0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annemin yanına geldim  Mersin'e bir ay kalmaya dün geldim daha ama şimdiden eşimi evimi özledim bir ay nasıl geçecek bilmiyorum annemin evi yabancı değil ama kendimi yabancı gibi his ediyorum ya kızlar sizde boylemisinz Kziim da durmuyo psikojim bozuldu yerlere atiyo kendini çığlık atiyo 1 buçuk yaşında annemi tanimiyo yeni goruyo peşimde geziyo agliyo napcam bilmiyom ya sizde benim gibimisnz?

17 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından
En rahat ettim ver annemin evi gidince gelesim gelmiyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alışma dönemi çocuğun, öyle yapması çok normal. Ama ben de eskiden de pek sevmezdim kendi evim dışında kalmayı, şimdi bebeğim var hiç istemiyorum. Bütün düzen bozuluyor. Kendimize göre bir düzen oturuyoruz, annem de olsa illa bişeyler diyo. Şöyle yap böyle yap aman ver yesin nolacak. Hoşuma gitmiyor bu durum. O yuzden olabildiğince az gitmeye çalışıyorum
0 oy
(119,289 puan) tarafından
yook valla ben bizim evde daha rahatim hiiic kebdi evimizi ozlemiyom esimde rahat babamlarda kebdi evi gibi takiliyo ☺
tarafından
Kesin dönüş mü yaptınız cnm
(119,289 puan) tarafından
yok kiz izine gidip donduk belcikaya eskisehirdr esimin evi apartman dairesi baktik tadina daire bize gore deeel rahat edemiyoz mustakil ev insaniyiz diye benim babannemde bazemde babamda kaldik
0 oy
(1,045 puan) tarafından
İlk başlarda annemin evinde çok rahat ediyodum sürekli kalmak istiyodum ama son 1.5 senedir bende rahat kalamıyorum kuzum çocugum anneanne düşkünü annem rahatımız için elinden geleni yapar ama artık bizimde evimiz ayrı bide eşimiz olduğu için rahat edemiyoruz heralde sonuçta bi ev olduk artık 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bende öyleyim canım en rahat yer evim ennazindan ben banyo falan yaparken eşim bakıyor annemin torun ayricmiligiyla dahada sinirleniyorum kızım kendini yirtsin almaz ama erkek torunu biraz ağlasin hemen çocuğu alın ağlamasın yapar o yüzden fazla gitmem
tarafından
Ayyy yuhh ya eşin farketmiyordur umarım
(1,659 puan) tarafından
Yok canom görmüyor ama memlekete tasinacaz orda yüzde yüz fark eder fark etsinde oda annemin sorunu artık dedim hicbirsey umrumda değil kimseyi savunamam
0 oy
tarafından
Benim çocuklarda ağlıolar ama alışıolar sonra abime ve babama bende gideceğim inşallah çok özledim onları gidince gelesim gelmio bnm 
0 oy
(851 puan) tarafından
Alışır annesi bebisin durmadığı icin geriliyrsun azicik alışsın bak dönünce nasil üzüleceksin 
tarafından
İnsalla cnm ya ne hevesle geldim bir ay kalirim diye . Bebeğim böyle yapınca dengem şaştı ya uzak yer birde istanbul da oturuyom iki gün kal git olmuyo
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende sen gibiyim.Ablam cagiriyor bazen gel 1-2 gun kal diye.Gitmiyorum.Evime oyle bir alismisimki ozluyorum hemen üzülüyorum
0 oy
tarafından
Aynı senin gibiyim bende
0 oy
tarafından

Benim için Anne evi Huzur yaa yemin ederim Şuanda bile annemdeyim ☺️

0 oy
(12,994 puan) tarafından
İlk 1 hafta alışma suresi olur 

Benim da 1.5 yaşında 1 yaşında sonra ilk gordu ailemi cekjndi ama sonra alıştı tabi bu süreçte bana cok bağlandı 
0 oy
tarafından
Haziran ayından beri toplasan 2-3 hafta evimde durdum bende çok bunaldım bugün gideceğim inşallah. İnsanın evi gibisi yok
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Bende annemi ozledim:'(

0 oy
(644 puan) tarafından
Insanin evi gibidi olmaz
0 oy
tarafından

Bende yeni geldim annemin evinden. Ana evi gibisiyok her şey hazir önüme geliyordu aç kalmiyordum. küçük bebek olunca kendi evimde yemek yapip yiyemiyorum. Aile evi gibisi yok. Saolsun anacim <3

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ben eşimi 1 ay bırakıp gitmeyeceğim için öyle bir derdim yok :) sebebinizi bilmiyorum sizin ama ben eşi o kadar uzun süre yalnız bırakıp gitmekten hoşlanmıyorum
tarafından
2 senedir annemleri gormuyom torununu 3 günlükken annem gördü 1 bcuuk yaşında bebeğim mecbur geldim özlemiştim birde hemde torunlarını görsün istedim mecbur yani ilk defa eşimle böyle ayrı kalacağız bende istemezdim  ama napalim:(
(2,529 puan) tarafından
Mecbur kalmadıkça istemem canım ama dediğin gibiyse doğrudur. 1 ay geçer çabuk

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 333 göst.
30 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 362 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 328 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,685 soru

11,365,701 cevap

34,845 kullanıcı

...