0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (269 puan) tarafından
Merhaba anneler çocuklarınızin kendi odası varmı kaç yasindalar.asil sorum şu  benim kızim 22 aylık 11 aydan beri kendi odası da yatıyor.ama bu aralar bı deprem korkusu sardı .bişey olursa ayrı olacağız diye düşünüyorum yanıma alıyorum yatmıyor tek yatacakmis biraz deli yatıyor.istanbulda yaşıyoruz hep bı korku var deprem olurda bişey olursa ayrı olcaz vs diye geceleri uyuyamıyorum artik

11 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından
11 ayda nasıl ayırdın cnm bn de kızı ayırmak istiyorum
(13,702 puan) tarafından
Kız darısı basima inşallah bırak yatsın rahat rahat
(269 puan) tarafından
İnşallah canim.denedinmi hiç ayrı yatırmayı
(13,702 puan) tarafından
İnan hiç denemedim daha yeni  2 aydır oğlum ayrı yatiyo 3.5 yaşında olcak Eylül 9nda.

Babası baza aldı ikisine de seneye daha zamlı olur falan diye djdjdj
Diyorum fırsat bu fırsat bazalar gelir gelmez deniycem.
İnan ki yatakta sağdan sola dönemiyorum hemen uyaniyo
(269 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum dün benimde boynum tutulmuş artık sende yanında yat bı kaç gün bak bakalım uyanınca ne yapacak
(13,702 puan) tarafından
İnşallah bakalm gelsin de şu bazalar ilk isim denemek olcak :D
-Reklam-
0 oy
(13,016 puan) tarafından
1 yaşında ayırdım bende canım ne bileyim yanımda olunca da olacak varsa olur zaten 
(269 puan) tarafından
Öyle tabikide ne bilim yanında olursam sanki onu kurtarabilirmisim gibi geliyor
(13,016 puan) tarafından
Rabbimden geldik Rabbime gideceğiz canım alan o veren o çok sıkma kendini tabi serbest de bırakma tedbirini al mesela cam önünden uzak tutmak gerekiyormuş yatağı depremde patlama ihtimaline karşı
(269 puan) tarafından
Ay deme kız benimkide az bı tarafı camın onunda başka yere olmadı
(13,016 puan) tarafından
Allah korusun canım tedbir senden takdir Rabbimden. Korkma yine olmaz Allah'ın izniyle
(269 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim yavrularımızı korusun ayaklarına taş degdirmesin
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kendını oyle düşünüp pıskolejını bozma canm herseyvAllahtan böyle dusunup onunda duzrnını bozma olacak olduktan sonra yanında da olur Allah evlatlarmızı korusun bend eıstanbuldayım ama hıc böle dusunmemiştim:))
(269 puan) tarafından
Eşim gece çalışıyor ne hırsız ne başka bişey den hiç korkmam ama depremden korkuyorum ya.bende diyorum herşey olacağına varır ama sonra aklıma bı geliyor Allah korusun ev yıkılsa o ne yapar tek başına en azından ben yanında olursan yuzinu gözünü temizlerim.baya taktım ya bı ara eşime hep msj atardim deprem olurda yıkılırsa ben salondayim mutfaktayim vs diye
(2,705 puan) tarafından
Ya anneler ıste valla buna lohusalık diyolarmş bende sureklı kendıöın öldüğünü eşimin cocugum öldunu fılan duşünürm naparm nasl olr yaşayamam gbi seyler pıskıyatrıyle konustm arkadasım dedı lohusalık pıskolejısınden cıkamamk dıyoruz dedı
0 oy
tarafından
İki yaşında oğlum altı aylık hamileyim odasini ayırdım uyumadi ağladı anne gidelim diye sabah erken kalkıp geldi buradaki odada uyudu kıyamadım ayirmadim
(269 puan) tarafından
Oy kıyamam ya
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Benimkide 24 aylik 9.aydan beri odasinda uyuyor. Esimde yok oglumla ikimiz hic aklima kotu seyler getirmiyorum canim.valla
(269 puan) tarafından
Bende getirmemeye çalışıyorum ama olmuyor canım ya
0 oy
(7,376 puan) tarafından
22 aylk yeni ayiracam valla tatlım zaten yanımda yatmiyordu beşiğinde yatıyordu fazlada bağımlı değil bana bide gece kalkmıyor zaten bir sıkıntı oluşacağını düşünmüyorum bende yeni oda aldım kurayım ayiracam 
(269 puan) tarafından
Hayırlı sun minik kuşun odası annesi.insallah canım
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım ❤️
0 oy
(3,853 puan) tarafından
İnsAllah odamiz tamir olsun ayricam.belki bir yila belki iki yila ne zan para biriktirip yapa bilirsem o zaman ayricam.

Oglum 2 kizim4 yasinda
(269 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benimkide hiç yanima yatmadı canım hep beşiğinde yatırdım ama biz oturma odasında uyuyoruz ev 2+1 oyuzden bebek odası yok ,salon ,oturma odası ,yatak odası var ,gece birşey olur korkusu var bendede ben cekyatta yattım doğdu doğalı bebeğim beşiğinde yattı 12 ayligiz asla birinin yanında yatmaz bizimkide 
(269 puan) tarafından
Ben depremden korkuyorum canım .benimde yatak odası küçük küçük beşik ancak sugmisti kızım besige sığmayınca mecbur erkenden ayırdım.simdide deprem korkusu sardi
(2,194 puan) tarafından
Bende de korku var deprem sonra herhangi birşey ne bileyim ya Allah'ım göstermesin birşey olursa sesini duymazsam korkusu var nefessiz kalirsa vs diye   aynı odada yatıyoruz o yüzden sanırım normal değil ama bebeğimin yanından ayrilamiyorum o beşinde yatiyor bizim ahşap beşik 3 yaşa kadar kullanımlı odaya kurdurdum bende onun yattığı odada bırak desen bebeğim uyur hiç fark etmez birini arayan bir bebek değil yanında ama ben korkuyorum bırakıp yatağımda yatamiyorum
0 oy
tarafından
Bizmki 6 aylık odası var ayirmk istiyorm yan duvar Zatn uyanmiyorda ama kıyamıyorum 
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Ah kıyamam canım Rabbime emanet olacak olur zaten ama.umarim belkenen deprem olmaz umarım.herkes yanılır sen gönlümü ferah tut sağlam.bie eve geçin önleminizi mutlaka alın 
(269 puan) tarafından
Ev sağlam canım çok şükür 5 yıllık bina zaten ilk  oturan biziz de ne bilim işte inşallah olmaz beklenen deprem evde kuş var biraz çok otse hava biraz bunlatici olsa deprem olacakd iye uyuyamiyorum
(1,391 puan) tarafından
Ben ankarada yaşıyorum inan ben bile korkuyorum beklenen. Deprem den herşey Allah'tan o nasıl yazdiysa öyle olur umarım beklenen kadar kötü olmaz.ne diyelim siznicinizi ferah tutun ev sağlamsa Allah'ın izniyle olmaz bişey
0 oy
tarafından
Ben altıncı ayda ayırdım böylesi daha sağlıklı bence 
(269 puan) tarafından
Tabiki en sağlıklısı da bendeki korku işte deprem korkusu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
25 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 266 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,334 puan) tarafından soruldu