0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (1,408 puan) tarafından
tarafından kapalı
19 gün önce doğum yaptım, ve ilk gün hariç kızımla sadece ben ilgilenmiyorum. Geceleri bile eşim salonda yatıyor uykusunu anlamadığını söyleyip. Bir kaç gündür artık uykusuzluk baş ağrısı yapmaya başladı, üstüne dişimde ağrıyordu. Bu gecede kızım ağlamasına uyanamadım, tamam bu bir hatadır, kaynanam da gelmiş tepeme zebani gibi nasıl uyanmazsın falan demeye başladı. Eşim içeriden geldi, annesini gönderdi sonra beni suçlamaya başladı. Ben hatalıyım belki ama onunda babası olarak odada durup beklemesi gerekmiyor mu? Şimdi bile gitti salona uyumaya. Anne olabilirim ama insanım sonuçta, bir anda dünyanın en kötü annesi ben oldum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post tekrarı      
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birlikte yaşamıyorsunuz kayınvalidenizi bir an önce göndermeye bakın.
(1,408 puan) tarafından
Ne yazık ki beraber yaşıyoruz, zaten evin içinde 20 gündür o kadar sorun var ki huzursuzluktan ağrıyor başım
tarafından
Yasamiyorsaniz yazmıştım, telefon düzeltmiş. Onlar size cemkiriyorsa siz de onlara cemkirin. İçinize atarsanız sütünüz etkilenir.
(1,408 puan) tarafından
Ne güzel uyanmışsın insan gibi benide uyandır. Bir annenin halinden bir anne anlar, der ne kadar yorulmuş diye ama yok. Öyle bir uyandım ki kızıma bir şey oldu sandım aklım gitti
(1,138 puan) tarafından
Valla kızım 16 aylık.ben de hep tek başıma baktım en hasta olduğum zamanlarda bile tektim.ve sorunlar vardı çok.sorunlar olunca malesef insanda derman kalmıyor.hele kaynanayla yaşamak...birlik yasiyorsaniz zor Allah sabır versin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 240 göst.
0 oy
11 cevap 349 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 737 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu