0 oy
384 göst.
Aile kategorisinde (238 puan) tarafından
Anneler Allah nasip ederse oglum 1. 5 yasında 2 yasında falan istiyorum aslında ama aklım almıyo yani hic Bi sekilde cesaretim yok hatta 2 3 cocıklu anneler görünce helal olsun diyorum ama oglumda tek büyüsün istemiyorum Allah inşallah o cesareti verir içime

18 Cevaplar

0 oy
(12,717 puan) tarafından
Aşkım benim kız 3 aylık ben 2ye çalişmalardayım jsfjkl

Bi oğlum da olsa yeter 
(367 puan) tarafından
Amin canim insallah hepimizz
tarafından
Hahahaga hayırlısı olsun cnm
(12,717 puan) tarafından
@babiha ismin neydi gülüm
Benim ayıyı sıkıştırıp duruyorum kaçıyor sen takmışsın 2cı bebeğe dıyo jsfjköjb
tarafından
Melis cnm
Benimki aynı senin gibi köşe bucak kaçıyorum adamdan çocuk yapmamak için yav bi düşün yakamızdan hahahaha
(12,717 puan) tarafından
Ahahahaha
-Reklam-
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Benim 3.5 yaşında 2. Hala cesaretim yok büyüdükçe zorlaşıyor çocuk isi
(238 puan) tarafından
Evet galba oyle olcak benimde
0 oy
(802 puan) tarafından
canim bende seninle ayni dusuncedeydim ohlum suan 2 yas 3 aylik bende 7 haftalik hamileyim bende yas olsun istemedim aralarinda 
(238 puan) tarafından
Evet cok güzel düşünmüşsün inşallah bende öyle olurum
0 oy
tarafından
Senin kafa karışmış asko bosver sen benim ki 22 aylık kızım aklıma gelince bile kötü oluyorum:) 2 tane bebeyle yapamam 
(238 puan) tarafından
Evet co k fazla karısık :)))
0 oy
tarafından
Ha diyince olmuyor zaten canım. Benimki 21 aylık 10 aydır korunmuyoruz ama bi türlü olmadı haftaya hafta içi doktora gidecem bende
(238 puan) tarafından
Herşeyde Bi hayır vardır canm sıkma canını rabbim en güzel zamanda verir hic dert etme çabaların bile cok güzel
tarafından
Aynen canım öyle teşekkür ederim ❤️
(10,074 puan) tarafından
Kiz benim ikiside ha diyince oldu oyle deme :D hemde esimde varikosel ve yumurtalikta kist var
tarafından
Ben defalarca ha dedim ama olmuyorrrrrrr :D 1. De 9 ay sonra olmuştu ama bu 10 ay oldu olmuyorrrrr :D
(10,074 puan) tarafından
Iste Allahin isi ol diycekki olacak :)
0 oy
(2,387 puan) tarafından

Şu anki halimi görsen hiç istemezsin inan :woot:

(2,387 puan) tarafından
Üç tane var bende. Biri ayağımda biri kucağımda delirmek üzereyim. Şimdi ayağımdaki uyumuştu diğerleri bağrıştı uyandı oda
(238 puan) tarafından
Oyyyyy :))) rabbim yardımcın olsun canm bugünler gecicci
(2,387 puan) tarafından
Geçene kadar çıldırmazsam iyi
(238 puan) tarafından
Yok yok çıldırıyor gibi olursun ama cıldırmazsın :)))
(2,387 puan) tarafından
Ayy inşallah
0 oy
tarafından

Bencede dusunmeye başla canım kardeş bence bu dünyadaki en güzel nimetlerden biri:)

(238 puan) tarafından
Suan yapamam belki 1 sene sonra ahaha :)))
0 oy
(13,834 puan) tarafından
İns ben de tek olsun derken ikincim oldu ilk oğlum üç yaşına girecek Ekim'de küçük iglum da 11inde 8 aylık olacak iyiki olmuş❤️yoksa cesaret edemezdim
(238 puan) tarafından
Bide uzaklık var helal olsun canm sana ne denir ki kendinle gurur duy :)
(13,834 puan) tarafından
Allah yardım ediyor ya bilmiyorum hamile olduğumu öğrenince çok korkmuştum ben ilk oğlum çok zordu çünkü hamilelik doğum sonrası gaz kolik dişler hepsini zor gecirdik hala daha çok huysuzdur ama şükür hiç öyle olmadı hamileliğim guzeldi gazı olmadi yedi ay hiç aglamadi acikmadigi sürece çok sakin bir bebek oldu bu ara dişlerinden huysuz biraz o kadar da olsun☺️
(13,834 puan) tarafından
Bir de ilk oğlum çok babacidir benim aşırı aşırı peşinden ayrulmaz o da çok ilgilenir sağ olsun dinlendiriyor beni yani zorlukları var elbet ama her şeye değer mi evet♥️☺️
(238 puan) tarafından
Yaa negüzeel 2. Si kolay olcagını bilsem bende düşünmem belki oglum biraz zor bebek ti belkide ondan cekiniyorum
(13,834 puan) tarafından
Evet işte öyle olunca insan korkuyor ben eşime hep diyordum tek olsun yeter gerçekten çok yıpranmistim cunku
0 oy
(280 puan) tarafından
3 buçuk yas uarin gsiicem spral icjn 
(238 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım
0 oy
(7,450 puan) tarafından
bende 5 yaşına kadar düşünmüyodum 7 bucuk aylık bebeğım var ve hamileyım yeni öğrendim 
(238 puan) tarafından
Neler hissettin ogrenince zor olmucakmı
(7,450 puan) tarafından
şuan cok garibim cok zor olcek Allah bana yardım etsın
(238 puan) tarafından
Rabbim kolaylıgını verir canm dert etme kendine pozitif düşün herzaman
(7,450 puan) tarafından
öyle yapmaya calişiyom vardır bunda bi hayır
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Aynı durumdayiz. Ben yavaş yavaş kendini hazır hissetmeye başlıyorum. Çünkü oğlum sütten kesildi. Dillendi falan. Artık yanında bı kardeşi olsun istiyorum ben de .Allah'ım.hayirli zamanda sağlıklı sıhhatli evlat nasip eder inşallah 
(238 puan) tarafından
Amin canım inşallah co kgüzel söyledin
0 oy
tarafından
Benim iki oğlum var ikiside büyük çok arkadaşlarım kanına giriyor :) bir tane daha olsun diye ☺️ ama cesaret edemiyorum 
(238 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım :)))
tarafından
Sen biraz daha dur canım  öyle olsunki aralarında 3 buçuk dört yaş olsun  sanada kolaylık olsun biraz oğlum az daha büyüsün derim yoksa kıskançlıklar başlar oda bebeğe özenir çok hircinlasir
0 oy
(7,447 puan) tarafından
13 aylık oğlum var ve ben ikinci bebeğime 4 aylık hamileyim :) beraber büyüsünler istedik :)
(238 puan) tarafından
Negüzel maşallah :)
(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(367 puan) tarafından
Ben bebegim 5 aylikken hamile kaldimm suan larnimdaki 2 aylik kizim 7 aylik bakalim beni neler bekliyor:)
(238 puan) tarafından
Ya maşallah hayran kaldım cesaretine rabbim kolaylıgını verir :))
(367 puan) tarafından
Insallah canm
0 oy
(457 puan) tarafından
O nasıl oluyor :) cesaretin varsa istiyorsundur istiyorsanda cesaretin vardır :) bence sen kararsızsın
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Benimki de 17 aylık 2. Ye cesaretim yok halbu ki kolay bi doğumum oldu niye bilmiyorum çok zor bi bebekte değil oğlum ama işte beni korkutan ne bilmiyorum korkuyorum 
tarafından
Aynı ben
(1,431 puan) tarafından
Allah hayırlısını nasip etsin kuzum ya
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Benim kızımda 1 yas 16 aylık baazsn 2. Bebeği düşünüyorum geçen annemde. Dedi az daha kız buyusunde 2. Bebeği ya gibisinden ama ben korkuyorum doğumdan snra hemoroid oldu bende nasıl olur yine ondan korkuyorum
0 oy
tarafından
Kız sen ben olabilir misin :D 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 376 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 436 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 2,251 göst.