0 oy
2,234 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Dha aöncede bahsetmiştim eşimden yana sorunlarım var bu gün rahatsıım eşime gel doktora gidelim diyorum abisinin. yanına gitmiş.. Tmm diyor ama gelmiyor. Onun umurunda bile değilim iki çocukla da gidemiyorum. Gerçekten bu durumdan çok bıktım artık üzülmekten ağlamaktan sitem etmekten, boşanmak istiyorum cesaretim yok. Hayatımı mahf etti psikolojim darma dağın İnterneti ni kapamış sırf msj atmayayım diye ya, bir kadın eşin hayat arkadaşın sana ne kadar kötü ola bilir ki..  Ona iki çocuk verdim iyiki onlar var benim yaşamam sebebim.. hayatım mahf etti. ailem desen yok var ama yok anneme Bi kere anlattım boşandığında geldiğinde seni başka bir adama veririz dedi ben şimdi nasıl gideyim oraya. Ölmek istiyorum onuda cesaret edemiyorum yani bu hayata dert için gelmişim. Onun gibi umursamaz olmak istiyorum 

11 Cevaplar

+2 oy
(2,167 puan) tarafından
Annen seni başka adama veririz mi diyo??? Bacım anan bunu diyosa el oglu ne yapmaz kiii.*** var doguruyorlar sahip cıkmicaksiniz ne diye yapiyosunuz allah annene merhamet kocana vicdan versin rabbim yardimcin olsun insallah...
-Reklam-
+1 oy
(945 puan) tarafından
O senin gidemeyeceğini anladıği için böyle umursamaz olmul nasılsa gidemez diyo
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım boşanmak istiyorum ama cesaretim yok
(683 puan) tarafından
Boşanmakta çare degilki yani kolay degil o kadar ama cok baskın kötü huylu insanlada ömür gecmez iyi olmasini bekle iyi oldumu insanin artik ömrü bitiyor dertler bitip sağlık sorunu geliyor sıkıntılar zamanla kötü hastalıklara yol aciyor yasadim ben cok iyi anliyorum sizi çocuklarınız sizde kalacaksa bosanin
0 oy
(86 puan) tarafından
Bende aynı durumdayim ne yapacam bilmiyorum offf
0 oy
tarafından
Valla kuzum nerde ne hata var iyice bak düşün tart. Boşandıktan sonra nasıl Bi hayatın olacak onu düşün. Şu programda bilmem kaç kişiyiz. Geneline baktığında çoğu eşinden muzdarip. Şuan boşansan işine girip çalışsan elbet yine biri çıkacak karsına. O adamın bu eşinden daha iyi olacağı ne malum. Nereden tutarsan tut iki ucu bilmem neyli değnek. Ne ile nasıl mutlu olabileceğinizin garantisi yok. Bazen sihirli bir küre olsa ve bizi gercekten sevecek sayacak bizim de onu sevip sayacagımız mutlu bir yuva paylaşabileceğimiz birini gösterebilse de tüm çiftler mutlu olsa diye düşünüyorum. Ne diyim ne yazıldıysa onu oynuyoruz. 
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Canm hemen ölümü getirme aklına herşeye çare bulunuyor seninde nasibinde bu varmış herkes bir şekilde kaderini çekiyor, imtihan içindeyiz çünkü herkesin bir derdi var inan ama eşinle konuşun bu durumu bana neden böyle soğuksun diye sorabilirsin mesela ama iki tane çocuğun varmış onlar için bile olsa silkelen kendine gel kimse için canindan olmaya değmez, Allah hayırlı kapı açar sen içini ferah tut yeterki 
0 oy
tarafından
ALLAH YARDIMCIN OLSUN 
0 oy
(19 puan) tarafından
Ekonomik özgürlüğünüzü kazanmanın bir yolunu bulun. Liseden mezun olduysanız açıköğretimden iki yıllık bir bölüm bile olsa okuyun, olamadıysanız liseyi açıktan tamamlayın. Iş aradığınızda buna ihtiyacınız olacak. Mümkünse ehliyetinizi alın. Ekonomik durumunuzu bilmiyorum. Sadece uzaktan biri olarak yerinizde olsam böyle yapardım. Henüz boşanamasam bile o gün geldiğinde kimseye muhtaç olmayacak şekilde kendimi geliştirmiş olmaya çalışırdım. Güçlü olmalısınız. Çocuklarınız sizin için bir dayanak Allah yardımcınız olsun.
0 oy
tarafından
Eğer boşanmayı düşünüyorsan önce bir iş bulmaya bak ekonomik olarak kendini topla çünkü zor bir süreç belki kendi ayaklarin üstünde durursan eşinin tavrıda değişebilir .birde bol bol dua et inan boşanmak çocuklu isen çok zor 
0 oy
tarafından
çalışabilecek durumun varsa bence korkma herşey hallolur yoluna girer elbet. çok dua et 
0 oy
tarafından
Karşıdan konuşmak kolay diye bilirsin ama ömür böylede geçmez net ve kesin kararını ver ailen kabul etmiyorsa bir sığınma evine yerleş orda kafanı dinle 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 425 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,213 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Umut Bitti. (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 369 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 373 göst.