0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından

Kızlar merhaba eşim bir kaç gündür şehir dışında ve kendi annemde kalıyorum daha önce eşim şehir dışındayken bir kere bile kendi ailemin yanında kalmadım hep kayınvalidemde kaldım şuan annemde kalma sebebim annem rahatsız hasta yatıyor eşim bir iki gün daha gelmeyecek ama ısrarla annemlere geç diyor annesi de çağırıyor kadın hasta tek bırakmak istemiyorum yemek bile yapamıyor annem kırılır diyor başka bir şey demiyor gitmek istemiyorum nasıl bir bahane kullanabilirim düşünce olsaydı zaten beni anlarlardı ama öyle düşünceli insan değiller ne diyebilirim sizce

26 Cevaplar

0 oy
(6,992 puan) tarafından
Bahaneye gerek yok annem hasta gidemem diyeceksin o kadar. 
-Reklam-
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Annem hasta ve ben kaynanama gidicem sırf eşimle kaynanam mutlu olsun diye kusura bakmasın onlarr 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Bahane sunmana gerek yok annen hasta daha ne olabilir. Bence kaynananin dünürüne geçmiş olsuna gelmesi lazim asil senin kirilmaya hakkin var 
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Ben olsam hiç dinlemem bildiğimi okurum da belli ki sen biraz pasifsin. O zaman annem kendine yemek bile yapamıyor tek başına zebil ziyan olur dersin. Sen anneni de alıp kendi evine geç kaynanan da istiyorsa size gelsin. Zaten iki gün sonra eşin gelcekmiş. Eşim gelene kadar annem iyileşemez o zaman da bırakıp eve gidemem zaten o yüzden şimdiden annemle bize geçecez dersin. 
0 oy
(12,947 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hasta iken bırakıp gitsem kendi annem kırılmayacak mı ?  valla az biraz empati kendi hasta olsaydı kendi kızını başucunda isterdi. benim annemde beni istiyor o keyfine naz niyaz yaparak  beni evlatlık vazifemden alıkoyuyor diye ben ona kırılıyorum de aynen de böyle derim kimse kusura bakmasın 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 705 göst.
28 Eylül 2018 Diğer kategorisinde serce (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,842 göst.
6 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Mavikelebek (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
0 oy
9 cevap 391 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu