0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Haftada bir gün cam kapı mobilya yer dip köşe girmeden duramıyorum kızlar çok kirli hissediyorum bide evden çıkmadan önce evin pırıl pırıl olması lazım yoksa aklım hep evde kalıyor benim gibi olan var mi

10 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından

Yoo suçlu hissetmem kendime zorum mu var canım ne zaman isterse o zaman kalkar temizlerim.:P

(1,618 puan) tarafından
Yaa tabii ki canım ne zaman isterse o zaman temizliyorum ama temizlemeden de duramıyorum rahatsız oluyorum
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Evi dağınık bırakmamaya çok özen gösteririm öyle hiç çıkmadım ama çıkarsam acayip rahatsız olurum. Haftada bir dip köşe giriyorum yetiyor suçlu hissetmiyorum günde 2 kez süpürüyorum mutlaka 
0 oy
(743 puan) tarafından
Ben de öyleyim canım . Ben temizliği istediğim gibi alttan girmeyince günlük başım ağrıyor mutsuz yorgun oluyorum morelim bozuk oluyor sinirleniyorum hemen . Ama temizliğim yapılınca mis gibi her yer korkunca çok pozitif oluyorum kendimi dinç hissediyorum . Mesala günlük hergun 2 çocukla evi süpür sil tuvalet mutfak dolapları buzdolabı çamaşır vs hep yapıyorum haftalık nevresim dolap altı üstü iki haftada da muhakkak cam perde temizliyorum kendime engel olamıyorum 
0 oy
(6,833 puan) tarafından
suclu degilde temizlik yapmadigim zaman basim cok agriyor ama hâlim olmuyor kalkamiyorum
0 oy
(103 puan) tarafından
Şöyle her gün süpürürüm 2 güne 1 de silerim dışarıya çıkacagım zamanda tertemiz olmalı süpürmedigim gün kendimi rahat hissedemem
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende sen gbiyim ama cam kapı girmiyorum giriş kat oturuyorum hep toz oluyor süpürmezsem rahat edemem dağınık olmayacak şimdi hamileyim 3 yaşında kıxım var nasıl olacak bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Ben öyleyim annemlerdeyim eve gidince temizliğe nerden baslayacagimi kuruyorum kafamda 
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Çok zor yapıyom ben bebeğim durmuyo ağlıyo kafayı yemesem iyi evin dağınlığından
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Çok titiz birisiyim ama yapmayınca suclu neden hissedeyim bende insanim her anım da hersey olucak diye birsey yok  evim gayet derli toplu temiz ansizin birisi gelse evimde agirlarim rahatlikla ötesi önemli değil 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kesinlikle beni anlatmissin bi yere cikamadan evi temizler öyle cikarim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 721 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Elif2010 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.