0 oy
1,045 göst.
Diğer kategorisinde (368 puan) tarafından
Eslerınızın eski sevgilisini biliyor musunuz. Ve kıskanıyormusunuz acaba suan onu mu hala seviyor falan aklınızdan boyle seyler gecıyor mu. Benim esim eski sevgilisinden ayrıldıktan  2 ay sonra benle tanısmıs ve bana direk aşık olmus benle hemencecık evlenmek istedi. Bazen diyorum ki acaba o kızı seviyor mu hala. Ne bilim  ya esim biraz sinsi bir adam ne sorsam anlatmaz. Bu yuzden pek guvenmıyorum. Herseyı içinde yasar. Dısarda  milletle konusu espırı yapar ama bana gelince donuk biri oluyor bana karsı tabuları var beni kavgacı falan buluyormus halbuki ben cok sakın biriyim beni onun sinsiliği deli ediyor. 

46 Cevaplar

0 oy
(9,242 puan) tarafından
Bos ve sacma seylere kafamı yoramam bacım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eskiyi deşip huzurumu bozamam sonuçta benimde bir gecmisim var 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Belkide düşünüyor bı defa kavga ettik çok agr konustu bna unutmam ya insan unutmuyor 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Eşimin ilk aşık olduğu kişi benim çok şükür eskisi meskisi yok... Olsada banane....eski de kalmış derim geçer giderim... 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eski sevgilisi beni ilgilendirmez bunu sorduğuna göre sen eşine de sevgisinede güvenmiyorsun eee o zaman niye eşin? 
0 oy
(280 puan) tarafından
Esimin hiç sevgilisi olmamış 
0 oy
tarafından

Eşimle tanışmadan önce eski sevgilisi yerine onunla yazışmıştım. Bir mekanda parti düzenledim. O zamanki kız arkadası da geldi. Kızda benim yakın bir arkadasamısın arkadası olarak geldi. Orda tanıdım. Kız sarhoş oldu. Durmadan mesaj geliyor eşimden ona :D Kız telefonu elime tutuşturdu. Nolur idare et diye. Bende kız gibi yazıştım eşimle. Teeey yarabbim :D Gerçekten filmlerde olsa anca inanırdım. Eşimle sevgiliyken aa o senin arkadasın mı ee o da benim eski sevgilim falan muhabbeti geçti ordan çözdük olayı. 

0 oy
tarafından

18 yaşındakı telefonundA (yıllardır kullanmıyor) o zaman konuştuğu kızın fotosunu buldum. Eşim korktu .  Eşime sevgili ola ola gidib bunlamı sevgili oldun dedim . Adam şok geçirdi. Dedim yani gözlerinin altı sim siyah halkalar sanırsın madde kullanıyor bu me bunamı baktın. Telefonu alıb fırlatdı:D:D:D:D

0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hepsini de anlatır güleriz öyle eskiye takılacak kadar çocuk değilim ya hepimizin geçmişi var 

Banane eski sevgilisinden 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Güncel dertler bitti bide eskileri dert edersek ben zararlı çıkabilirim vallahi
0 oy
(49,828 puan) tarafından
hic sormadim bilmiyorum sadece bir haftalik konuştuğu benim arkadasim cikti ☺️
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla canım herkes aynı kafadami bilemem ama eşimin değil benim daha uzun bi ilişkim vardı evlendikten sonra hatta eşimle tanıştıktan sonra o kadar basit ve gereksiz kaldı ki yani keşke hiç olmasaydı ama oldu maalesef aklımın ucundan geçmez eşimin tırnağını değişmem dünyaya. Eşinde emin ol öyledir senle evlenmis bitmiş o iş 
0 oy
(931 puan) tarafından
Eski işte niye dert edeyim benden önce benim ondan önce ne dert ederim ne düşünürüm 
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Hiç olmamış ki :))) bir iki bisey olur gibi biseler karmaşık adam akıllı kimse ile bir durumu olmamış benimki kadın düşmanı idi zar zor yola getirdim :)))
0 oy
(695 puan) tarafından
Yok ya ne alaka kıskanmak aklimada getrmwm gerek yok ama şuan bı kızla veya kadınla muhattap olsa anca ozamn kıskanıp elimden geleni ardıma koymam yani geçmiş adi üstünde geçip gitmiş 
0 oy
tarafından
Bazen olay çıkartmak için açıyorum kavga bitince konuşuyorum biliyorum kız hiç umrumda bile değil beni sevmese de kapı orda diyorum 
0 oy
(3,520 puan) tarafından
Aklindaki dusunceler bir sure sonra davranislarina yansir ne gerek var kendini bu dusunceler ile yormaya ortada birsey de yok ustelik .Eskilerin bir sözu var çok doğru eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme mazi mazide kaldı siz gelecek için birlikte yeni başlangıçlara imza attınız.
0 oy
(520 puan) tarafından

Amaannn ilişkide illa biri bunu düşünüp dert edecek ise o düşünsün ben eski sevgilimi unutmuş muyum diye :D

0 oy
tarafından
İlk sevgilisi benim çok şükür bin şükür :D
0 oy
(13,836 puan) tarafından
Gorumcemin gorumceainin kızı ile sevgiliymis biz tanısmadan kiz evlenmiş K.validem felan hiç istemiyormus hiç de denk gelmedik:)

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 720 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde AKKAYA (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,274 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 495 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Gülbi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 698 göst.