0 oy
1,415 göst.
Aile kategorisinde (606 puan) tarafından
Görümceme gittik yatak açmadı kendim yaptım bi uyandım enişe oğlunu almıs dibimde yatıryor demiştim tabii çoğusu inanmamış ama o anki sinirler psikolojiyle nasil kendimi ifade edebilirdim doğru düzgün neyseee

Ben gece mutfağa çıkmışım ağlamştm sinirden eşime bi iki dürtükledim uyandı ama gece nöbetteydi sabah uyumadan 9 saat yol gelmişti zaten uykusuda çok ağır yarım yamaklak uyandı kızımıda aldımm arabaya geçtim ben sabaha kadar uyumadım oturdum 

Sabah 6 baktım eşimle ablası balkona çıktı arabaya geldiler görümcem aynı bu şekill ayyyy abammm ne aruyun senn burda çocuğu almışsın dedimm bana değil gir kocana sor bi yatak vermedin bari odayı verseydiniz terbiyesiz hatsiz gelmiş yanımızda uyumuş eşimde sinirliydi ablasına yeriniz yoktuysa deseydinnn yaa kalmazdıkk 

AY ABAMMM BIZ ESKIDEN HERKESS BIR ODADA YATARDİGG NE OLCEK DEDIM ONDAN YATTİKK 

Bende dedim o sizin kursağınızın genişliği eşimde eliyle arabanın camına vurdu gece uyansaydım masada silah vardı eskiyi önceyi dinlemem haddini bildirirdim dedi görümcem bii üste çıkma cabasında eşim valizleri aldı geldii aba yerin darlandıysa deseydin gelmezdik zaten benim eşime bakosların bile değişik çocuğu istiyonuz anasına gelince sıra suratınız asık yemeğini yemezsiniz işini beğenmezsiniz Allah a emanet olun dedi bindik köye kaynanama geldik ona anlattım enişteye bi ton laf saydı kaynıma dedi oo piss ......muzz yer bulamamişta mezara giresicee gitmiş nere yatmş kaynımda dedii o dinden uzaklaşa uzaklaşa o hale geldiler

Eşim daha da ablamam gitmem dedi mümkünse gelecez dediklerinde deki odalalr dolu 

27 Cevaplar

+8 oy
(231 puan) tarafından
25 yıldır her türlü metni okudum, ömrümde böyle bir yazı görmedim. 
tarafından
Ahahaaa :)
(1,093 puan) tarafından
Bu plartformda okuduğum en hakiki yorum :)
(48,657 puan) tarafından
gece gece sesli güldüm ☺️☺️☺️
tarafından
Ahaahha iyi güldüm buna
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okey tamam.       
(3,235 puan) tarafından
Niye böyle yazdın kız istemsiz güldüm ☺
tarafından
Genişlikleri Konya ovası jsj
(3,235 puan) tarafından
Allah iyi etsin seni ☺
tarafından
Allh için konyamizin ovası coook geniştir git git bitmez ajajajsj
0 oy
tarafından
anladım tamam aferın 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Gorumcenin mezhep buradan köye yol olmuş ne diyim sizden uzak allah a direkt 
0 oy
tarafından
Ne değişik aileler var pes yani 
(606 puan) tarafından
Evet nişanlıyke herşey laylaylom.amaaa bence herkes kendı kültürüyle evlenmeli
(9,247 puan) tarafından
Nerelılerkı
(606 puan) tarafından
Ispartaaa
(9,247 puan) tarafından
Aaa orda okudum aslında cok ta ıyılerdır
0 oy
tarafından
Bencede gitmeyin
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm.
0 oy
(600 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın 
0 oy
tarafından
Tövbe bismillah ya pisslikler yaa gitme bidaha kız ayy dünyanın çivisi çıkmış boşuna bir söz var ya enistelere güven olmaz 
0 oy
tarafından
Tövbe bismillah ya pisslikler yaa gitme bidaha kız ayy dünyanın çivisi çıkmış boşuna bir söz var ya enistelere güven olmaz :)☺️
(1,154 puan) tarafından
Kızzzz, bizim kocalar dw enişte olîiii deme öyle ajhwjN neyseki canım kocişim ya cok namuslu herif elhamdülillah
tarafından
Aynn kız bnimkide vala cnm :))☺️☺️
(1,154 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️♥️♥️
0 oy
tarafından
Ne bileyim ya hala da inandırıcı gelmiyor nedense çok saçma bir kere ya
(802 puan) tarafından
Bencede çok sacma . eşi koltukta uyuyo bebe yerde sadece bir battaniye ustunde adamin buna içi nasil el vermis basta bunu sorgulamak lazim. 2. Olarakta kocasinin oldugu odaya enisteside gelip yatiyo ama gorur gormez cigligi basip kocasini uyandirmiyo
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Hatırlıyorum sizin olayı. Neyse eşin seni iyi savunmuş. İçinde bişey bırakmamış 
0 oy
tarafından
Eşini uyandıramıyısan görümceni uyandırırsın bütün evi kaldırırsın ayağa bu adamın yanımda ne işi var diye gidip arabada beklemek saçma geldi bana
(606 puan) tarafından
Görümcemmm uykuda otizmli.ćocuğuu ağladıda kıçını yerden kaldırmadı
0 oy
tarafından
O nasıl söz yaa eskiden hepimiz aynı odada yatardık 
0 oy
tarafından
Özrü kabahatinden büyük.kurekle cakacaksain ağızlarına 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Niye gece eşin senin yanında yatmıyor muydu bu 1. 

2. Eşinin haber yok muydu 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Kız nerelisin eşin nereli  enişte nereli 
0 oy
(986 puan) tarafından

Beynim yandı , eşinle berabermi orda kaldınız.o sırada eşin nerde yatıyordu.fark edince neden eşinle gorumceni uyandirmadin.yada enisteyi.belki uyur gezerdir.alidmis her akşam orda yatmaya.:'(

0 oy
(618 puan) tarafından
Ağzım açık okudum 
0 oy
(11 puan) tarafından
Diğer postunda eşim koltuğa kivrildi yattı yazmissin yalancinin daniskasi güzel kur kurgunu inandırıcı deil

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 412 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 297 göst.
0 oy
1 cevap 136 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Saregulsum (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (91 puan) tarafından soruldu