0 oy
1,225 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Linç edecekler olacaktir neyse:)) esimin kiz yegeni var 22 yasinda kucuklukte hep onlarda kalirmis kiz şakaci coxuk akilli olgun biri degil esimde onu cok sever hep sakalasirlar konusurlar flan onlara gittigimizde hep şaka yaparlar dip dibeler sirf onun yuzunden gitmek istemiyorum oraya esimin onu bu kadar sevmesi gicigima gidiyor

39 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Dinimize göre yeğeni onun mahremi. Yani istediği gibi sarılıp öper şakalaşır ama tabiki bir çizgi olmalı. Şahsen 22 yaşına gelince kızımı benim kendi abim kucağina alıp öpse sarılsa ben biraz mesafe olsun isterim.. 
tarafından
Öpme yok canm asla izin vrmiyorum ne opcek essek kadar kizi
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından

Kıza demişsin olgun değil diyede :D kendin de değilsin gbi kızı kardeşi gibi görüyordur eşin onu 

0 oy
(427 puan) tarafından
Kıskandığını belli ediyorsan esin o gozle bakmadigi halde aklına oyle seyler sokmus oluyorsun yapma bunu bence
0 oy
(120,132 puan) tarafından

Linc etcektimde haydi neyse kiyamadim seni linclemeye :D

0 oy
(7,768 puan) tarafından

Bnm görümcem ilk başlar eşime çok naz ederdi beni kıskandırmaya çalışırdı neler etmedi ki :D ama kardeşidir kıskanmadım snnkiside o hesap snn surat asışına inat yapıyodur hem yeğenidir kıskanma

0 oy
tarafından
Yok kimsenin senin linçlemeye hakkı yok Ben de olsam kıskanırdım ama o karşımdaki kıza belli etmem direkt eşimle konuşurum biraz daha resmi seviyeli davran derim ben de bu konuda zaten bu aralar eşime çok takığım
0 oy
tarafından
Yok artık yani. Galiba yeğenin yok, o yüzden durumu anlayamıyor olabilirsin. Yeğenini insan kendi çocuğu gibi hissediyor. Bu kadar kıskançlık çok fazla, hatta kıskançlık değil bu bence. 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla aklıma vefat eden amcamın eşi geldi amcam beni çok severdi o 34 yaşlarında ben 17-18 dim okula gelip beni alır eve götürürdü yengeme en sevdiğim yemekleri yaptirirdi hemen hemen her haftaici okula beni görmeye gelirdi bir gün yengemin yanında bana yarın okula gel yemek ismarliyim dedi gittim iş yerine bir döndüm baktım yengem arkamda oda çok kiskanirdi :) bana belli etmemeye çalışırdi ama anlardim ama yengemde beni sever hala da amcamla bir mevzu oldu bir sene konuşmadık kus olduğumuz vakitte de rahmet etti 36 sında aklıma biran o geldi 
0 oy
(13,857 puan) tarafından

Boyum kadar iki  tane erkek yeğenim var eşim kiskansa tuhafıma giderdi:D

0 oy
(2,252 puan) tarafından
Yigenin olmadigi icin boyle dusunuyorsun bence yigen cocukla es deger olamaz tabiki ama ben cocugum yokken benim cocugummus gibi severdim bence normal 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Mesela dayim bize aşkım diye hitap eder. Biz de ona aşkım dayım deriz. Samimiyiz  Yani bunu yengem kıskanırsa üzülürüm eşim kıskançlık yaparsa çok kızarım ona. Bilemedim şimdi :) 

0 oy
(9,026 puan) tarafından

Aaaa 22 yaşında yeğen mi olur olmaz minik olur çocuk olur:D

0 oy
(12,947 puan) tarafından
Adi ustunde yeğen
0 oy
tarafından
İsteyen linçlesin umurunda değil ana baba dahi olsa kimseyle vıcık vıcık olmasına tahammül edemiyorum arada şeytan var şeytan O senin abindir dayındır halandır demiyor televizyonda görüyoruz öz babasının tecavüz ettiği çocukları biraz mesafe her zaman iyidir.
0 oy
(393 puan) tarafından
Gözümde canlandı bagzilari var agzina gircek kadar samimi oluyor sevmiyorum komsumun kizida oyle tek dayilarina degil herkese karsi oyle bazen esime bile yapiyor terbiyesizlik herkess yerini bilsin 10 15 olsa anlarim 22 olmuşsun terbiyesiz 
0 oy
tarafından
Kuzeni olsa seni hakli bulabilirdim bir nebze ama yigeninden neden kiskaniyorsun ki 
0 oy
(5,528 puan) tarafından
Bilemiyorum bende kıskanabilirdim benim isim belli olmaz ;)
0 oy
(2,711 puan) tarafından
Degişik insanlarsınız :) güven olduktan sonra bence bu derece kıskançlık abartı 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 808 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 857 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 602 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,295 göst.