0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (7,545 puan) tarafından
Ben bazen kendimi evin hizmetçisi beslemesi zannederdim o derece en büyük olduğum için annem en çok beni ezdi beceremediğim işlerdede yapmadığı kalmazdı banaʕ⁠´⁠•⁠ ⁠ᴥ⁠•̥⁠`⁠ʔ

45 Cevaplar

+1 oy
(2,273 puan) tarafından
Annem bı bulaşığı yikatirdi bide mesala patates yemeği yapicak onun kabuğunu soyar dogratirdj o kadar annem çünkü başkasının yaptigi işi sevmezdi birde annem hep derdi babanizin ewinde var ne varsa yaşa burda hayatini derdi el ewi öle olmaz derdi doğru söylüyormuş canım annem 
(7,545 puan) tarafından
Ne güzel bir anneymiş.
-Reklam-
+1 oy
(362 puan) tarafından
Ben seni bana yardımcı ol diye yaptım derdi yaptığın banaysa ogrendigin kendine derdi bu sitem bir kız çocuğuna uygulanır zaten hala iş bekler gittiğimde  pişman ettirir beni ama oğluna öyle mi prensini elinden gelse ayaklarını yikicak 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Yok kiz bekarken iş yapmazdım çok yani yapardım ama annem genelde sabahtan kalkar hallederdi öyle keyfi iş yapmaz ☺️
(7,545 puan) tarafından
Şanslıymışsın.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben anneannem teyzemlere çok giderdim sürekli çağırırlardi annem yok diyemezdi annemden çok onlarda yaptım ama büyük nankör çıktılar hiç birine hakkım helal değil haram zıkkım olsun inşallah 
(7,545 puan) tarafından
İnsan kullananlardan nefret ederim.
(4,700 puan) tarafından
Bide ben tek kızım şimdi onarla söyleyince minnet mi ediyosun diyolar
(48,531 puan) tarafından
benimde teyzem anneme laf ederdi evde yatiriyon is yaptırmıyon diye çok istedi gideyim is yapayim annem yollamadi ben yaptırmıyorum onlara ezdirmem derdi. annesiz kalsan cok kullanirlar derdi
0 oy
tarafından

Yapardm hala yapıyom kuzu :) 

(7,545 puan) tarafından
Evet benimkide bazen hala bekliyor ama evde bekar kızı var o varken daha bana düşmez tavrımı koydum.
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Ablam okumaya çıktı ben de liseye başlamıştım annem çalışırdı her iş bana kalırdı annemlerin ev dublex her yer yetişmezdi 1 günde neresi kaldıysa bu işi neden yapmadın derdi yaptığımı görmezdi 

Simdi de beni arıyor 
(7,545 puan) tarafından
Evet işte benimkide yaptığım onca şeyi görmez yapmadığıma takılıp yerdi beni.
(11,166 puan) tarafından
Umarım biz de onlar gibi olmayız bi kızım var şimdi bazen konuşuyorum dagitma da ben toplarım diye bazı huylar öğreniliyor iste annemizden görüp yapiyoruz
(7,545 puan) tarafından
O kadar haklısın ki benimde bir kızım var ve ona karşı hep kuralcı oldum çünkü öyle bir annenin elinde büyüdüm istemesemde bazen ondan izler buluyorum kendimde.
(11,166 puan) tarafından
Bize annem hep bedenini temiz tut olum gelir evini temiz tut misafir gelir diye diye büyüttü şimdi özellikle bi yere gidecek olsam hemen etrafı toparlıyorum en azından dağınık olmasın diye ve şuan takıntı haline getirdim her şeyin bi yeri olmalı annem o kadar değil ama ben abartmış durumdayım bu yüzden kızıma yuklenmekten korkuyorum
0 oy
(13,659 puan) tarafından

Valla prenses gibiydim :)

(7,545 puan) tarafından
Ne mutlu kuzucum.
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Evet ama evin en küçüğüyum misafir gelecek olsa annem abalamla mutfakta olurdu butun evin isi bana kalirdi 
0 oy
(339 puan) tarafından
Ay bende en küçüğüyüm ben okuyorum ablamlar çalışıyo diye benn yapardım evi temizletmeden dışarı çıkartmazdı gelince de sen gezdin çay yap sen gezdin sofrayı topla böyle geçti
(7,545 puan) tarafından
Heee bide o vardı dimi yerleri sil ondan sonra oynamaya cıkabilirsin derdi.
(339 puan) tarafından
Tabi ama evlenince zorlanmadım hiç:)
0 oy
tarafından
Aaaa bu ben komşular camlari eskiticen şile şile derlerde arkadaşlarım oyun oynardı ben ellerim köpüklü kapıyı açardım sonra dayak 
(7,545 puan) tarafından
Sorma bacım iki gün gider annanemde kalırdı ben koca evi idare eder kardeşlerime bakardım dönüncede ne bu evin hali diye kavga çıkarır bangır bangır bağırırdı.
0 oy
tarafından
Ben en kucuk oldugum halde o konuda cok yoruldum :( ama benim annem hastaydi belki is yapacak gucu olsa yaptirmazdi 
0 oy
(743 puan) tarafından
Bütün evi ben temizlerdim misafir ikramlık hep ben kosturtudum . 
0 oy
(267 puan) tarafından
Yok hiç yaptırmazdı annem o yüzden evlenince biraz zorlandım 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yok hiç yapmadım oyuzden eelenınce zorlandım
0 oy
(1,361 puan) tarafından
O konuda çok şanslıyım annem hiç iş yaptırmadı ben derdim anne supureyim diye. Şimdi evliyim gidip kalıyorum yine aynı. 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yaptırmaz olur mu yaptırırdı tabiki ") bide yaptırdığı gibi begense yaptığımı beğenmez peşim sıra gezer tekrar bide kendi yapardı ay sınır hastası etti beni "D
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Kurban olurum anneme hiçbir iş yaptırmazdı siz Yeter ki ders çalışın evim yansa su bile dökmeyin derdi 
0 oy
(9,977 puan) tarafından

3 kiz kard3siz annem elimizi sicak sudan soguk suya sokmadi valla ama evlenince cok zorlandim :D

0 oy
(598 puan) tarafından
Ben de çok iş yapardım ya 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Hayır annem bana iş yaptırmadığı için evliliğimin ilk yılı malesef biraz bocaladım ama şuan 7 Yıllık evliyim herşey mükemmel şükürler olsun 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 348 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Havva4545 (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 288 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 467 göst.