0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (283 puan) tarafından
Nasıl başlasam nerden başlasam blmıyorum  babam küçükken cok ezıyet etti bana cok döverdı kömürlüge görürüp gece orda bırakmayla tehdıt ederdı cok döverdi işte bende cok sımarık bı cocuktum sevgısız buyudum saygısız dayak hakaret olan bi ortamda buyudum neyse evlendim işte bişekilde  yüzüm güler sanmıştım ama olmadı burdada ezıldım hakarete ugradım saldırıya ugradım neler neler babam simdi cok sevıyo benı kızımı hersekılde arkamda oldgnu gösterıyo ama guvenemıyorum ben babam elalemın lafı ıcın ölür öle bi insan el için azmı dövdğ beni anlamadan dınlemeden küçük yasımda içim yara gıbı ama nasıl bı yara tarıf edemıyorum benı ancak bu yollardan gecenler anlıcaktır sevilmemek kadermidir kızlar gecenın sorusu olsun sevilmemek bi insanın kaderı olabilirmi

5 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
-Reklam-
0 oy
(48,531 puan) tarafından
umarım evladından gulersin
0 oy
(15 puan) tarafından
Hayatim önce sen kendini sev kendine deger ver sevilmemek kader falan degil neden olsun zaten inan bana kendine deger vermeyen insana kimse kolau kolay deger vermez bende cok zorlu bu cocukluk gecirdim cok kitledi babam beni tuvalete cok dovdü hem annem hem babam babam beni dövdükce annem bundan haz duyardi sofrayi tekmeleyip yemekleri dökerlerdi biz ablamla temizlerken onlar gülerek izlerlerdi sevmiyorm ozellikle annemi simdi cekiyorlar üzülmüyorum.. kimsedeb sevgi dilenmw bekleme eşinle sorunlarin varsa al karsina konus ama fazla odün verme
0 oy
(269 puan) tarafından
babamda beni cok dovdu ne genclik yasadim ne cocukluk
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Aynen bu senin kaderin sabredeceksin 

Ama seni anlıyorum benim babamda bekarken beni sevmezdi şimdi kızımla oraya gidince nasıl seviniyor kızımı seviyor eğer baban senin kıymetini anladıysa bunun tadını çıkar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 214 göst.
0 oy
13 cevap 495 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 339 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 272 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu

378,423 soru

11,327,248 cevap

34,780 kullanıcı

...