0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Sizce nedir... Umursamazlık ta bir sorumsuzlukmu..ötelemek birsey istenildiğinde bes dk sonra yapmak 

4 Cevaplar

+1 oy
(1,737 puan) tarafından
5 dk bisey degil canim biz yatak odasina tv zaktik sozde izleriz diye 6 aydir kabloyu baglatacak bekle allah bekle seninki 5 dk iyiymis
(9,247 puan) tarafından
Adama diyorum 2 dk cocugu tut işim var ayagıma dolanıyor.elindeki bardak bitmeden  kalkmıyo.sorumsuzsun diyorum yok degılım diyongalesizsin diyorum yok diyo
tarafından
İstemsizce güldüm ya kusura bakma.
Tv bozulmuşdu. Garantisi var mağazaya vercem onlar tamir ede dedi. Dedim yok onlar uzattıkca uzatiyor. Eve usta çağır getir, kendin üstünde dur. En fazla yarım saate yapar dedi. Dedi yok, götürdü mağazaya. Tam bir buçuk ay oldu. Tamir edilcek şu parça gelicek şu parça bulunamıyor diyorlar.
(9,247 puan) tarafından
Ama bu beni yoruyo hadi hadi demekten cocugun ilk kelimesi dede den sonra hadi oldu
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Erkeklerin hepsi sorumsuzdur. Her açıdan her yönden illa çıkıyor bişey.
(7,447 puan) tarafından
Bu genelleme yanlış olmuş bence benim eşim sorumluluklarını bilir ve hiç birşeyi ertelemez ve illaki böyle erkekler vardır
(9,247 puan) tarafından
Keske tek cins kalsak
(1,156 puan) tarafından
Caglat ben o anlamda demedim zaten erkeklerin genel huyu birbirine benziyor ve birini yapsa bile illa bı yerden bişey çıkıyor. Esrat bu arada çok haklısın ahhahahaha :D
(7,447 puan) tarafından
Valla bilmiyorum denk gelmedim ama burda çok okuyorum ve üzülüyorum ya :(
(9,247 puan) tarafından
Ay benimki ewe baglı parasını bile bana teslim eder ama cok kımıl kımıl sunu ver diyorum oturdugu yerden kalkıp verene kadar benim işim bitiyor
0 oy
tarafından
Hicbirseyi kaale almayan umursamayan hep ertelen 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Sorumsuz erkek evini eşini çocuğunu mağdur eden ihtiyaçlarını karşılamayan ailesini başkalarına muhtaç eden erkektir ki Allah korusun şerlerinden.
(9,247 puan) tarafından
Demekki eşim bunları yapmadıgından sorumsuz degılım diyemiyor

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 251 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 440 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 994 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu