0 oy
1,404 göst.
Aile kategorisinde (218 puan) tarafından
Merhabalar evlendiğimiz 7 ayı geçti 3 kez farklı kızlarla mesajlaşdığını gördüm . Her sefer yemin etti bi daha yapmayacam dedi ama 3 sefer tekrarladı . Bu gün son konuştuğu kızın numarasını aldım aradım kendi telefonumla kızı kaç sefer aramış ve demiş ben karımı sevmiyorum aniden oldu evlenmemiz kıza seni seviyorum güzel gözlüm bilmem neler neler demiş kızda bunu engellemiş . Bu gün eşim ayağıma kapandı yalvardı yine bi daha yapmıyacam dedi . Annemle 8-9 saat mesafemiz var boşanmak istiyorum . 4 aylık hamileyim sinir stresle çocuk büyütmek istemiyorum eş olamıyosa baba olamaz diye düşünüyorum . Ne yapmam gerekiyo :(

36 Cevaplar

+4 oy
(6,198 puan) tarafından
Çocuğuna iyi bir baba olmak isteyen İlk önce o çocuğun annesine iyi bir eş olmalı yani böyle evdeki eşine değil de dışarıdaki kadınlara Yok güzel gözlüm yok seviyorum falan diyen erkekten zaten hayır gelmez ki yani bu aldatılmak kolay da bir şey değil Eğer ailen sahip çıkıyorsa bir dakika arkana bakma
-Reklam-
+2 oy
(7,659 puan) tarafından
Yani bir söz var. Bir kere aldattıysa, onun hatası. Ama ikincisi olduysa senin hatan (kabul edip de yola devam ettiğin için). Ki bir de hamile kalmışsın. Umarım bundan sonra hayatın çok güzel geçer
+1 oy
(1,618 puan) tarafından
1 kere olsa hadi cahillik etti derim ama 3 kez diyorsun ve yine yaptı diyorsun ömür boyu ya çekeceksin yada gideceksin karar senin Allah kimseye yaşatmasın çok zor 
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Doğru düşünmülsün. 
0 oy
tarafından
Çok iyi düşünmüşsün vur tekmeyi gitsin pislik 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yapman gereken beli Allah'ın haki 3 tür senin af edersin eşin ama olmuyor yani soylemezem içimde kalacak eş.ek herifinde 3 hakini doldurmuş şuan af eder isen devamı gelecek ve her seferinde aynı şey olacak ayakların akaoanacak 3 gün sonra devam edecek çocuk doğacak bu defa çocuğun hattına diyecek derken bir bakmışsın eşin gözünün içine baka baka yapacak bunu 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Yalan bir daha yapar en iyisi böyle bir babayla yasmaktansa çocuğun babasız büyüsün boşan gitsin daha rahat kızlarla konuşsun karımı sevmiyorum decegine karım beni boasadi desen ********
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Bir değil bide kaç kez eyvallah etmezsen ömür boyu sen üzülürsün 

0 oy
(143 puan) tarafından
Çok acı ya nasıl dayanıp sabrediyorsunuz ben o ilk mesajı gördüğüm an benim için pitmisti herşey ve bu üç kez oluyo böyle evlilik olmaz sadakat yok 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Alışmış kudurmuştan beterdir. Kimse ayrılmak için evlenmez kimseye de ayrıl demek bana düşmez ama sal gitsin bundan hayır gelmez. Yerinde olsam da affetmiş gibi davranır onun tam güvendiği bi anda bırakır giderim..
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bir defa hadi neyse de seninki alışkanlık yapmış. 
0 oy
tarafından
Daha çok yeni bı evlilikte yapıyorsa ileride başka eş de alır 
0 oy
(632 puan) tarafından
Benim annem ve babam da öyleydi. Annem affetti çocuklar için defalarca öyle bir arsızlaştı ki bir süre sonra kadını bizim evimize getirdi biz mahallede utanıp arkadaşlarımız görmesin diye onları parka götürelim deyip uzaklaştırırdık. Annemi de anneanneme yollayıp eve kadın getirip annemin yatağında düşüp kalkardı. Dedem ölmüştü anneannem de çocuklarını bırak öyle gel dediği için annem gidemiyordu. Bizi biraz büyüttükten sonra boşandı. Babam akıllandı mı hayır tabiki. Başkasıyla evlendi onunlayken bir başka kadından çocuk peydahladı. Huylu huyundan vazgeçmez canım daha gençsin kurtul o pis.likten. Biz iyi ki annemiz kurtuldu diyoruz annem keşke daha önce kurtulsaydı şimdi o yılların yüzünden kanser oldu. Yol yakın hayatını zindan etme kurtul 
0 oy
(1,945 puan) tarafından
3 kez yapmış canm ve 7 aylık evlisinz yaa ne yapman gerektiğini biliyosun bence daha kaç  kez sans verecen
0 oy
tarafından
Kesin ve nettt boşa gitsin ne bokk yiyorsa yesin adiii
0 oy
(6,047 puan) tarafından
7 ayda 3 kez yaptıysa birde , arkana bile bakma
0 oy
(6,669 puan) tarafından
İns kararının arkasinda durursun cnm Allah yardımcın olsun 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lütfen boşa şimdi kanıtlarla boşa geri dönme herşeyi geçtim seni karşıdaki ruhospulara karşı küçük düşürüyo kim bilir neler diyodur kendine bunu yapma evladını pis ortamda büyütme ve neden seninle evlenmiş madem
0 oy
(125 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun olsun zor durumlar, imtihanın tam ortasındasin .

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 319 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cennet_9891 (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (64 puan) tarafından soruldu

378,283 soru

11,322,566 cevap

34,770 kullanıcı

...