+11 oy
2,437 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Bi kaç gün önce yazmıştım kaynanam alttan muayenede illa bakacağım demişti doktora gittik sabah çıkın alttan muayene olacak dedi içeri bekleyin dedi kaynanam hayır bende duracağım dedi doktor olmaz mahremiyet var dedi kaynanam ısrarla ne mahremiyeti ben hariç görmeyen kalmadı kaç doktor gezdi deyince doktorum sinirlendi eşime dedi ki annenizi alın üst katta ki psikiyatr doktoru Ekrem beye götürün dedi... Koptum tabi belli edemedim o an sonra döndü sekretere cikmazlarsa güvenliği çağır deyince kaynanam sayarak çıktı...  Tabi şimdi küstü bize... Ben orada ona illa kal dememişim valizini hazırlıyor eşime diyor biletimi al ben gideceğim... Eşim bana laf söylüyor... Allahım nasıl bi aile anlamıyorum... Şimdi sinirden nasıl anlattım bilmiyorum ama paylaşmak biriyle rahatlatıyor.  

124 Cevaplar

0 oy
(119,342 puan) tarafından
si..tr.sin gitsin laa manyak kaŕı
-Reklam-
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Eşinin söylenmesi benim garibime gitti maaile ruh hastası 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Ben hariç görmeyen kalmadı mı doktorlar gözüyle görmüyor bile hangi taş devrinde yaşıyor sapık herhalde yada kendinki kullanıla kullanıla yıprandığı için daha iyisi nasıl diye merak ediyor bencede direk psikiyatra gitmeli o eşinde hala ana kuzusu niye evlenmiş madem yataymış anasının koynunda 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Şöyle kocaman bi ohh çektim ya geçenki postunu okumuştum nasıl mutlu oldum anlatamam kadına cevabını ben vermiş gibi oldum resmen bu kadar tatmin etti beni doktorun cevabı :D 
(1,925 puan) tarafından
Canım ayrıca doktorlar muayene ederken orana bakmıyoki sadece bilgisayara bakım elindeki aleti sokyo sonrada içini inceliyo. Her kes görmüşmüş. Kimse görmeye onun kadar merakli değil zaten. Salakmıdır nedir. Bende bi kere oldum ondan bilyorum yani.
0 oy
tarafından
Doktora helal olsun diyorum ne güzel demiş 
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Bence zaman kaybetmeden sen al bileti ;) 
0 oy
(506 puan) tarafından
merak ettigim konu napacakmis alttan muayenede gorup? aynisi kendinde de var cok mu merak etmis tovbe yarabbim ya. o doktora helal olsun ne guzel demis agzina saglik. kuserse kussun ya hic umrun olmasin kadin kafayi yemis resmen.
0 oy
tarafından
Ben hariç görmeyen kalmadı ne demek ya rabbim akıl fikir versin. Sadece psikolojik tedavi yetmez ona akıl hastanesine de yatsın 
0 oy
(559 puan) tarafından
Ne meraklılar gelinin özel yerini gormeye biz onlarinkine bakıyor muyuz:) bende doğum yaptım sezeryan oldu hemşire geldi sondayi cikarcak annemde var üzerimi faln giyindiriyor kaynanada geldi kayinbaba faln Annem de eşime sen çık içeri girmesinler dedi eşim çıktı hemşire var girmeyin dedi napiyorlarda diye kaynana paldir küldür girdi ben hemn çarşafı kapattım bu oğlumun başında duruyor hemşire kalkalim yavaşca dedi bnde bi hemşireye baktım bi kaynanaya baktım hemşire sağolsun anladı dışarı çıkalım dedi niye çıkacakmışım dedi kalabalık olmasın çıkalım dedi söylene söylene gitti :))
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Neden inanmadım ben?
0 oy
(763 puan) tarafından
Ben hariç görmeyen kalmadı ne demek ya Allah sabır versin sana onada akıl fikir versin bu söylenecek şey değil normal değil kayınvaliden 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İçimin yağları eridi valla
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Defolsun gitsin  gereksiz kadın 
0 oy
tarafından
Senin böyle bir adamdan çocuk yapman onlara torun vermende çok yanlış 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Kendini doktorlar ile bir tutabilecek kadar ozguvenli bu eskiler ya ,iyi olmuş hayat dersini güzel vermiş had bilmeyene had bildirmiş hayat ,sen oralı olma boş ver takılma.
0 oy
tarafından
Ay sen Allah'ına gitsin eşinde istediğini söylesin bu durumu kime söylesen eşin ve kaynanan çok haksız görülür her zman için rahat etsin
0 oy
(127 puan) tarafından

Kız sende varya be hayırsız gelinsin

Davul zurna getir çaldır arkasından :P
Güle güle görüşmemek üzere kaynana:P
0 oy
(54 puan) tarafından
Doktordan Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ayy gerçekten psikolojisi bozuk benim ki gibi benimkide benle birlikte ultrasona girip biz normal doğum istiyoruz demişti doktor da hanımefendi onu biz ayarlamiyoruz normal doğum yapana da altın madalya takmayacaklar demişti oda sesini kesmişti sanki kendi doğuracak gibi normal doğum istiyoruz diyo bide yemin ederim bunların hepsi m.al 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kaynananın hunisi benden tatlım,bi o eksik anladığım kadarıyla :blink:

İlgili sorular

+1 oy
123 cevap 2,756 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (677 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...