0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (7,618 puan) tarafından
Ben bazen kendimi evin hizmetçisi beslemesi zannederdim o derece en büyük olduğum için annem en çok beni ezdi beceremediğim işlerdede yapmadığı kalmazdı banaʕ⁠´⁠•⁠ ⁠ᴥ⁠•̥⁠`⁠ʔ

45 Cevaplar

0 oy
(2,016 puan) tarafından
Annem degilde ablam yaptirdi bana ;)) ablam ne derse yaptim annem karismazdi ablam evi supururdu ben bulasiklari toplardim mutfagi siler supururdum hep boyle alismistik
-Reklam-
0 oy
(811 puan) tarafından
Yaptığın banaysa ögrendigin kendine deyip her şeyi yaptırdı;)
(7,618 puan) tarafından
Bir anne atasözü◉⁠‿⁠◉
0 oy
tarafından
Allah annemden razı olsun 20 yaşına gelene kadar hiçbir şey yapmadım daha sonra kendi isteğimle yaptım çay demlemeyi bile yeni öğrenmiştim şu an evlendim her şeyi biliyorum Çok şükür
0 oy
tarafından
Bekarlık supsultanlikmis evlendikten sonra anladım... Allah razı olsun öyle kalk onu yap kalk bunu yap demezdi ama yetiştirildiği yavaştan.  Mesela illaki çamaşır asardik direndik bulaşık yıkandıktan falan . Annem olmadığı zaman yemek yapardık. Ablamla haftada bir gün evi temizlerdik ama annem sık boğaz etmezdi içimizden gelirdi yani. Bence bi kız çocuğu öğrenmeli zaten hatta kız da değil erkekte öğrenmeli. Şuan benim oğlum. 1.5 yaşında sofra kurarken al diyorum oğlum ekmeği götür kaşıklari götür. :))) sadece kızlara değil oğlana da yaptırmalı ki büyüyünce ömrümüzü yemesin. 
(7,618 puan) tarafından
Haklısın herkes oğluna iş öğretsin kızlarımız rahat etsin (⁠θ⁠‿⁠θ⁠)
tarafından
Dimi yazık elin kızına. Biz de el kızı olduk sonucta:)

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 350 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Havva4545 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 289 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 470 göst.