0 oy
1,156 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından

Eşim az önce işten geldi elime küçük bir oyuncak penguen verdi oğluma ver bakalım sevecek mi oynayacak mı dedi nerden aldın çok güzel miş dedim benim çocukluk oyuncağım annem sadece bunu saklamış depoda aradım buldum dedi normalde çok duygusuzum ama bir burkuldum yaa her çocuğua nasip olmaz babasının oyuncağı ile oynamak :( hep saklayacağım ama 

image

16 Cevaplar

+20 oy
(8,552 puan) tarafından
Eşim elime verdiginde sjshdjsjjs 

Saatim geldi. Linçlenmeden gidiyim :D :D 
tarafından
Tek fesat ben değil misim sjshshsh
(967 puan) tarafından
https://youtu.be/zRToJxMxZdg aklıma bu geldi ya
tarafından
mınnosun annesı :D yanı sabah sabah surda kı geyik muhabbeti zirveye taşıdın kız bu nedır :D adamın tipe bakıyorum konuyu dusunuyorum krıze gırdım be :D
(8,552 puan) tarafından
Minnosun annesi , Allah iyiliğini versin cuk oturdu resmen :D
(967 puan) tarafından
Postu anca gördüm ya aklıma direk bu geldi dedim ben güldüm sizde gülün ahhaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne guzell yaaa
(731 puan) tarafından
Çok sevindim ama bize bir hatırası kaldı :)
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Manevi değeri var
(731 puan) tarafından
Hemde çok hep saklayacağım :(
0 oy
tarafından

Çok güzel :)

Eşimin orta okulda yaptığı bir ****** var sincap gibi bebek yastıgı büyüklüğünde bende geçen gün onu verdim kızıma. Nerden nereye. Ne bilsin insan birgün evladı oynayacak. 

(731 puan) tarafından
Vallahi yaa oda çok duygulandı kim derdi diyor büyüyeceğim evleneceğim çocuğum olacak benim oyuncağım la oynayacak diye diyor
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Kaynanamlarw önceki gittigimde esimin oyunvagi cikti depodan minik bir dinazor. Yikadim bende getirdim evime. Eşim anlatıyor hayal kurardjm diyo bu butun oyuncaklari canavarlari yenerdi hep bu kazanırdı diyo :) 
(731 puan) tarafından
Eşim de diyor sana göre çok küçük ama bize göre o çok kıymetliydi çok yoklukta büyümüş eşim
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Kayınvaldem eşimin çok şeyini saklamış kundağı bile duruyordu iki oğlumuzuda o kundak ile kundakladım :)
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Esin kaç yaşında bu oyuncak çok da eski bir jenerasyonun oyuncağı değil de 
(731 puan) tarafından
26 yaşında  8 9  yaşlarında iken oynuyor muş bunun gibi varmış daha bir kaçtane ama kayınvalidem hep dağıtmış
0 oy
(189 puan) tarafından
Oğlum da benim oyuncaklarımla oynuyor. Battaniyelerimi kullanıyor. Gerçekten çok özel bir his.
0 oy
(435 puan) tarafından
Kiz gece gece aglattin beni ne mutlu size cok sansli bebeginiz var anne baba konusunda keske benim kizimda  baba yonunden sansli olsaydi
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Gözünü seviyim başlığı değiştir :D

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bende birkaç bebeğimi saklıyom ama oğlum oldu :))) belki onun kızı olur o kızına verir :))

Çok güzel ya bence sende sakla ne güzel babasının oyuncağı
0 oy
tarafından
Canım eşin sana biraz kurgu yapmış sanırım :)) bu oyuncak animasyon bi filmin oyuncağı. Filmin adı penguenler:) karakterin adı da skipper. Yancısı var hatta Kowalski ben daha çok onu seviyorum :D
tarafından
Ay bu oyuncak burger kingte çocuk menüsünde veriliyordu bende cok iyi biliyorum ama kac yilindaydi hatirlamiyorum belki esinin yasi kucukse olabilir
(731 puan) tarafından
Depoda bulmuş :) kendininde sanıyor olabilir yeğeni var ablasının oğlu onunda olabilir çünkü pek hatırlamıyor oyuncaklarını zaten nerdeyse hepsini dağıtmış kayınvalidem :)
(731 puan) tarafından
26 yaşında 9 10 yaşlarında iken oynuyor dum dedi :)
0 oy
(7,349 puan) tarafından
Benim var oyuncak bebeğim adı da sevinaz saklıyom   bende onu kızıma vercem kız evladım olursa
0 oy
(979 puan) tarafından
Bnmde rahmetli babamın bana aldığı bebek var kızım büyüsün ona vercem sandgm da duruyor
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Tövbe estafurullah diye tıkladım posta inanki:))))
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ya şu başlıkları düzgün yazın ama yaa,elime verdi diyince yanlış anladım ahshshaha

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 768 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
19 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (14,979 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 200 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...