0 oy
49 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar , İnşallah güzel konularda paylaşırım birgün. Annem i kaybettim yakın zamanda babam zaten yok. 4. Gebeliğim eşim tek çalışıyor tabi herkes gibi maddi sıkıntıdayız. Asıl konu şuanda şehirde yaşıyoruz buradada benim akrabalarım çok fakat annem babam zamanında kopmuslar o yüzden görüşme yok. Sadece ablam ve yeğenlerim var burada çok şükür. Eşimin ailesi yakın bir şehirde yaşıyor ama yılın 7,8 ayı köyde kalırlar , köy dediyse şöyle tarla ve çevresinde sadece 2 tane ev görünür akrabaları var ama hepsi birbirine uzak evler , ben orada çok sıkılıyorum. Hani orada hadi birine gideyim desen arabasız zor yada çok yol yürümek gerekir. Yani eşimin bize sebze meyve dısında bir desteği yok , ama gidersem onlar gibi bir hayat yaşarsam o zaman yanımda olurlar ama ben ben olamam , özümden uzaklaşırım. Yaşadığım yerde sadece ablam var başka kimse yok , eşimde evimizde kendisini hiç hissediyorum mesela oşten gelir telefonda oyun, birşey söyledim duymaz , yada işi olursa yanasır, mesela geçen gece hıçkırarak ağladım oturma odasında annemin acısı yeni yatak odasında telefonla oynuyo , hiç içeriye gelip te ne bir teselli ne bir ilgilenme baktım sonra uyumuş. Yani bilmiyorum çok yoruldum hayattan. Şimdi diyenler olcak niye 4. Çocuğu yaptın çalışmıyorsun bunuda eski postlarımda yazmıştım orada anlatmıştım bazı şeyler elimizde olmuyor. Eşimin memleketine gitsem ben ben olama ama buradada başka bir yalnızlık hiçbiryerde mutlu olamıyorum. 

1 cevap

0 oy
(675 puan) tarafından
Benim yaşadığım yerde sadece 3 ev var birisi yaşlı bir adam sehir merkezi uzak araba olmadan gidilmez eşimin iş yeri yakın kira derdi yok yiyecek her şey bahçemizden bana sorsan ben kendim değilim mutlu değilim huzurlu değilim çocuğumun arkadaşı yok 2 3 sene dişimi sıksam ev sahibi oluruz ama psikolojim kaldırmıyor bir an önce kaçmak istiyorum buradan keşke şehirden hiç gelmeseydim 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 349 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 364 göst.
0 oy
10 cevap 303 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde htcdmrc (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.