0 oy
603 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim denecek adamla yine birbirimize girdik. Konuyu şöyle özet geçeyim. Kayinvalidem bugün bana kuru incir göndermiş kendi yapivermis sağ olsun eşim de dün köye gitmişti sarımsak getir annen biber vermişti turşu yapayım dedim tamam dedi unutmuş neyse bugün eşim işten geldi bende incirleri nasıl muhafaza edecekmisim annen birşey dedi mi dedim evet söyledi ama unuttum valla ofisteki çaydanlığı goturdum öğlen sararmış beyazlatsin diye sarımsakta koyacaktı bak koydu mu o poşete bilmiyorum bi ara sor dedi bende mesaj attım zaten sen ara konuyu sen biliyorsun dedim. Bu başladı bağırmaya benim annemle ne alıp veremediğin var neden aramıyorsun her seferinde bana ara diyorsun seni mahvederim bak beni sinirlendirme falan halbuki kendisi benim aileme karşı terbiyesizligin en büyüğünü yapmış biri ve bir daha ailenden kimse benim evimde kalamayacak demiş birisi ( buda ayrı bir konu) neyse ben aramamak için yapmıyorum dedim sadece annenle başından beri resmi bir iliskimiz var o yüzden sık sık konuşmuyoruz dedim vay sen misin onu diyen bundan sonra ben gidip annemlerde kalamazmışım bizim aileden kimse bizim eve gelemezmiş misaf8r gibi bile gitmeyecekmişim. Daha önce boşanma asamasina geldik ben ailemin yanına gittim sonra eşim beni almaya geldi ailemde ona yürümüyorsa birbirinizi mutlu etmiyorsaniz zorlamayın oğlum dediler diye bosanmamizi istiyorlar diye suçlu oldular şimdi içinden atamadığı kini öfkeyi kusuyor üstüme yürüdü kolumu sıktı bıktım artık anasını sürekli savunmasından beni köpek yerine koymasından :((( uzun oldu kusura bakmayın içimi dökmek istedim 

12 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından
Sende de hata var canım niye aramiyosun? O senin ailene terbiyesizlik yaptı diye benim eşimde aynısını yaptı benim aileme ben ama asla onun ailesine öyle yapmıyorum ben kendim bjsey yapacaksam ben arar sorarım kendim
(7,993 puan) tarafından
Hayır ailesinin ne suçu var? Madem öyle boşansin daha iyi sonuçta terbiyesizliği eşi yapıyor ailesi değil. Benim kaynanamgilin bana bişey dediği yok şükür eşim benim aileme öyle diye asla onlara öyle olmam.
tarafından
Iyi de ben kaynanamgile terbiyesizlik yapmadım gayet saygılı bir gelinim sadece mesaj atıp aramamam suç oldu. Hem leylaanalaygmail.coma katılıyorum onların ki anada bizimki ne ben yinede saygısızlık yapmıyorum
(7,993 puan) tarafından
Hayır burdaki suçun su turşuyu sen yapıcan sen arayıp sor erkek adam ne anlar ki , incir gonderiyor sen sorsana diyosun turşu için sarımsak diyor sen sor diyosun eşine hep eşin de bu yüzden sinirlenmiş bu konuda haklı buldum diğerlerine bişey demiyorum sen diyosunki benim aileme saygısızlık yapıyor şöyle böyle o yapiyo diye sendemi yapicaksin bu mantığı anlamıyorum.
tarafından
Teşekkürler
(19 puan) tarafından
İşte ole olmuyor minnoş_1 o düşün senin aileni esin istemesin sende onu kini istemezsin Beyhann 94 inciri bile sormak istememiş neden çünkü eşinden dolayi içinden gelmemiş  ailesiyle sorun olduğu icin değil  bunlar hep birbirine  bağlantılı bunu inkar etmeyin...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşanma aşamasına gelme sebebiniz ailenize yaptıgı terbiyesizlik mi
tarafından
Aynen öyle. Birde bana değer verdiğini görmedim hiç hissettirmiyor varsa yoksa anası bu durumdan yoruldum Benimde değerli hissetmeye hakkım var
tarafından
Tabi değerli hissetmeye hakkın var ama belki biraz sen de ailene davranışından dolayı eşine olan tavrın biraz değişmiş olabilir eşinden soğumuş olabilirsin ama eşinin iyi yönlerini düşünüp pozitif bakmaya çalış
tarafından
Büyük ihtimal soğudum hep alttan alıp evliligimizi yoluna koymaya çalışmaktan yoruldum.  O da benden soğudu bence şuan ayrı odalarda iki yabancı gibi oturuyoruz
tarafından
Ne oluyorsa doğumdan sonra oluyor Rabbim ferahlık versin
tarafından
Aminnn
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sen ben olmamalı ilişkilerde ikili ilişki eşinin ayıbını neden annesi çeksin ki suç kişiseldir ne olursa olsun saygı olmalı eşim anneme saygısızlık yapmaz bende yapmam ki o aramaz kendi annesini bile sırt pırt arayan biri değil sen ara konuş
tarafından
Saygısızlık yaptı zaten hemde çok yaptı o yüzden için soğumuyor
tarafından
Ama arıyormuş sadece sürekli aramıyormuş ben de aynı durumdayım o yuzden senin yaptıgın çok normal geliyor peki ailen seviyor mu eşini eşin senşn ailene gidiyor mu
tarafından
Ailem sırf biz geçinelim mutlu olalım diye susuyorlar çünkü beni çok üzdü zamanında severek evlendik ama yediğim hakaretlerin küfürlerin haddi hesabı yok
tarafından
Ailene ziyarete geliyor mu geliyorsa şanslısn
tarafından
Geliyordu artık gitmeyeckmis
0 oy
tarafından
Sen bence ailenle görüşmüyor diye aramak istememiş olabilirsin ben öyleyim ama sonuçta konuşuyorsun mesaj atıyorsun ama eşin kısasa kısas yaptıgını düşünmüş sinirlenmiş bence
tarafından
Onunkilerde arsizmis benimkide buz dağı mübarek iki oğlu var hiç kızı yok kızı gibi görüp gelip gitse fenamı
tarafından
Ben kinin de 2 oğlu var sürekli eşimle görüşüyor
tarafından
Benimde oğlum var ileride nasip olur da gelinim olursa asla böyle yapmayacagim
tarafından
Benm de var ben de diyorum içimden böyle rahatsız etmeyeceğim diye
tarafından
Allah yardımcımız olsun evde huzur olmayınca çok zor:(
0 oy
(37 puan) tarafından
Sana yemin ediyorum aynısı hemen benim annemden ne istiyosun der sürekli tartısir ağlatır beni 40 im cikmadan Allahın her günü ağlattı beni benim ailemin gelmesini istemedi hiç bi zaman istemedi 
tarafından
Ne alıp veremediği var senin ailenle canim
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yani kadın işleri eşine neden ara sor diyorsun ki sen aramalıydın 
tarafından
Kayinvalidem kadın işlerini neden eşime soruyorsa bende ondan öyle dedim
(2,610 puan) tarafından
Saçmalamışaın eşinin tepkisi gayet normal
0 oy
(928 puan) tarafından
nerde hata yapiyosun biliyo msn madem mesafelisin onlardan deil hayir slm alp vermiceksn
tarafından
O kadarı fazla olur canim
(928 puan) tarafından
her firsatta ustune yuruyen onlari savunan bi kocan var buna ragmen fazla diyosan adamin yaptiklarinida sineye cekip oturcaksin yerinde
0 oy
tarafından
Konu nerden nereye gelmiş

Belki iş yorgunu olmuş, ve ses tonun biraz soğuk olmuş ola bilir.
tarafından
Belki olabilir ama hiç huzurumuz yok evde sürekli birbirimizi yiyoruz :(
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Herks kendşne yakışanı yapar canım .madem o senin ailene saygısızlık yapıyor sen tam tersi onun ailesine iyi davran ki insanlık neymiş görmüş olur .eskileri açmak kinle devam ettirmek her açıdan zedeler ilişkinizi
tarafından
Aslında haklısın biz biraz güç savaşına girdik sanırım
0 oy
tarafından
İlk başta evde kalamazlar demiş ,simdi misafir bile gelemezler demiş.bir tık artıyor hep . Sizinkilerin dediğine gelince de ne desinler ? Evlat sonuçta 
tarafından
Aileme kesinlikle hak veriyorum bende anneyim herkesin kendi evladi
0 oy
tarafından
Her dert bu kadar olsa keske
tarafından
Annesi babası beni hiç aramıyor. Ben bı hafta aramasam senin düşmanların mi benim ailem diye kavga çıkartıyor mesela
tarafından
Aileside ne aile ama hepsi ******** hepsinden zarar gördüm. Kocam da ********. Neler çekiyorm. Dert bir değil ki
tarafından
Anladım canım  rabbim yardımcımız olsun
tarafından
Yani ara da sesi çıkmasın okuzlerin. Vallahi kimse üzülmuyor biz üzülüyoruz
tarafından
Kesinlikle öyle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 380 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 401 göst.