0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Bizimki resmen gün sayıyor baba olduğunu genelde doğumdan sonra hissederler diyorlar ama bizimki aşık şimdiden kızına Maşallah :) 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemde çok heyecanlı ❤️❤️❤️❤️
(1,379 puan) tarafından
Maşallah cnm :)
-Reklam-
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Heyecanlı ama belli etmiyor hiç odun :D

(1,379 puan) tarafından
Bazıları öyle cnm içinde yaşıyor demek ki :)
(5,436 puan) tarafından
Aynen öyle içi dışı farklı:)
0 oy
(64 puan) tarafından
Benim esim suan heycandan naptigni bilmiyo bebeisim olacak diye sabahin korunde gidiyo ise hic tatil yapmiyo hazirlik yapacam diye surekli calisiyor 
(1,379 puan) tarafından
Ne güzel cnm Allah rast getirsin
0 oy
tarafından
Bizim kide aynı  Ne zaman gelen oğlum diyo :) 
(1,379 puan) tarafından
Aynn dur diyorum erken gelmesin Allah korusun ne kadar kalırsa o kadar iyi :)
0 oy
(12,883 puan) tarafından

Heyecanlı olmazlar mı baba olacaklar :) Benim ki bana diyor artık doğur dünyaya gelsin sevmek istiyorum :)

(1,379 puan) tarafından
Aynn cnm... :)
0 oy
(738 puan) tarafından
Çok heyecanli tabiki her gittiğimde videoya alıp ona atıyorum yanımda olamadığı icin üzgün ama elden bişey gelmez. Umarım sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı.
(1,379 puan) tarafından
Amin cnm inşallah başka yerde mi çalışıyor
(738 puan) tarafından
Askeri personel
0 oy
(253 puan) tarafından

Evet hemde cok benden daha çok heyecanlı diyebilirim daha 9 haftalığım bu dokuz ay da geçmez ki diyip diyip duruyor cok sevinçli ❤️:D

(1,379 puan) tarafından
Ne güzel cnm Maşallah
0 oy
tarafından
Benimki kızımda wcde ağladı oglumda geldi öptü şapşik :D
(1,379 puan) tarafından
Farklı duygular işte cnm :)
0 oy
(704 puan) tarafından
Bn kide heycnlı hadi kızım hadi kızım yeter gari gel artk der durur :) hergn sever karnımı 
(1,379 puan) tarafından
Aynn cnm o da babası gelince hareketlnr şimdiden babaya düşkün :)
0 oy
tarafından

Sorma yaaa :D o benden çok heycanlı  şukadar gün kaldı yanındayım merak etme iyi şeyler ye ne istiyosan alayım bebeğimize iyi bak diyor :) 

Ceviz istedim bebek beğin gelişimi için adam gitmiş 10 kilo ceviz almış gülsem mi ağlasam mı bilemedim :):D

(1,379 puan) tarafından
Valla bizimki de öyle cnm şimdiden pabucumuz dama atıldı :))
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Canım ilk çocuğun mu
(1,379 puan) tarafından
Evet cnm bnm :)
0 oy
(671 puan) tarafından
Hiç heyecan falan yok bizimkinde karnıma düğmeye bile korkuyor :)
(1,379 puan) tarafından
İlla vardır cnm belli etmiyordur :)
(671 puan) tarafından
Bilmem artık bu üçüncü olunca heyecan olmayabilir :)
0 oy
tarafından
Benimki 3. Alacak kucagina elinde olsa beni uyutup hastaneye yatirtacak :) bir an önce dogsun die ama adamda hakli 40+1 olduk 
(1,379 puan) tarafından
Maşallah cnm bizimki ilk sizin evreye kadar ne olur bilemem :)
0 oy
(119,112 puan) tarafından

Benimki beni unuttu bile :'( zaten oglumda babasi eve geldimi tekme atmaya basliyo anlamiyom o kadar bulanti kusmayi ben cekiyom tum sirinlikler babaya esimde ogluma papucu dama atilan ben oldum resmen simdiden

(1,379 puan) tarafından
Bizimki de öyle cnm Bi yandan hoşuma gidiyor Bi yandan kıskanmaya başladım bile onları kızım babaya düşkün olcak şimdiden belli:)
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Bizim ikinci bebeğimiz kızımız 18 aylık 2 aylık hamileyim eşim de ben de hala şokunu atlatamadık :)

(1,379 puan) tarafından
Ne güzel cnm beraber büyürler :)
0 oy
(314 puan) tarafından
Ne guzel benim ki tam tersi hıc takmıyor ilk cocuk bıde 
(1,379 puan) tarafından
Belli etmiyordur bnce cnm
0 oy
(523 puan) tarafından

Bizimki de pek heyecanliydi simdi kizimizi daha cok seviyor:P

(1,379 puan) tarafından
Zaten Bn kabullendim şimdiden onu cnm pabucum doğmadan dama atıldı :) :)
(523 puan) tarafından
Olsun evladini sevsin daha guzel
0 oy
(532 puan) tarafından
Bizimki aglum diyo baska bisey demiyo  tabi benide  onu severken ikgisiz falan birakmiyo Allah razi olsun sevgisininhep.gosteriyo  ama olusumuz bir baska yatiyoruz selim kalkiuoruz selim her hafta sonu sen yorulma diye kahfaltiyi disarfa yapiyotuz  ama  hamile olmadan oncede yapiyoduk ama bu kadar sık degil 

Gebelik 24  haftalik 
(1,379 puan) tarafından
Maşallah cnm bizimki de yardım ediyor yormamaya özen gösteriyor sağolsun sen de yolu yarılamşsn maşallah :)
(532 puan) tarafından
Ama yardim etmeselerde olmaz kuzum kiz valla bazen varya yetisemiyorum hic biseye benim ilk gebeligim    bel agrim  basladi ya gece uykulari haram olfu geceleri cok agrim oluyo ya   sag tarafimda ama doktor  bisey gorunmuyo  norolojiye gorun dedi      simdi sali oraya gificrm valla anne olmak cok zor cennet annelerin ayaklarinin altinda diyolarya valla dogru
(1,379 puan) tarafından
Aynn cnm bnm de neredeyse 12 de başladı halen devam ediyor çok şükür görünen bir risk yok gece olsun istemiyorum o derece yatağa geçti mi başlıyor ağrılar bütün gece eziyet oluyor resmen gitsen bile bişey yapamaz cnm ilaç kullanamyorz magnezyum alablrz parol içebilirz ancak
(532 puan) tarafından
Aynne ben ikigun ust uste acile gittim dayanamadim artik seron taktilar sadece bebekde bi sorun yok diyolar bebek gayet saglikli diyolar   galiba  bebek sag tarfa  kafasi var bobrege giden kanali kapatiyomus onda sisiyomus o agri yapabilir dedi bakalim sali gunu ne dicek valla banada geceri haram olfu daha 3 ay var ya
0 oy
tarafından

Doğum için hastaneye gidince adam oda da halay çekti:Dhadi seni gotursunler oğlumu çıkar dediydi 

(1,379 puan) tarafından
Ha ha ha :)) bizimki hamile olduğumu öğrendğnde çekmişti doğumda ne yapar bilemem:)))
tarafından
Sorma benim ki zaten öğrenince bilgisayardan potpori açtı elimden tuttu tey teyy:)))
(1,379 puan) tarafından
Ne güzel cnm çok şükür ki şanslıyız eşlermzle sevncimzi paylaşablyrz:)
tarafından
Aynen kuzum şükürler olsun rabbim acılarını yasatmasin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 398 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Prensesp (7,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde sevdakr (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 428 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu