0 oy
529 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Merhaba hanımlar.. Annelerinizle ilişkileriniz nasil ama benim annemle hic bir zaman saglikli bir anne iliskim olmadi annem her daim kiskanc bencil ve yalanci bi kadin oldu bunlara hep göz yumdum hem fiziksel hem psikolojik siddetine bir cok defa maruz kaldim agzindan bir annenon evladina sarf edemeyecegi kelimeler duydum buraya yazamiyorm.. evlendim baba evine gitmek bile istemedim annemi gormek istemiyorm simdi hamileyim annem doguma gelirim.basinda dururm diyor beni dusundugu icin degil el aleme laf vermemk icn ve kendine baktirmak icin istedigimi soyledim olsun ben gelir cocuga bakarim sende is yaparsin diyor evime.geldiginde sadece ayaklarini uzatip yemek cay tatli  istiyor evimden surekli esyalarimi götürüyor ama o taptigi oglunum evine gidince geline karnim ac bile diyemiyormus surekli dedikodu yapiyor ariyor konusmal bile istemiyorum bana bisi diyim ne.olur anneme dedim gelir 2gun kalirsin bi omür bunu yüzüme vurursun diye dahami sert konusmaliyim ne yapayim ne.olur akil verin 

13 Cevaplar

0 oy
(1,288 puan) tarafından
Daha yumuşak olabilirsin...annen sonuçta..
(15 puan) tarafından
Ben bunu hepndenedim hep iyi olmayi cok denedim ama annem hic anlamiuor ben iyi olduica beni suistimal ediyor kaynanam gelecekse gelip sana bakmam diyor kayinvalidem engelli bastonla yürüyor diyor ben ona hizmet edemem eli ayagi tutuyor olsa gelsin diyor yahu o benim cocugumun babannesi elbet gelecek sonra diyor kaynanangelmesin ben gelecegim ikinizde evinizde oturun diyorum anlamiyor ama gelince hic bisi yapmiuor hasta halde beni kaldiriuor yerimden bana rahat vermiyor
-Reklam-
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Sert konuşma.  ASİ OLMA. ANNE O SONUÇTA.  

Ne kadar kusuruda olsa. 
(15 puan) tarafından
Bu asilik  degil bu bir evladin anne ile sinavi emin olun
(49,835 puan) tarafından
anne var annecik var annelik yapmayanda saygı beklemesin canim
0 oy
(1,825 puan) tarafından
Yaşadıklarını en iyi sen bilirsin ama sana kendimden örnek veriyim ben de annemle anlasamazdim hiç bir zaman fikir birliğimiz tutmadı ben mesafeli durdukça o daha kötü oldu onun karakteri de öyle diyip kabullendim birkaç kez alttan aldım veee şuan pamuk gibiyiz aramız düzeldi o da karakterini değiştirmese de biraz torpuledi.. tavsiyem az daha ılımlı ol yaşadığımız gün sınırlı, böyle kötü yaşayıp sonradan pişman olmamak gerek
(15 puan) tarafından
Evet evet bunu cok denedim hep hos tuttum ne bilim ona.hedoyeler alirdim tamma annecim oldu annecim hep boyleydim bekarken ama mesela okuldan 20 dak. Gec gelsem yada işten beni babama sikayet eder babam beni doverken zevkle izlerdi yada bana derdiki cok ozür diliyorm kimin altindan cikip geliyorsun bu eve derdi
(15 puan) tarafından
Yani her yolu denedim surekli suistimal ediyor ablamla arasi iyo degil ben yine kirmak uzmek istemiyorm yuzumu yumusal buluyor
(1,825 puan) tarafından
Denedim olmadı diyorsan yapacak bişey yok.. gelme ben çocuğuma bakarım daha sonra görmeye gelirsin de bir de iki çocukla ve hizmet bekleyen anneyle hiç ugrasamazsin sanırım Allah yardımcın olsun
0 oy
(7,160 puan) tarafından
Benim annem çok iydir ama aşırı dindar. Yani o günah bu günah onu yapma yanarsın. Yok kadın çalışması caiz değil. Kadının sesini erkek duymamali falan. Annemle yan yana gelip sohbet etmek zor.konu dönüp dolaşıp bunlara geliyor. Düşüncelerimiz çok farklı. Ama allah eksikliğini göstermesin aramız çok iyidir. Ömrünü biz çocuklarına heba etti. Allah ondan razı olsun.
(15 puan) tarafından
Aminnnnn ne güzel yazmissniz ömrünü cocuklarina heba etti bizde cocuklugumuzu gencligimizi anneme heba ettik
(16 puan) tarafından
İşte benim annemde öyle her biseyi din yönüne vuruyo tamam bi yandan uyarması güzel ben kim olursa olsun uyarmak zorundayım diyo Allah bana hesap sorar diyo afedersin karşı komşusu askılı şortlan geziyo bize gelince giydiğimizin rengine kadar. Olmaz böle dikkat çekici renkler evli barklısin bilmem ne geçen dedim hadi çok sevdiğin komşunuda uyarsana giyimini diye aa  ben niye durduk yere kötü olamam kimseyle diyo yani tavrı bize benimle kız kardeşime
(72 puan) tarafından
Uç noktalarda değil ama ben de annemden sürekli uyarı aldım. Artık bu konuda inadına annemi üzmek istiyorum gibi davranıyordum. Kışın konuştuk ben duygulandım o duygulandı. Ben kötü insan muamelesi görmek istemiyorum, 31 yaşına geldim. Beni böyle kabul et diye. Bu kadar üzüldüğünü bilmiyordum, bir daha kesinlikle söylemem dedi. Anlaştık ama bakalım daimi olacak mı
0 oy
tarafından
Çoğu anne hakkı ödenmez demis evet katiliyorum ama bazi anneler de evlatlarina cok cektiriyor bende o cekenlerden birisiyim acik acik konus derim 
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Anne olacaksın sende  en kotu anne annedir ama daha kırmadan eşimle kendim bakicam eşim öyle istiyor de..
(15 puan) tarafından
Benim bir evladim daha var anneyim hali hazirda ilk cocguma gebeylen hep dedimki belki annem haklidir ama anne olduktan sonra anneme öfkem dahada artti ben yavruma kiyamiyorum annem bizi ac birakiyordu vucudizdan morluklar eksik olmuyordu sayesinde
(5,950 puan) tarafından
Haklı olabilirsin yaşanmışlıkların var iz kalmis belli ama olsun gerekirse mesafe koy gelmek istediğinde birsey bahane et yinede annendir bosver ağır konuşma bu dünyanın öbür dünyasi var o sana kötülük yaptı sende yapma benden yaşça küçük olabilirsin yada büyük ama nacizane düşüncem sen kırma ANNENDIR iyi de olmasa sen sana yakisini yap
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Benim annem hastanede yatamam dedi gelmedi mecbur ablamı çağırdım. Ayrıca niye evine gelene hizmet etmek zor geliyor ki. Bu gün kaynanamı kaynımı çağırdım herseyi onlar gelmeden hazır ettim. Anneler sıkıntılı bile olsa Allah rızası için görevini yap geç sen.
(15 puan) tarafından
Hastaneden yeni cikmisim lohusayi. dikislerim war bir cocugum daha var o halde ben nasil hazirlik yapayim misafir agirlayayim anneye babaya bakmak gorevimiz ama yani dogumda  cikip evime geldigimdedemi bem bakayimherkese gozüme bakan 2cocuk varken hazirlk yapip kaynimi kaynanamimi.cagirayim
(2,377 puan) tarafından
Yani sezaryen doğum yaptım kaynanam bakmaya geldi sözde o kızıma bakarken ben hazırladım 5. Gün ayakta yemek temizlik yapıyordum. Tabi herkesin bünyesi bir değil bilemem ama :)
(15 puan) tarafından
Yanlis cok yanlis oyle gelen hic gelmesin
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Annem ne kadar kötü de olsa benim için sacının teli bile önemlidir. Bi doğur anlarsın
(15 puan) tarafından
Bir evladim daha var beni. Anneyim ben annem gibi olmak istemeyen bi anne
0 oy
tarafından
Evet seni üzüyor olabilir ama her ne kadar kötü de olsa iyide olsa o senin annen... 
(15 puan) tarafından
Annem beni artil uzemez diyorum ama  kendinden okadar soguttuki e son evine gittigimde küpelerini kaybetmis bana dediki biliyorum sen aldin dedim anne sen ne diyosun ben hirsizmiyim sordum gecen gün küpeni buldunmu ? Dediki sen aldin cekmecemden biliyorum sen aldin yoksa nereye gidecek benim küpelerim dedi.sabah namazlarinda hüngür hüngür aldim dua ettim utandim ezildimya kahroldm cok merak ediyorum bir baskasi ne yaprdi yerimse olsa
0 oy
(49,835 puan) tarafından
kesin net istemiyorum de zaten bebege anne bakiyo gelen kisi.is yapacaksa gelsin yemek bulaşık gibi yoksa kalabalıga gerek yok
(15 puan) tarafından
Annem kendi geliyor baskalarinida cagiriyor cunku oturmaktan sıkılıyor sonra bana diuorki bize cay getir hadi bize yemek hazirla bi bebege kostiruyorm bi anneme
(49,835 puan) tarafından
esim istemiyor de at onun ustune oda desin gerek yok diye
(15 puan) tarafından
Evet oyle yapabilirim aslinda zaten esim yanimda olcak bana.cok yardimci o konularda
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Şuan sadece şunu düşün ne hissedeceksin merak ettim . ANNEN ÖLDÜ …
(15 puan) tarafından
Cok üzüldüm nasil yani sokağa attilar
(49,835 puan) tarafından
herkes kendi annesine gore yorumlamış bende ne kadar kavga etsemde annemi cok seviyorum bu arkadas neler yaşamış ki yaninda dahi istemiyo
(15 puan) tarafından
Evwt ayni  seyi dusundum keskw bende onlar gibi olsam annem beni küpelerini calmakla.sucladi daha gecen bayramda zehir etti bayramimi gelinle erkek kardesimde vardi ben ne yapayim
(15 puan) tarafından
Cocukken hep dua ederdim geceleri Allahim nplur annem beni sevsin yarin beni dövmesin diye
(49,835 puan) tarafından
kiyamam ben sana cok zor bir cocuk icin bunları yaşamak
0 oy
(532 puan) tarafından
Benim annemi yazmışsın sanki dicektim ama benim annem doğumuma bile gelmez seninki gene geleyim demiş :) . Düşmanimin çocuğu inşallah ölür de dogamaz diyor çocuğuma hep . Ettiği beddualardan ötürü iki yakası bir araya gelmiyor zaten o ayrı . İnan hayatimda en çok nefret ettiğim insanlar arasındadir . Çocuklugumu gençliğimi heveslerimi sevinclerimi herşeyimi ziyan etti..  bazıları doğuştan şanssız yapcak bişey yok .
(15 puan) tarafından
Seni okadar iyi anliyorumki ablam suan psilolojil destek aliyor yasadigi travmalar yüzünden
(532 puan) tarafından
Oğulları tek varlıkları. Haram zıkkım olsun benden alıp ona verdiği paralar altınlar . Aaah aaah düşman yapmazdı onlarin bana yaotigini Allah hepimize yardım etsin inşallah
(15 puan) tarafından
Bem.kendi dugunumj kendim yaptim onlar sadece giyinip geldiler ve annem dügündeki altinlarimi vermedi toplanan paralari vermedi ya ne diyim bir insnsam evladina bunlari neden yapar benden aldi erkek kardesime yapti rabbim herseyi goruyor seni cok ii anliyorm
0 oy
(2,446 puan) tarafından
Wlla benm anenmle de iyi değil sözel olarak sözel pikpjmi çok bozdu 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 861 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nureda36 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 410 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 456 göst.