0 oy
554 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından

Kızlar merhaba eşim bir kaç gündür şehir dışında ve kendi annemde kalıyorum daha önce eşim şehir dışındayken bir kere bile kendi ailemin yanında kalmadım hep kayınvalidemde kaldım şuan annemde kalma sebebim annem rahatsız hasta yatıyor eşim bir iki gün daha gelmeyecek ama ısrarla annemlere geç diyor annesi de çağırıyor kadın hasta tek bırakmak istemiyorum yemek bile yapamıyor annem kırılır diyor başka bir şey demiyor gitmek istemiyorum nasıl bir bahane kullanabilirim düşünce olsaydı zaten beni anlarlardı ama öyle düşünceli insan değiller ne diyebilirim sizce

26 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Hiçbir bahane sunmam. Kırılan kırılsın benim annem hastayken kimsenin keyfi umrumda değil.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Senin annene yardım ettiğini bile bile söylüyorlarsa yazıklar olsun hiç mi düşünmüyorlar bu durumu 
+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Bahanelere sığınırsan hep bahaneye ihtiyacın olur açık ve net ol ((annemlerde kalmak istiyorum)) annenin hastalığınıda söyleme hep sizde kaldım birazda annemin yanında kalıcam de kırılan kırılsın ayrıca kırılcak bişey yok
0 oy
(9,451 puan) tarafından
Ee annem hasta yemek ble yapamıyo de bahaneye ihtiyacın yokki
0 oy
tarafından
Bahaneye gerek yok annen hastaymış ne kadar anlayışsız eşin 
0 oy
(9,895 puan) tarafından
Kaynanana soyle canim anne gelicem ama annem hasta kalkamiyo kadin yemek bile yapamiyo de
0 oy
(7,198 puan) tarafından
Bahane mi ariyosun daha kadin hastaymis israr edecek olursa senin anan yataklarda surunurken kendi anama gitsek ne hissederdin de bakalim 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun neden işiniz il dışına gittiğin de sağda solda kalma ihtiyacı duyuyor sunuz 
(10 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ben aslında böyle bir ihtiyaç duymuyorum ama eşim ailesinin yanında kalmamı daha güvenli buluyor aslında yalan babası sözünü çok geçiren birisi babası öyle istediği için öyle oluyor eğer ailesi burada olmasa eşim kesinlikle karışmaz ama onların malesef çok etkisi var
(1,271 puan) tarafından
Bence buna bir dur demelisiniz benim eşimde arada gidiyor 1.2 gelmediği oluyor daha 1 akşam bir yerde kalmadım annem eşimi arar kızım bende kalsın diye eşim anne kendi bileceği birşey der beni arar istersen git diye ama evimde daha rahatım gitmem gidemem
(10 puan) tarafından
Ah ne kadar güzel bişey keşke bizde de durum aynı olsa
(1,271 puan) tarafından
Esinle otur konuş rahat olamıyorum filan de
0 oy
(350 puan) tarafından
Kendi annesi hasta olsa sen yaninda olsan ben. Anneme gidecem desen oda annem hasta annemin yanında dur derdi degil mi ? 
(10 puan) tarafından
Kesinlikle öyle derdi
(350 puan) tarafından
Sende bahane aramak yerine öyle de ac mi kalsın kadin ne yapayım annenede müsait zamanda giderim de
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Zaten gitmeme sebebin geçerli bir sebep gayet daha ne olsun kadın hastaymis
(10 puan) tarafından
Kırılır lafını duymaktan bıktım
0 oy
(6,181 puan) tarafından
Senin annen kırılmasın diye hasta annemi mi yalnız bırakacam ! Diyeceksin. Bahane bulmana gerek yok biraz sert ol.
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Annen seni doğurdu kaynanan doğurmadı nasıl ki küçükken sen hastalanınca annen sabaha kadar başında beklediyse şuan annen hasta iken yanında olmaya mecbursun bu konuda kimseyi takmam sende kendini ezdirme lütfen 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bahaneye ihtiyacın yok zaten annen hasta ama açık açık gitmiyorum gitmek istemiyorum da diyebilirsin en nefret ettiğim şey zorla yaptırılan ya
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Goruntulu ara de ben nasıl bırakıyım vu kadını ayıp senın annen olsada bırakmam 
0 oy
(598 puan) tarafından
Kendi evinde niye kalmıyorsun? Ayrıca annen hastayken ne diye çağırıyorlar ki
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Bahaneye ihtiyacın mı var. Annen hastaymış yemek yapamıyormus işte. Gitme boşver hiç kulak asma. Olmadı annem çok kötüleşiyor dersin. 
0 oy
tarafından

Hastalık olmasa da annem varken kayınvalidemdd kalmam ki ben.

Eşiniz anlamıyorsa kayinvalidenize anlatın, sağlık bu sonucta
0 oy
(262 puan) tarafından
3 ay eşim göreve gitti bir gün olsun gidip kaynanamda kalmadım kalmam da. Şimdi bidaha gidecek yine annemlerde kalicam oraya gitmem 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
İçimden kaynana küfür etmek geldi de buraya yazmayayım. Densiz dangoz kızım kal annene yardımcı ol diyeceğine ne***k yemeye çağırıyor kocan zaten neyse yaa Allah sabir versin sana az insan taklidi yapsalar keşke 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Hicbir bahane söyleme canım anlamıyorsa onun dilinden konuş gelemem de tmm 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 699 göst.
28 Eylül 2018 Diğer kategorisinde serce (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,831 göst.
6 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Mavikelebek (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.