0 oy
118 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (178 puan) tarafından
Sosyal medyada yere goge sigdiralamayan eyırfırayı cok merak ediyorum memnun musunuz koca fırıni yakmaktan mantikli geliyor eger faturada bir degisim oluryorsa?? Bi degisim oldu mu kizlar az veya cok

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok memnunum 
-Reklam-
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Keşke bnmki de olsa . Ama pahalı yaaağğğ
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Xiaomi aldım ben çokta memnunum yaklaşık 20 gündr benmle :) 
0 oy
tarafından
Ekimde evlilik yıldönümü hediye olarak istedim eşimden çünkü sürekli tavuk patates vs kızartma istiyor bakalım alacak mı 
0 oy
(485 puan) tarafından
Cok memnunim suan calisiyor icinde canak mantar yaptim az once daha yemek pismeden bitti herşeyi asiri lezzetli kurutmadan pisiriyor faturaya ne arto ne eksi bı yönünü gormedim nasil geliyorsa yine ayni geliyor firini cok kullanan birisi değilim zaten ama kolaylik ve pratiklik yonunden harika 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Xiaomi kullanıyorum çok memnunum 
(178 puan) tarafından
Faturaniz artti mi canim
(770 puan) tarafından
Küçücük olan yeterli mi iki yetişkin bir bebek icn
(7,444 puan) tarafından
Hayır artmadı faturamız bize yetiyor canım zaten çok hızlı pişiyor ne pişcekse ve çok pratik ve lezzetli oluyor ben Xiaomi ürünlerini kullanıyorum evimde hep süpürgeden tut kameraya kadar çok memnunum çok stabil ürünler uzun zamandır kullanıyorum
0 oy
(8,980 puan) tarafından

Bende istiyorum ama eşim diyor nau nau :D pahalı be bacitom adamda hakli:D

(178 puan) tarafından
Aynen bacım ama firindan az yakiyorsa uzun vadede ev ekonomisine baya iyi bence
0 oy
tarafından
Bende marka ve modele kadar verdim ama ark bebek için sağlıksız dedi vazgeçtim :( ben özellikle bebeğimde bizimle yesin diye alacaktım. Ona.az yağlı ve tuzsuz yapıyorum çünkü 
(7,444 puan) tarafından
Neden sağlıksız çok sağlıklı hava ile pişiriyor ve az yağlı yapıyorsun çok daha sağlıklı
tarafından
İçindeki plastik aksam sıcakla temas ettiğinden dolayı drlar önermiyormus pek
(7,444 puan) tarafından
Alakası yok canım plastik değil zaten içindeki parçalar öyle olsa erirdi zaten sıcaktan

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 249 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (2,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 155 göst.
16 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 941 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kukuli (13,806 puan) tarafından soruldu

378,429 soru

11,327,551 cevap

34,781 kullanıcı

...