0 oy
98 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
11+1olduk çok sukur 2.gebelıgım 3yasında oğlum var. Oğlumda 6haftalıkken demıstık ama bunda ıkı arkadaşım dışında kımseye soylemedık bırazda rıskım  var 10gun sonra kontrole gıdıcem esımde ne zmn soylucez demeye başladı bana kalsa cınsıyet ogrenıp demekte bı ay daha sabret dedım . Söylememe sebebım görümcem 35gune doğum yapacak baştan berı kıskanclık var kaynanam bana yap dese hemen bunu büyütsün hem bnm kı bebek sevılsın muhabbetleri yapıyo hıc ağız dalasına gırmedım saldım onu ama kızdım. Kendı annem ıse ***** olma bu devırde ne ıkıncı çocuğu kazayla kalmazsan tek cocuk huzurunu bozma kafasında olduğu ıcın demedim nasıl da derım bılmıyorım. Insallah dusuk fln yaşamam saglıkla dünyaya gelır

7 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Yani ben gizlemeyi doğru bulmuyorum bana saçma geliyor evli barkli insansın yetişkinsin buna sen ve eşin karar verirsiniz başkasını ilgilendirmez 
(385 puan) tarafından
Çok bı belırtım olmadığı ıcınde söylemek ıstemedım bı de kaynanam söyleme kımseye desekte 7sulalesıne dağıtıyor hemen yayılsın ıstemedım
(1,279 puan) tarafından
Allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(12,932 puan) tarafından
8 haftalıkken oğrendım  10 haftalıkken sürpriz ayarlayyıp soyledım.  Herkes karnim çıkınca oğrendı yanı 6aydan sonra 
(385 puan) tarafından
Bende o mümkün degıl sabah dıyom akşama kalmaz 7sulale arar mesaj atar yanı bu söyleme deme kısmıdır.
(12,932 puan) tarafından
Ben sadece kaynanam la git gel yapıyorum o yüzden geç oğrendı herkes
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Kalp atışını duyana kadar bekledim 7 haftalık iken söyledim bütün çevreme 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Saglikla zamaninda dunyaya gelsin insallah bebegin bence soyleyipte sinirini bozacakmissin givi geliyr kendini ve bebegi dusun soylersen laflar olacak hangi birine ne anlatacaksin gereksiz muhabbetler degmez yani o strese bence. Benimde riskim vardi yakin cevreme 5 aydan sonra soyledim daha uzaklari dogurdugumda ogrendi kimseye soylemedim 
(385 puan) tarafından
Uzak otursam hepsine soylemıcemde kaynanam üst katta anneme 10gunde bır gıdrrım yanı anlamamaları ımkansız bende en fazla cınsıyet öğrenene kadar saklanablr dıye dusundum
0 oy
(1,257 puan) tarafından
12 den sonra yakınlarima söyledim 
0 oy
(7,830 puan) tarafından
Öğrenir öğrenmez söyledim herkese
0 oy
(1,271 puan) tarafından

3 haftalikken herkese  soyledik :D cok heycanliydik 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 920 göst.