0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Başına gelen varmı kız bebeğim sol böbreğinde hafif genişleme var dedi sürekli huysuz ağlıyor bundan mi yoksa başka sebepten mi nelere yol açıyor lütfen cvp verin

6 Cevaplar

0 oy
(9,971 puan) tarafından
Nefrolojiye gosterdinmi canim
(1,464 puan) tarafından
Yok canım randevu bulamıyorum ya
(9,971 puan) tarafından
Canim nefrolijiye direk randevu alamiyosun zaten. Cocuk doktorunun kayit acmasi lazim actimi. Onunla randevu alacaksin hangi sehirdesin
(1,464 puan) tarafından
Malatya canım ama misafirliğe geldim Elazığa goturcem burda
(9,971 puan) tarafından
Anladim canim ben istanbuldayim burda olsan tavsiye ederdim doktor sana
(1,464 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim sağolasın
-Reklam-
0 oy
(889 puan) tarafından
Benm.ilk oglanda da vardı 3 yaşında tam geçti.simdi 2.de de 6 aylık azalma var sanirim ağlamaya neden değil
(1,464 puan) tarafından
Ya geçer bişey yani çok teşekkür ederim canim
0 oy
(381 puan) tarafından
Canım ben hamileyken vardi bebeğim de hatta sinira çok yakindi doğumdan 6 ay sonra gittim şükür gecmisti. Sonradan iyilesebiliyor çünkü 
(1,464 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim ınslh bizimde geçer çok kötü oldum
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Büyük kizimda böbrek genişlemesi var di bundan kaynaklı idrar yolu enfeksiyonu oldu antibiyotik kullandık oğlumda da oldu böbrek genişlemesi doğumdan sonra ultrasonla vs girdi bol sıvı alsın dedi doktor o şekilde oda atlatti ilk kızımda cahillik bilmiyorum ya çok uzun süre ac kaldı sıvı alımı çok düşüktü anne sütü çok geç indi o ara da işte çocuksa enfeksiyon yükselmiş 3 ay çekti çocuk bende bilmiyorum ya hastaneye gidelim dedikce k.validem falan ne gerek var el kadar çocuğun ne derdi olacak deyip dururdu velhasıl bir tahlil yaptırdık enfeksiyon çok yükselmiş antibiyotikle atlattık çok şükür oğlumda da anne sütü geç indi emme refleksi de çok düşüktü mama verdim hemen sonra sütümü sağdım verdim mama verdim derken sıvı alımı yüksek olunca bir sıkıntı yaşamadı
(1,464 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim canim Allah razı olsun rabbim yaşatmasın birdaha
(4,426 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim allah razı olsun
(1,464 puan) tarafından
Cümlemizden canım benim
0 oy
tarafından
Benimde 6aylik kızım reflü için utrasyon da çıktı ciddi değil dedi doktor iki ay sonra yeniden gidcz bn fmf hastym 22 ml genişlik var böbreğim alinck diyalize gircegim baklim 
(1,464 puan) tarafından
Rabbim hepinize şifa versin inslhh sende çocuğunda iylesir canım benim çok üzüldüm
0 oy
(13,648 puan) tarafından
Doktoruna sor kuzum hani neler yapar neler eder bilgi verir mutlaka çok geçmiş olsun 
(1,464 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim Allah razı olsun ya hastanedeyim ben orda çalışıyorum ama ınankı artık sürekli izin alıp çocuğu göstermekten bı hal oldum ilçe hastanesi olduğu için pek bişey yapamayız dediler araştırma Hastanesi'ne gotur doktoru dedi ama randevu bulamıyorum inslhh çok kötü değil
(13,648 puan) tarafından
Ne iş yapiysn cnm meraktan sordum cevap vermek zorunda değilsin :)

Dilerim her şey çok yolunda ilerler
(1,464 puan) tarafından
Tıbbi sekreterim canım hasta kayıt yapıyorum
Amın canım  İnslh ilerlemez

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 03 alihan (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 145 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
4 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...