0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (1,307 puan) tarafından

2 sene önce raf almıştım kitapları koymak için ama yeterli değil sığmıyor kitaplar çok fazla kaldırdım bende yeni biraz daha büyük alıyım dedim ama nereye koyabilirim 

Zürafa stickers kaldırıp oraya mı yapsam 

Yoksa şuanki rafları söküp yenisini oraya mı koysam. Fikrinize ihtiyacım var sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim 

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(336 puan) tarafından
Çocuğun kaç yaşında canım? Eğer kendisi kitaplıktan alsın diyorsan zürafanın orası daha mantıklı ama o ellemesin ben vereyim diyorsan eski rafların yerine koyabilirsin, eski raflarıda yatağın üzerine yan yan sabitleyebilirsin aksesuar koyarsın. Odası da çok tatlıymış :)
(1,307 puan) tarafından
3 yaşındalar canım aslında kitap yırtma huyları var malesef güzel vakit geçiriyoruz kitaplarla çok seviyorlar ama eninde sonunda zarar veriyorlar:)banada üst rafların olduğu kısım mantıklı geliyor ama olur mu bilemedim teşekkür ederim canım
(336 puan) tarafından
Yırtılmayan kitaplar var onlardan alıp yırtılmadığını görünce belki o kadar hırçın davranmazlar kitaplara karşı yırtma sesleri falan hoşlarına gidiyor olabilir :) ben senin sorduğuna göre cevap yazdım ama yerin varsa kapaklı kitaplık ya da çalışma masası daha mantıklı olur canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben anlamadım sizinki şimdi şu 3 raflı olan. Sen bu büyüğü mu alayım diye soruyorsun 

Eğer öyleyse bunu alma canım. Şuan kaç yaşında tam olarak bebeğin bilmiyorum ama çalışma masası tarzında alırsın belki. 

Bende şu üstteki kitapliktan alicaktim. Odamızda küçük e 2 sene sonra resim için fln ders maması tarzı bişi alırım diye düşündüm almadım.

Şimdilik minik masa sandalyesi var . Onla idare ediyoruz 

Kitaplarınida şu oyuncak dolablari oluyoya ondan almıştım. Onun üstüne hasır sepet vardı onun içine koydum

Kitap artık almiycam. Bende bir ara çok aldım. 1 yaşlarındayken çoğunu yırttı. Şimdide sürekli kütüphaneden alıyoruz. Hem günlük okuyoruz hemde çok çeşitli kitap okumuş oluyoruz
(336 puan) tarafından
Benim oğlum 10 yaşında odası çok büyük değil ona alan kalsın diye bende açılır kapanır masa ve bu montessori kitaplıktan aldım çok rahat etti canım hem yeri kaldı hem kitapları rahat bir şekilde sığıyor. 4 yaşındaki yeğenimde aynısını kullanıyor. Bana göre kullanışlı bir ürün ama tercih meselesi tabi
(1,307 puan) tarafından
3 yaşındalar canım benim çocukllardada kitap yırtma huyu var malesef bende çocuklarda kitapları çok seviyoruz vakit geçirmeyi ama mutlaka eninde sonunda zarar veriyorlar evet o rafların yerine bir büyüğünü alıyım dedim ama kapaklı dolap da yaptırabilirim diyorum yada hiç ellemesem böyle kalsın diyorum ben veriyim tek tek . Giysi dolabının üst kısmına koydum hepsini
tarafından
Bence sen bundan alma inan bunada sığmaz.
İlk bebek odasına alacak olsaydın tamam derdim ama büyüyorlar. Hic bişi sigmazki bu kitaplığa. Arkadaşımda da var aynısı. 3 yaşindalar dediğine göre ikiz mi. Allah bagislasin canim

Diyorumya benim kızda çok yirtiyodu. Önceden  oturma odasında kitapligimiz var oraya koyuyordum. Hep alıp alıp yirtiyodu. Sonra odasına oyuncak dolabı alınca onun üzerine koydum. Şimdi ben vermediğim sürece alamiyo.

Aslında Montessorinin amacı aşağı koyup kendisinin alması. Ama malesef yirtinca bu mümkün olmuyo ☺️
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Tatlım bu aldıgın da yetmeyecek kı cocuk hep cocuk kalmayacak neden buyuk omurluk bırsey almıyorsun okul doneminde de ısıne yarar kitaplar artık gıttıkce cif alacak ben olsam alt kısmı kapaklı ustu raflı yıne ahsap tonlarında bır kitaplık alır yada yaptırır o zurafanın oraya koyardım
(1,307 puan) tarafından
Ne biliyim bacım ya şuan bir sürü kitap var giysi dolabına kaldırdım yer yok diye sanırım dediğin gibi bir şey alıcam araştırayım teşekkür ederim canım
0 oy
(3,663 puan) tarafından

image

şöyle bir şey alıp duvara sabitleyebilirsin o masanın olduğu yere. Masayıda zürafaların oraya koyabilirsin
(1,307 puan) tarafından
Evet güzelmiş saol canım araştırayım bir ☺️
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Bence alacağın raf çok mantıksız olur. Oda zaten küçük gibi duruyor boş alanın yok sanırım. Bildiğin büyük kitaplık alsan daha mantıklı 
(1,307 puan) tarafından
Aslında geniş odamız ama 2 tane montessori yatak var alanı daralttı yer kalmadı ☺️ Herkes öyle demiş büyük kitaplığa bakıyım teşekkür ederim canım benim
(1,157 puan) tarafından
Çocuğunun odasından hep bu köşeyi atıyorsun da o yüzden dedim başka duvar yok herhalde :D
(1,307 puan) tarafından
2 yatak bir dolap birde bu köşe var odada bu köşeyi evet çok seviyorum genelde burda vakit geçiriyoruz ne biliyim kahve anlığı falan atarken kullandım gözüme hoş geliyor çünkü :)))
0 oy
(1,045 puan) tarafından
O değilde Maşallah odanın güzeliğine düştüm  kimse neden bunu söylememiş her türlü güzel olur ya
(1,307 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederim canım ❤️ Kafamda deli sorular nasıl bir şey alacağımı nereye koyucağımı bilemedim valla
(336 puan) tarafından
Kız ben yazdım ya :D bende çok beğendim kızıma oda yapıcam bu sene, ahşap renklerine bayılıyorum ve montessori yatak alıcam kesinlikle çıkıp inmesi rahat olsun diye.
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Çok güzelmiş odası çok şirin
(1,307 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
(5,240 puan) tarafından

image

bizim böyle bir kizim 3 ya olcak digeri 1 bucuk masa ustu yaptim ben ve sert kitap alamaya özen gösteriyorum yirtamiyorlar kendileri alip geri koyuyorlar burdan bayada kitap alıyor küçük falan değil 
(1,307 puan) tarafından
Bizimki bundan küçük baya genişmiş ya keşke böyle bir şey alsaydım en başta benimkiler her türlü yırtıyor valla :)
(5,240 puan) tarafından
Bu baya iyi cnm cok kitap aliyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 204 göst.
25 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 371 göst.
14 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 228 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Burcu58 (269 puan) tarafından soruldu