0 oy
540 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Sorduğum sorulara göz atarsaniz ki hep aynı sorunlar iki çocuğum var eşim uyuşturucu alkol bağımlısı eşimi çok seviyorum ki evet o kadar şey yaşattı bana ama onunla mutlu yuvam olsun çok fedakâr oldum iki tane evlâdım var eşim son zamanlar çok civitti içtikçe içiyor ailesiyle kavga etti en son pismanim dedi ve polis merkezi aradı hapse gireceğini söyledi ağlıyor girmek ıstemiyorum diye neden hapse girdi diye sorarsanız sicil kaydı oluştuğu için bir ay katicak şuan 15 gün oldu durduk yere ağlıyorum çocuklarıma yetebilirmiyim gibi eşimin babası onun ziyaretine gitti ağlıyormus hani derler ya son pişmanlık fayda etmez sizce akillanmis mıdır yoksa yine eskisi gibi olur mu ...

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Orayı gorupte pişman olmayan dahada adam olmaz.
(327 puan) tarafından
Evet kesinlikle katlıyorum size
tarafından
Ama ne kadar yaticak
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Çıkınca görürsün akıllanmaz bence 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen üzülme tatlım elleme aklı başına gelir inşallah orda 

Her şerde bi hayır vardır
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Hapis yatması bir ders olur belki ama büyük ihtimal harman kaldığı için o kadar çok agliyordur tedavi gormesi lazım anatem e falan yatması lazım ve muhakkak bulunduğu ortamı terk etmesi sıfırdan hayat kurması lazım yoksa yani imkansız bacım 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Girer mi diye sormuşsun girmiş ama? 
0 oy
(1,356 puan) tarafından
O pişmanlıktan değil uyuş turucu içmediği için ağlıyor çıkar çıkmaz ilk işi torbacı bulmak olacak kendi rızası ile amateme yatsın yoksa iflah olmaz 
0 oy
(2,707 puan) tarafından

Hergün içip içip sana oraya buraya saracağına girsin ölsen daha çok üzülürsün ama ben acımam gram acımam benimkide seninkisi gibi ancak ne kadar acıdıysam bir o kadarda üzüldüm onun yüzünden kanser hastası oldum affetmem ölse mezarına gitmem o derece gerisi uzun hikaye 

(368 puan) tarafından
Ayyy canım yazın ilgimi cektı kanser oldum derken mecaz anlamda mı gercek anlamda mı
(2,707 puan) tarafından
Gerçekden oldum ameliyat oldum hastaneye gidiyorum 3 aydan 3 aya böbrek kanseri
(368 puan) tarafından
Rabbım sana sifa versin kuzum üzüntüden mi oldu bobregınde ne var peki sorun neymıs Rabbım sifa versın
(2,707 puan) tarafından
Tümör vardı alındı böbreğin yarısı gitti doktorların tek korktuğu akciğere sıçrama olması ama inşallah olmaz çünki o kanserden kurtuluş yok
(368 puan) tarafından
Pekı durduk yere mı oldu hani ne bilim. Belki bir sorunu vardır bobregının bu tetiklemiş olamaz mı
(2,707 puan) tarafından
Doktorlar bundan şundan demedi tesadüfen gittim bende anlamadım hiç yan ağrım vardı sadece bi gittim by çıkdı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,169 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sedeff (365 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 826 göst.
0 oy
3 cevap 175 göst.
27 Haziran 2024 Aile kategorisinde Gleren (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,331 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hanifehtc (96 puan) tarafından soruldu