0 oy
888 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızımın ateşi var. Eşimi uyandırdım . İlacı verirken tutsun diye tek başıma veremedim. Kızımda ilacı icmeyince bende emziğe bandirip vereyim dedim . Emziğe bandirip vermeye çalışırken de kızım reddetti emziği. O esnada eşimin atletine döküldü ilaç. Cık cık diye ses çıkardı. İlaç vermeye çalışıyorum dimi dedim. Halen 5 karış suratsız. İkinci kere emziğe bandirdim. Bu seferde dizine az birşey damladı. Eliyle aldi koltuğa sürdü ilacı. Ne yapıyorsun iyimisin sen dedim. Ne yapayım diyor illa sureceksen atletine sür dedim. Zaten damlamis atletine. Atletten cikacakmi çıkmaz da diye soruyor asık suratla. Madem çıkmayacağını dusunuyorsun niye halen inatla koltuğa sürüyorsun. Ne düşüncesiz ne kadar bencil ne biçim adamsın. Senden tiksiniyorum dedim. Yanımda geçerken birşeyler söyledi kız ağlıyor diye duymadım. Allah'ım sabır mı ver dedi ne dediyse artık. Kızın derdindeyim ben o neyin derdin de ... Allah belasını versin de kurtulayım yemin ederim kii bıktım sevgisizlikten ... Güzel bir söze hasretim. Ağlayarak yazıyorum. Hiç Bir b.oka yaramıyor. Ne güzel bir söz ne değer verme hiç biri yok. Mallık bende cidden alıp başımı gidesim var... Öyle zaman geliyor kii ne annem ne kızım gözüme görülmüyor. Yaa öldüresim geliyor kendimi(kurtulmak istiyorum sevgisiz yapamıyorum bu saatten sonra da sevgi göreceğimi sanmıyorum) , yada kendimi yollara vurasim geliyor. Çocuk varken boşanma kararı almıştım. Kızımı benden ayirma deyip durmuştu. O yüzden kizimida birakasim var .

"Ayırma kızımdan diyordun. Şimdi gidincede babam gibi artistlenirsin kızımdan ayırdın benii diye. Al annem gibi ayirmayacam. Büyütmek nasıl oluyormus anla. Çalışmak daha zor ev işinden, çocuğa bakmakta ne var ki diyordun. Konuşması kolay al bak ozaman . Bütün evi yükü bende gibi hissediyorum. Bana yüksün . Seni sırtımda taşımaktan herseyini içime atmaktan yoruldum. Ne halin varsa gör. Hadii eyvallah ..." Diyesim var... Bu güne kadar hep başkaları için yaşadım. Hep annemi düşünerek ... Sonra eşimi kızımı düşünerek yaşadım. Ama şeytan çok dürtüyor. Sevgiye hasret kalmak bir sese hasret kalmak nedir bilirmisiniz ? Evde bir ses , sohbet.... Hakkımı helal etmiyorum. !!! Verdiğim emekler zehir zıkkım olsun burnundan gelsin :angry:

22 Cevaplar

0 oy
(12,277 puan) tarafından
Benim kocam daha sefersiz

Sen gitmek istiyorsun

Ben ciddi ciddi öldürmeyi planlıyorum 

Çocuklarımı düşünmekten geri adım atıyorum 

Yoksa şimdiye kadar çoktan mefta olmuştu 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 692 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 396 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Peri123 (23 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 683 göst.
22 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,219 göst.
21 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Sedasyyd38 (73 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,136 cevap

35,992 kullanıcı

...