0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
kaynanamlar koye ev yaptirdilar abimleri de cagirip duruyorlar gelsinler onlara da degisiklik olur diyor ama abimde gitsek hediyesiz olmaz ne alcaz diyorlar bnde bir fikir veremiyorum sizce nasil birsey olur bu arada annem hediyesini almisti simdi abimler napcaz diyor bilemedim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir kahve takımı alınabilir 

Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz bütçelerine uygun birşey alsınlar
(1,170 puan) tarafından
kahve fincani kaynanamin cok canim ya butceleri de cok fazla yok ne yaoacaklarini sasirdilar
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Kahve makinası düdüklü tencere aile fotosu basabilir
(3 puan) tarafından
O zmn kahve makinası al :) Ketel al nevresim takımı zucaciye al yanj
(1,170 puan) tarafından
oda baya aşar ya ne bilim soyle 6 li tabagi olup bir tane de buyuk tabak oluyor ya çerezlik gibi falan oyle bisey kucuk mu olur aceba
(3 puan) tarafından
6 li Kabe takımı al zucciyedwn uygunlarindan pahalli bir pakete koy yanınada 6 bardak al mis :)
(1,170 puan) tarafından
baska varmi fikrin canim
(3 puan) tarafından
Kız ne güzel seçenekler sundum sana daha ne :):)') aman olmazsa canlı çiçek al götür
0 oy
(34 puan) tarafından
Canm sen bilirsin kayin validenin koyde  ne eksigi oldugunu  bütçelerine  uygun olani alsinlar bence hediyenin buyugu kucugu olmax   
(1,170 puan) tarafından
masallah cogu seyi var canim da eksik ufak tefek seyler onlar da hediye olarak gidecek sey olmaz kac gundur aklimda
(34 puan) tarafından
Koyde nasıl  bir ev ki bu hediye almakta  zorlanıyorsunuz  Canm  ya velevki villa olsun kendileri  davet etmisler   bi tablalo duvar saati  kapi susu  yada ideal mutfak gerecleri bu kadar uzmeyin kendinizi hediye hediyedir
(1,170 puan) tarafından
valla canim bnim sehirdeki evimden daha iyi bir ev evin icide sifir yapildi sehirde oyle ev oyle kaliteli malzeme kullanilmiyor o derece yani ama iste bnim kaynanam biraz degisik hic memnun kalmaz sonra arkalarindan konusur ne gerek vardi bunu almislar falan gibi bos bos konuşur begenmedigi zman o an bn sinirlenirim
(6,175 puan) tarafından
Köyde yapılan çoğu ev şehirdekine gire oranla daha iyi "köy " diye kötü olacak değil
Ayrıca kadın kaynanası beğenmez diye zorlanıyor
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Banyo paspas takımı olabilir

Misafir kullansın diye tek kişilik pike olabilir bi tatlı yaptırılabilir battaniye olabilir
(5,132 puan) tarafından
Banyo paspas takımı çok mantıklı :) bana da hediye gelmişti çok iyi diye düşünüyorum Çünkü illa yedek lazım
(1,170 puan) tarafından
sagol canim bakalim bizimkilere sayarim bnde bu fikirleri
0 oy
tarafından
Bır tatlı yaptırıp bır kola alırsınız 

ev hediyesi de duvar saati -  pike takımı -  battaniye - fincan takımı -  şık 7 li kase takımı olabılır -  sürahi takımı - mutfak ıcın bambulu falan saklama kabı tarzı set olabılır.  
(1,170 puan) tarafından
cok sagol canim bnim
0 oy
tarafından
Nevresim takımı olur bence
(1,170 puan) tarafından
sagol kuzum bakalim bizimkilere soylerim
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Bütçe ne kadar bilmiyorum da mutfak eşyası almayı tercih ederm ben genelde 

Blender set olabilir,

Kahve makinesi olabilir.