0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben büyüye inanır mıyım inanmaz mıyım bilmiyorum ama bir keresinde rüyamda 3harflilerin rüyada beni açık açık çarptığını görmüştüm hemde bunu uykudayken hissetmiştim elini boynuma değince sanki her yerimde elektirik çarpmış gibiydi sonra eliyle koluma dokunda yine elektirik çarpması gibi oldu.. allaha sığınırım hissettiğim şey çok korkunçtu.. o zaman bekardim

Şimdi eşimle boşanma aşamasındayız eşim beni hiç sevmedi  severek evlendik ama hayatlarımız çok ziddi annesinin ağzına bakarak yaşıyordu annesi ne derse onu yapıyordu çünkü annesinin elinden tesbih hiç düşmüyordu yani ben son zamanlarda kaynanamın eşime karşı dua okuduğunu emri altına girsin diye tesbih çektiğini düşünüyorum rüyamı neden anlattım o rüyadan sonra haayatimda hiç-bir şey yoluna girmedi evliliğimde bile bir sürü sıkıntı yaşadım maddi olarak zor bir süreceteym  Elhamdülillah müslümanım kaza ve kaderin yanlız allahtan olduğuna iman ettim ama ne bileyim kaynanamda kötü bir insandi

14 Cevaplar

0 oy
(14,980 puan) tarafından
Olur mu olur. İnanırım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay saçmalamayın Allah aşkına, o zaman sen de eline iki tesbih alaydin da okuyaydin madem öyle oluyor
tarafından
Hayır ben bunu gerçekten soruyorum kayinvalidem eskiler bilir ocak diyorlar yani hacı hoca işinden çok anlardı şimdi düşünüyorum eşimle evet çok ziddik ama boşanma aşmasına gelmek beni çok üzüyor
(2,705 puan) tarafından
Kaynanası buyu yaptmımı bılmem ama buyu var canm
0 oy
(7,218 puan) tarafından
Buyu vardir kurandada gecer
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Yaşayan biri olarak inanıyorum 
(2,387 puan) tarafından
Benimde çok giriyorlardı rüyama kotkutuyorlardı
tarafından
Peki şimdi geçti mi
(2,387 puan) tarafından
Geçti çok şükür
tarafından
Nasıl geçti neler yaptınız
(2,387 puan) tarafından
Hocaya gittim bana muska verdi birde bi kağıda dua yazdı onu suyun içine koyup bir hafta içtik eşimle beraber
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Buyu var sonuna kadarda ınanırım ama buyu yapanda yaptıranda gunaha gırıyo cennete gıremez haram kılınanların ıcınde ne gelırse hacıdan hocadan derler ya bazen öyle ınsanlardan korkucaksın bacm yaparmı yapar 
tarafından
Peki kaynanam boule birseye sebep olduysa ben ne yapacağım ha yaptı demiyorum yapmışsa ki oğluna aşırı düşkündü ve beni asla sevmedi
(2,705 puan) tarafından
Hicbişey :(bos ver bacm sana layık olamamıs bundada bı hayr vardr deyıp cekıl.Ama onlar yaptıysa kötülük görmeden ölmez...üc harflıler buyuye bı bulastın mı gitmez enınde sonunda o kısılerı yoklar sen gunluk 7şer defa Ayetel kursı felak nas amennrrasulu inşirah bı fatıha üç ıhlas oku evıne kendıne üfle kendın okumaya fırsatın olmazsa bıle ac telefondan mutlaka eve oku giremezler sende rahat edersın huzurun kaçmaz
0 oy
(368 puan) tarafından
Sana bir hoca numarası vereyim ara telefonda sor. Soyler var mi yok mu  Hagi ildesn 
tarafından
Konya dayım canim
(368 puan) tarafından
Kocanı tarafına cek. Cazıbenı kullan
tarafından
Kocamla hicbir şekilde barışmak istemiyim artık evliliğimiz çoktan bitti sadece çok üzgünüm o annesiyle yaşamayı secti
(368 puan) tarafından
Bosanma yazık sana
0 oy
(93 puan) tarafından
Canım benim nas Felak ihlas ayetel kürsi oku bol bol herhangi Bi büyü falan varsa bozulur zaten bakara süresi bak özellikle 
0 oy
tarafından
Buyu vardir kuranda yaziyor ama allah istemezse tesir etmez inanci olmali korkmamali duali abdestli namazli olmalisinz.bunlara inanip vakit. Oldurmeyin sorumluluklarinizi yapip allaha birakin.yaptiysaniz bi hata onun uzerinde durun.allah dilemedigi surece kimse kimseye hicbisey yapamaz bu inancta kalin korkmayin vesveseye kapilmayin.
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Hocaya git evet buyu var 

Ve eskiler anliyor çogu zmn bu işlerden

Benim annemle babam bu yuzden boşandilar

Buyu sonucu

Ve çok gec ogrendik

Şimdi çabaliyoruz geri kalan hayatimizi duzeltmek için
0 oy
(42 puan) tarafından
Ben inanmam öyle şeylere nazara inanırım ama 
0 oy
tarafından
Olur mu olur herşeye inanırım.rabbim kötülere fırsat vermesin . Ne kadar günah büyü yapmak yaptırmak .
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Dua ederek büyümü olur tesbihden bahsediyorsun o senin kocanın sorunu çok fazla anneci,

Büyüyüde hacı hoca yapmaz büyücü yapar!! Böyle şeyleri bunlara alet etmeyin bari elhamdülillah Müslümanım diyosun inanıp inanmamaktada emin degilsin 
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Ben inanıyorum canım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 178 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 174 göst.