+11 oy
2,442 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Bi kaç gün önce yazmıştım kaynanam alttan muayenede illa bakacağım demişti doktora gittik sabah çıkın alttan muayene olacak dedi içeri bekleyin dedi kaynanam hayır bende duracağım dedi doktor olmaz mahremiyet var dedi kaynanam ısrarla ne mahremiyeti ben hariç görmeyen kalmadı kaç doktor gezdi deyince doktorum sinirlendi eşime dedi ki annenizi alın üst katta ki psikiyatr doktoru Ekrem beye götürün dedi... Koptum tabi belli edemedim o an sonra döndü sekretere cikmazlarsa güvenliği çağır deyince kaynanam sayarak çıktı...  Tabi şimdi küstü bize... Ben orada ona illa kal dememişim valizini hazırlıyor eşime diyor biletimi al ben gideceğim... Eşim bana laf söylüyor... Allahım nasıl bi aile anlamıyorum... Şimdi sinirden nasıl anlattım bilmiyorum ama paylaşmak biriyle rahatlatıyor.  

124 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından
Vurduuu ve gollll oldu
(782 puan) tarafından
Doktor vok iyi yere yönlendirmiş kocanla birlikte gitsinler ana oğul  ahaha
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
gülüyorum canım kusura bakma ama hangi kafada o kadın yaa hadi kırık biraz eşin de mi sorunlu tut kolundan çek benim kaynanam yapsa bide eşim yanındayken alır dışarı çıkartır bide görmeyen kalmadı demiş ee nolcak Allah aşkına bı kocan bı de doktor görüyor kaldı ki tıpta ayıp olur mu yaa o gördü bu gördü bende bakacam ne yaa. Altına ayna koysun kendininkine baksın. Susma kız böyle davranana çık de direk sanane benim seyimden de böyleleri ömür torpusu yaa bakınca nolcak yaa oğlunun imzasını mi gorcek ahahs valla kaynanam doğumda ben kalırım dedi bikere ben direk lafı söyledim olmaz diye kocam kalcak diye niyee nolcak dedi ben senin yanında emzirmek istemiyorum utanıyorum dedim :)) şimdi kocam kalcak yanımda. Valla sen dogurcan daha nediyim Allah yardım etsin açıp çocuğun şeyine de bakar saçma sapan şeyler yapar tuzlama yapar kokmasin diye :) sakın tuzlama yaptırma kaç bebek öldü vaktinde hidroleden kocanla gerekirse sert konuş herkes haddini bilsin yaa benim bile kaynanam böyle değil ben nedersem o sağolsun sınırı koy tatlım kadınla bağırma ama gerekirse uygun dille konuş . İnatçı belli ben hiç sevmem inatçı bilirimcileri 

Allah sabır versin çok güldüm yaa kusura bakma canım 
0 oy
(444 puan) tarafından
hahaha:))  g.t olmuş
0 oy
(537 puan) tarafından
İğrençlik resmen boyket şey mi olur psikiyatri bile onu paklamaz manyak karı 
0 oy
(7,073 puan) tarafından
Hay o doktorun ağzına sağlık az bile yapmış terbiyesizz kadın. 
0 oy
(3,186 puan) tarafından

Oh iyi demiş doktor kızz kaynananda senin şeyini ne merak etmiş açıp gösterde rahatlasın :))) 

0 oy
(252 puan) tarafından
Ohh çok iyi olmuş küserlerse küssünler eşinde boş boş konuşsun umrunda olmasın boşver
0 oy
(114 puan) tarafından
Ben okuyunca postu burdan sinir oldum sapık senin kaynanan .şey görmeye çok meraklı açsın kendinde de var seninkine niye bakcak utanmaz kadın.kafayi yemiş ruh hastası.ben olsam o anda rezilederdim .yine iyi susmussun.doktorun ağzına sağlık çok iyi cevap vermiş biraz içimizin yağları eridi
0 oy
(364 puan) tarafından
Gecen gün yazdığınızda ben bile çok sinir olmuştum doktor çok güzel söylemiş sağlıkla kavuşun bebeğinize ♥️
0 oy
(1,686 puan) tarafından

Vallahi delirmiş bu kadın s..iktir gitsin o..ruspu kaç tane Dr gördü ne ya ne sanıyor kendini eşin de buna mi susuyor Allah onun belasını versin nasıl aile bu o.ruspunun o.ruspu çocuğu olurmuş yazıklar olsun defolsun eşinle de çok muhatap olma kaynana denilen s..ürtüğe de kal deme sankin ay yetr bu kadar küfür vallahi Allah sana ve bebeğinin yüzüne baksın inş işin çok zor :(

0 oy
(161 puan) tarafından
Ay inşallah defolup gider kocan da söylenir söylenir durur hiç aldırma 
0 oy
(161 puan) tarafından
Sonuç ne peki bir sıkıntı var mıymış hamilesin sanırım kendini stres sokma 
0 oy
(6,462 puan) tarafından
Harika aferin doktora 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ayy evet ilk actigin postuda gormusdum iyi ki girmemis.simdi dusunuyordur gelin benden ince doktora soylemis almayin iceri diye.catlasin da patlasin:)))
0 oy
(3 puan) tarafından
Defolup gitsin muhatap olma eşinede de ki ben Bi şey demedim orda doktorun sözü geçer ben neden Bi şey diyeyim ki de. Kaynana siktirsin gitsin hayır Gelmez başımda var Bi bela doğumdan sonra bana da yanlış anladı darıldı geçen gün farklı Bi olay yaşadım post açmıştım. Yani demem şu ki hayır gelmez balık baştan kokar uğraşma 
0 oy
(504 puan) tarafından
Ohhh doktorun ellerini öpseler azdır
0 oy
(598 puan) tarafından
Doktorun yaptığı kapağın sesi taaa buraya geldi :D
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bu kadar geri olmak zorundalar mı acaba hadi kaynana yaşlı diyelim eski insan diyelim de kocan ne diye laf söylüyor ya.ne merak edermiş gelinin şeyini 
0 oy
tarafından
Niye bakicakmis niyeee sebeb neymiş kiii
0 oy
(10,978 puan) tarafından
O doktorun alnından öpüyorum. Rabbim ayagına das degdırmesın. Sıktırsın gıtsın o karıda. Sapık manyak

İlgili sorular

+1 oy
123 cevap 2,766 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
0 oy
2 cevap 102 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (696 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...