0 oy
1,227 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar ben aranızdan biriyim ama yeni hesap açtım durumu anlatmak için tanıdığınız biriyim aslında neyse konuya geliyim 

Ben 7 yıllık ewliyim çocuğumuz yok ben bosanmak istiyorum çünkü boşanmak için sebeplerim var ama cesaretim yok eşim beni sevmiyo ama seviyormuş  gibi gösteriyo sürelikli benle güzel konusuyo çünkü beni uyutmaya calisiyo aklı sıra ve ben ewligim boyunca eşimin beni 5 6kere başkasıyla konuştuğunu yakaladım hep affettim ama son gecenki olaydan sonra net karar verdim boşanmak için ama ne aileme soyluycek cesaretim var nede boşanacak cesaretim var gecenki olyada söyle oldu ben annem gile gitmiştim ewe geldim ewe gelmeden önce de eşimle annem gilden cikmadan önce görüntülü konuşmuştuk eşimin üstende beyaz gömleği vardı ben ewe geldim eşim üstünü degistirmisti gömleği sepete atmış üstünde kirlideki çamaşırları koymuş bende ellimi yikamak için banyoya girdigimde farkettim baktım boyun ve koltuk altı kısmının orda fondöten lekesi vardı bu ne dedim yok işte biyeri carpmisimdir orda bulaşmıştır falan dedi ben üstüne gidiincede bağırdı çağırdı bana 4kere tokat attı sert bi şekilde sonra ewde ne kadar para varsa aldı ben bidaha gelmiycem dedi gitti ama yarım saat sonra geri geldi ve  o gün ewdeki bütün kapıları kırdı iki gündür de birşeyler var hatta ondan öncesinde de birşeyler var iki telefon kullanıyor kendisi biriyle pek ilgilenmiyo ama diğeriyle surekli ellinde ve bugün ewe geldi geldiğinde bı baktım şifreyi değiştirmiş baksa bişey yapmış hiç nie değiştirdin diye sormadım bile hem aklıma geldi zaten ben kafaya koydum boşanmayı dediğim gibi ama ne aileme soyluycek cesaretim var nede boşanmaya cesaretim var zaten pek ewe gelmiyo gelsede her gün geç geliyo 12 1 bazen dahada gec erken geldiği zamanda 11 ben çok sıkıldım artık kızlar yardım edin bana bende önüme hayatıma bakiyim daha 23 yaşındayım önümde kocaman bi hayat var Allah izin verirse bende hayatıma bakiyim bana cesaret verin kızlar lütfen ben zaten normal hayattada kendimi pek savunan konuşan bı insan değilim içime kapanık bı insanım belki de bu durumu bı yene bilsem herşey çok güzel olucak ama yenmiyor hep ne olursa olsun çekiniyorum herşeyden 

43 Cevaplar

+14 oy
(6,218 puan) tarafından
Çocuğum yok kısmından sonra birde 5-6 kadınla.konusma kısmından sonra düşüncelerim

Kac kurtar bacım kendini ne zorluyorsun seni tutan ne varki hani desenki çocuk için idare edeyim oda yok eeeee neyi bekliyorsun 
(1,575 puan) tarafından
7 yılda cocuk nasıl olmadı acaba o cahillikle kaçan kızın korunmayı bıldıgını asla sanmıyorum esı desen karısık olmuyor mu dıye de dusundum acıkcası belkıde hayırlısı buydu baksana adama
(2 puan) tarafından
Kistim olduğu için çocuk olmadı son 1 senedir de korunuyorum belki de Rabbim işte bu yüzden vermedi çocuk hayırlısı buydu belkide olucak beliydi
(1,575 puan) tarafından
Cesaretinı topla hayatının baharında yapmıssın bır hata 7 yıl gıtmıs ama gec degıl daha gencsın 23 yas hıc bırsey ınan bana hıc bırsey ıstedıgın yerden baslayabılırsın yeter kı ıste azmet herseyı yaparsın  ama sımdı yapmaz 7 seneni daha yakarsan 30 dan sonra geçmıs olsun..
ıstemez mısın 30 yasına geldıgınde guzel bır ıste calısıyosun ıyı bır bırıkımın var belkı senı cok seven kıymetını bılen bırısı ıle gorusuyorsun hayata yenı baslıyorsun guzel olmaz mı? bırde bu adamla kaldıgını dusun gunlerın genclıgın heba olup gıdecek
(7,444 puan) tarafından
Valla çocuğun yok ve şu düşüncedeyim bir kadın isterse ayakları üzerinde durabilir madem çocuk yok gir çalış mis gibi
(4,153 puan) tarafından
Bencede adam fondoten lekesini sorunca bagirip cagirip. Sana siddet uygulayop zaten uste cikmaya calisarak direk naptigini belli etmis aldattim dese daha ustu kapali demis olurdu ayan beyan belli etmis naptgini. Ccgunda yoksa  kac kurtar dedigi gbi niye omrunu curuteceksinki o adamla. Baska bir yerden yakala hayati . Ailen arkanda degilse bile tek basina hayat kurmak cckla hayat kurmaktan daha kolay iyi kotu bir ise girer calisirsin.
-Reklam-
+5 oy
tarafından
7 senelik evlisin 23 yaşındasın.

Şok üzerine şok geçirdim.

Cesaretini topla ve kurtul bu adamdan bence.
(1,311 puan) tarafından
Aynısını yazmaya gelmiştim
+3 oy
(4,197 puan) tarafından

Ahh balımm. Daha çok gençsin. Çocuğun da yok. Seni döven adam seni seviyor olabilir mi hiç. Keşke gidip darp raporu alsaydın. İnan hayat karşına daha kimleri çıkartır. Evlşlik böyle birşey değil. Değer veren, koklayarak öpen, hasta olunca başında sabhlayan, sen çok yorulmuşsun bırak ben yapayım sen dinlen diyen adamlar da var. Değer görmek senin de hakkın değil mi. Boşandıktan sonra işe de başlarsın. Hem açılırsın biraz sosyalleşirsin. Özgüvenin gelir. Hakkını savunmayı öğrenirsin. Daha gencecik bir goncasın. Açmadan soldurma kendini :(

+1 oy
(48,629 puan) tarafından
16 yasinda mi evlendin çocuk yasta hala yaşın küçük cocugun yokken kurtul hakkında hayirlisi olsun 
0 oy
tarafından
24 yaşındasın ve sana ihanet etmiş sana el kaldıran bir adamla devam mı edeceksin hata sende başında bunları öğrendiğinde bırakmalıydın onu ama olmuş işte çok üzücü bir durum. 

Çekingen olma zamanı değil her kadın güçlüdür
(2 puan) tarafından
Keşke bende o kadınlar gibi olsam bugün diyorum olucak basaricam ama bakıyorum gene olduğum yerdeyim
(285 puan) tarafından
Neden oldugun yerdesn çnkü adam yüzsüz ar damarı çatlamış.. Gelıo hiçbrşey olmamış gbi davranıo sana aşkım canım cicim sende dyorsun eee herşey yolunda ona göre ben neden bu kadar takıyorum bütün cesaret sinir öfke kin bitiyor.. Taaaki diğer güne kadar. İzin verme sana öyle davranmasına açık açık konuşmayı deneyeblirsin benim istediğim hayal ettiğim evlilik bu değil ya bitti.. Bu kadar sen kimsin beni bu kadar üzebliyorsun ben belkide başkasının basına taç olacam nye senin ayaklarına paspas oluyorum. İzin verme kendni sev kendinle barış baktgın o pencereyi kapat başka pencere aç
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Eain kaç yaisnda canım 
0 oy
(683 puan) tarafından
Kendi ayaklarin ustunde dur ve kendine guven sen kimsenin umurunda degilsen kimsede senin umrunda olmasin Guclu ol Allah yardimcin olsun
(839 puan) tarafından
Anaaa kız ben bile gaza geldim sen ne güzel arkadaş fişeklersin böyle :):):)
(683 puan) tarafından
Ama haksizmiyim
0 oy
(839 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

yavrum kaç kadın sırf ortada çocuk var diye boşanamıyor ama sende çocukta yokmuş daha genceciksin önünde kocaman bir hayat var ömrünü böyle bir herifle heba etme topla cesaretini çok karşısına söyle şiddetinden falan korkuyorsan ayıp değil al anneni babanı yanına öyle söyle bir şekilde kurtar kendini topukların bir yerlerine vura vura koş uzaklaş :):):)

0 oy
(1,170 puan) tarafından
Canım daha önünde uzun hayat var . Yaşıtlarından evlenmeyen üniversite okuyan var. Geçen seneler geçti Rabbim hayırlı uzun ömürler versin önünde çok zamanın var. Niye ezdirip kendini kötü bir hayat yaşayasın bu dünyaya kam defa geleceksin? Gider çalışır kendi ayakların üstünde durursun. Kimseden dayak yemek milletin işini görmek için gelmedin dünyaya. Net kararlar ver. Kolay kolay demem ama boşanman hayırlısıdır senin için inşallah 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun :(
0 oy
(697 puan) tarafından
Çocuğun yoksa neden katlaniyosun
0 oy
tarafından
Yazdıklarını okuyunca iyi ki cocuğun yokmuş dedim... Seni o adama bağlayan birşey de yok. Sen direktmrn ailene aç meseleyi ama elinde delil olsa bi mesajlaşma veya telefon ses kaydı vs daha kolay olur senin için gibi düşündüm
0 oy
(409 puan) tarafından
Böyle konular hassas konular insanın başına ne geleceği bilinmez o yüzden şöyle yap böyle yap ben olsam şöyle yapardım gibi laflar büyğk konuşmaya kaçar dil ile imtihan söz konusu . 

Rabbim yardımcın olsun :(
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ya neden cesaretin yok o sana bunları yaparken cesareti var inan çocuk yokken boşanmak daha iyi bazı dertler çekilmiyor  yolu bak derim zor olacak ama güzel günler seni bekleyecek ailene anlat herseyi
0 oy
(232 puan) tarafından
Yaa neden birilerine bir şey söylemeyi ya da onlardan güç almayı bekliyorsun? Senin hayatın neden mutsuz olmayı kalbinde aklında şüpheyle hoş seninki şüpheyi de aşmış. Kendi hakkına daha fazla girme sen kendine saygı duy önce. Çocukta yokmuş yaşın genç dön hayatına bak.
0 oy
(1,737 puan) tarafından

Çocuğun yoksa ailene ihtiyacin. Yok . 

Kaç kurtul Allah aşkına  
bu adamdan çocuğun olmaması mükemmel birşey. Vallahi. 
Bı kadın sığınma evine git orda kalırken bı işe girersin yavaş yavaş hayatını kurarsın. Uyaptan 1100 liraydı en son boşanma davasını ac. 
0 oy
(712 puan) tarafından
7 yıllık evliyim ve 23 yaşındayım??  Sebep nasıl bi evlilikti bu üstelik çocuk yok boşver o adamın kahrını mı çekcen 
0 oy
(263 puan) tarafından
Ah güzelim ah ... allahin Bi jesti bence çocuğun olmaması kaç kurtar kendini. Emin ol çocuğun olsaydı daha fazlasını yapardı hiç gidemez diye bosan akıllı ol bir omur geçmez....
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Cocuk yaata evlenmissin. 16 yasinda kocaya veren aile yapisinin bosanmaya ilimli yaklasacagini sanmiyorum. Oncelikle sen kararli ol, dik dur, bir is bul calis ekonomik ozgurlugun olsun. Hayatin basindasin daha, olay sende bitiyor, 23 yas ne ki.. 
0 oy
(12,941 puan) tarafından
Yani böyle bir insandan çocuğum olsa da boşanırdım çok şükür ki senin yokmuş 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 434 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 2,250 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde !!! Unutulmaz!! (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 374 göst.