0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar kiracıyım koltuklarım çok kaba oturma odama TV sehpası ve 2 tane üçlü koltuk sığıyor anca başka ne masa ne berjel ne sehba sığmıyor koyarsam icersi aşırı boğuluyor bu şekildede sıkıldım artık berjeller masa başka odada yan oda bildiğiniz ardiye gibi oldu çocuğumun dolablari berjeller masa hepsi karıştı mutfağa da sığmıyor masa başka evede çıkma aansim yok kiralar uçmuş. Oturma odamda nasıl degisikik yapabilirim sizce mesela üçlü koltugun birini çıkarıp iki berjeli geçirsem ortasınada sehpami koysam sizde kötümü durur yani odada sadece iki berjel ve bir üçlü koltuk olsa birde TV sehpası kötümü durur sizden bilgi almak istiyorum eski ev eşyalarında aman aman. İyi deil ama durumum bu kadar bu şekilde oturma odasını kullanan varmı başka herhangi misafir odam fln uok misafirlerimi de aynı odada agirliyorum o yüzden biraz güzel Dursun istiyorum sadece iki berjel bir üçlü koltuk şeklinde oturma odasını kullanan varmı yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Foto olsa daha güzel yorum yaparım da böyle yapamadım:/
(43 puan) tarafından
Özelden atsam olurmu becerebilirsem daha önce atmadım hiç
(1,207 puan) tarafından
At kiz olur niye olmasin
-Reklam-
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Foto atsana canım 
0 oy
(119,326 puan) tarafından
kiz keske foto atsaydin
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Foto atsaydın canım daha kolay anlaşılırdi sonra kaldırırsın geri fotolari
0 oy
tarafından
Hepsini köy letgiya sat kendine daha minimal boyutta bir oturma odası al yan odayı da çocuk odası yap oh mis 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Olur canım. Niye olmasın sonuçta kaldırıp çöpe atmayacaksın koltuğu bir dene ne kaybedersin ki hem bak yabancı ülkelerde çoğunluk o şekilde oluyor zaten yabancı filmleri dizileri hatırla 
(43 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm hani gelenler güler eder diye üzülüyorum gittiğim yerlerde görmedim ama evime koltuk takımı sığmıyor satıp yenisini almaya durumum müsait deil ztrn dedim hani hem sehpam öne çıkar kalpli güzel hemde ortam biraz açılır bir üçlü iki berjel ortaya sehpa dusundum kimsede görmeyince görenler bana güler diye tedirgin oldum teşekkür ederim yorumun icin
(2,039 puan) tarafından
Rica ederim canım hem odanın küçük olduğunu misafirin de görüyordur sonuçta bu kadar dert etme önemli olan senin rahatına senin zevkin benimde oturma odamda bir köşe koltuk birde duvarda ki tv. hariç eşya yoktu mesela herkes bir sehpa bir ünite koy dedi dinlemedim sevmiyorum kalabalık eşyayı ne kadar az o kadar iyi benim için
(43 puan) tarafından
Aynen aslında benim odayada köşe takımı lazım ama ilk evlendiğimde bu eve geçmediğim için esyam bu eve göre deildi. Buraya gelince koltuklar uymadı biturlu sadece iki tane üçlü koltugum birde minik TV sehpası giriyor o kadar ortamda daralıyor bende bu fikri buldum dedim bari iki berjeli geçiriyim üçlü koltuğun birini çıkarayım odadan diye en azından sehbami ortasına koyarım kullanırım dedim deniycem tekrardan sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 208 göst.
25 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 266 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 229 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Burcu58 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 445 göst.