :D

0 oy
(1,466 puan) tarafından
İkimiz yaparız işten geldiğinde yemek hazır değilse bile girer yapar yardım eder her zaman 
0 oy
(16,682 puan) tarafından
Ben hazırlarım böyle şeyler kadınların işidir bana göre ya. Yani yardim etmek isterse gel derim ama tek başına kahvaltı hazırlanmasına izin vermem o hazırlayınca ben oturmam. 
0 oy
(626 puan) tarafından
ben hazırlarım ona hazırlatmam arada yardım eder tabi ama ona kahvaltıyı hazırlatmam içime sinmiyo adama iş yaptırmak yapsa da beğenmiyorum zaten :)
0 oy
(11,929 puan) tarafından
Ben :) eşim mutfağı sevmez
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bnm eşimde hazirlar hafta sonlar hatta yemekleri odl yapar çoğu zman
0 oy
(19,682 puan) tarafından
Eşim et yemekleri ve balık türlerini hazırlamakta iyidir o yüzden kahvaltı bende
0 oy
(3,511 puan) tarafından
Ben kahvaltı hazırlamayı çok severim özellikle hafta sonları kızımdan önce hep ben hazirlardim keyifle ,ama kızımla birlikte esimde hazırlamaya başladı bir ben kadar olmasa da gayet özenli güzel kahvaltılar hazırlıyor.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Genelde ben hazırlarım eşim yardım eder bazen bazen de etmez 
0 oy
(7,472 puan) tarafından

Zaten cok yogun calisiyor yoruluyor. Izinde pek yapmaz 2 haftada 1 falan o gunlerde de ona hazirlatmam yani:happy:

0 oy
(598 puan) tarafından
Bırak kahvaltı hazırlamayı hazırlanmış kahvaltıya mutfaktan gelirken bi çay getirmeye laf eder
0 oy
(402 puan) tarafından
Benim eşim de mutfakda yardımcı olur. Ben işin açıkcası çok sevmiyorum mutfak işleri. Bu hafta izinliydi dün akşam yemeğini yaptı. Bu sabah içinde annesini çağırmıştı benden önce uyanıp patlıcan biber kabak kızartmış. Allah razı olsun yemek konusunda hiç zorlamaz. Çocuklar küçükkende işten gelince bakardı evde yemek kokusu yok nerde yiyelim bugün derdi. Yada mangal yakardı hemen. İnşallah 3. De de aynı performansı gösterir
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ben hazırlarım eşim daha gözünü açmadan kahvaltı hazir mi der
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Uyuyup dinlenmesi için elimden geleni yaparım. Ses yaparsam uyanır gelir hemen yanıma. Çoğunlukla ben hazırlıyorum. Seve seve :D
0 oy
tarafından
Bazen kendisi gelir yardım eder bazen tek bazen eşim tek hazırlar artık nasıl müsait olduysak bebeye bağlı hersey 
0 oy
(7,138 puan) tarafından
Hafta sonları eşim hazırlar 
0 oy
(844 puan) tarafından
Erken kalkarsa çayı koyar yanına sevdiği bi şey yapmaya başlar ama ben kalkarım hemen alırım elinden sonra çok uyuyorsun demeye başlıyor erken kalkmayı sevdiği için :) 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 374 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nesliss193. (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 333 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
0 oy
24 cevap 690 göst.

396,335 soru