0 oy
1,407 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Merhabalar evlendiğimiz 7 ayı geçti 3 kez farklı kızlarla mesajlaşdığını gördüm . Her sefer yemin etti bi daha yapmayacam dedi ama 3 sefer tekrarladı . Bu gün son konuştuğu kızın numarasını aldım aradım kendi telefonumla kızı kaç sefer aramış ve demiş ben karımı sevmiyorum aniden oldu evlenmemiz kıza seni seviyorum güzel gözlüm bilmem neler neler demiş kızda bunu engellemiş . Bu gün eşim ayağıma kapandı yalvardı yine bi daha yapmıyacam dedi . Annemle 8-9 saat mesafemiz var boşanmak istiyorum . 4 aylık hamileyim sinir stresle çocuk büyütmek istemiyorum eş olamıyosa baba olamaz diye düşünüyorum . Ne yapmam gerekiyo :(

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz sana burdan söyle yap böyle yap desekte sen dinleme.. sen ne yaşıyorsun ona bak. Eşinin yaptığı hiç bir normal bir davranış değil kaldiki ilk gebeliğin herşeyin en güzel yaşaman lazimken.. erkekler bazen allahın verdiği lütfu görmekten aciz oluyorlar içini ferah tut allaha sığın ailen yanındaysa durumunu anlat o şekilde hareket et ve sana tavsiyem eğer boşanmayi düşünüyorsan lütfen elinde mutlak bir delil olsun. 
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ay canm Allah yardımcın olsun 7 aylıkken böyleyse bu Allah doğru yola getiridn ne diyimmi hamilesin bide
0 oy
(532 puan) tarafından
Hayatım köpek b..ok yemekten vazgeçmez. Ya çocuğunu dogur öyle vur tekmeyi defolsun gitsin yada dön ailenin yanına git ama umudunu kes duzelir diye bekleme sakin .
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çok yazık ya daha yani evli karısı yeni hamile ne bu azgınlık anlam veremiyorum ben. Hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
tarafından
Eşine yol ver tazminat davası da av donuns kadar al bir yıl içinde boşandığıniz için yüzde yüz haklı konumda oluyorsun ve cekismeliye düşüyor davaniz hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sen onu bu defa da affedersen birdahakine temaslı şekilde yakaliycaksin nede olsa affediyorsun düşüncesine girecek 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım ilk 1sene çocuk yapmayın diyolar evliliğin ilk senesi birbirini iyice tanıma evresi gibi bisey hamile olmasan hemen boşan derim daha bide nekdr olmuş evleneli
0 oy
tarafından
Karımı sevmiyorum diyen bı kocayı ağzında kuş tutsa bile affetmeyeceksin bana göre bu lafın affı yok 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben senin yerindw olsam annemler arkamda durdugu surece onunla bibdakikami gecirmem.demesi kolay biliyorum yasamasi cok cok zor.ama boyle bi adamla daha yedinci ayinizdan baslamis aldatmaya bundan sonrasi nasil gecer bilemem.bosanmasan bile hic olmazsa gozdagi ver cocugunu gostermiycem sana falan de.Rabbim yardimcin olsun kardesim
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Bu aldatmanin 1defasi bile kabul edilmezken seninki 3defa yapmis yakma başını bacim olmiyosa zorlama karnindaki masumu düsün o düsünse zaten yapmaz bide dha yeni 7aylik evlisiniz ne bunun acelesi seni aldatmada bağımlısı olmus demekki 3defa yapan ahmâk yada salaktir bunu unutma 
0 oy
(16 puan) tarafından
Arkanda ailen varsa hemen boşan bak nasıl ne hale gelecek yokluğunda 
0 oy
(590 puan) tarafından
malesef dogru dusunmussun en iyisi cunku daha evleneli ne kadar olmus hemen ne cabuk 3 kere aldatmis hayirlisi olsun cnm sen bebegine bak bosver bebegin daha onemli
0 oy
(340 puan) tarafından
Eşim hep şunu der sadık bir eşim var benden yola çıkıp anlatayım seni asla aldatmam seviyorum der . Çok şükür tüm hayatı benim üzerime kurulu inciltmez saçımın teline zarar gelse ortalığı yakar. Cnm sen beni aldatirmisin diye bir soru sordum daha önce aldatmam peki neden dedim.  Verdiği cevap şu oldu sadakatsizlik olur cennette seni ben eş olarak istiyorum dedi .  Seni seviyorum iyi bir annesin dedi hamileyken sordum bunu cnm ve verdiği cevap şu oldu . Oğlumuz olucak ona iyi bir anne baba olucaz bizki oda eşine değer kıymet göstersin cennetin annelerin ayağının altında olduğunu öğretelim eşine sana savrandim gibi davransın dedi sadakatli bir eş olsun bizi örnek görsün dedi cnm eşin öncelikle sevmesi lazım ve sonra evladını düşünmeli bence benim düşüncem bu eşim hep saçımı okşar ilk günden belli oğlum 8aylik olucak önümüzdeki hafta o bile görür bunları ve güler kahkaha ile bilgin olsun sen ağlar uzulursen doğum yaptıktan sonra çocuğun etkileniyor biz sürekli gukdumuz için oğlumuzda gülüyor anne karnında hissetmeye başladı şuan seni o
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Adam en sonunda şey diyecek,

Ya bi rahat bırakta başka kızlarla konuşayım ne araştırıyorsun.

Çünkü huylu huyundan vazgeçmez. Standart erkek modeli işte hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin. Seninde ne acelen vardı çocuk yaptın. Evlilikte en az 1 ay eşler birbirini tanımalı huyunu suyunu bilmeli. 
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Zaten

Ben karımı sevmiyorum sözü üzerine şans verirsen onurunu gururunu ayaklar altına almış olursun. Senin kocan karaktersiz daha yeni evlisiniz şimdiden böyle yapıyorsa vay haline.
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Önceki postunuda okudum çok ilgisiz yazmışsın. Evlenmeden öncede kızla yazışmış yazmışsın Muz aşerdim almadı yazmışsın. Yıllar geçecek ve neden genç yaşımda ayrılıp kendi ayaklarım üzerinde durmadım diyeceksin. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 322 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cennet_9891 (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (75 puan) tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,803 cevap

34,855 kullanıcı

...