0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (578 puan) tarafından
Biliyorum sadece bizde olmamıştır ama nasıl ve nezaman atlatırız bilmiyorum durduk yere kavga edebiliyoruz hiç bişey yokken bile en ufak hareketlerimiz bize batar oldu ben  oğluma zor kavuştum kızlar öncesinde 2 kere üst üste 3 er ay arayla bebeklerimin kalbi durdu bu gebeliğimde 9 ay kendime iğne vurdum kan pıhtılaşması vardı ayağa kalkmak yasaktı sürekli kanamam vardı anlayacağınız şu son 2 sene kadar süre bana zindan oldu oğlum doğdu alerjik çıktı loğusalığı zor atlattım derken sütüm kesildi pisikolojik olarak çok yıprandım sadece pisikolojik olsa iyi bedenen de çöktüm kamburlaştım kızlar kendimi taşıyamaz oldum … eşimin ise istekleri hiç bitmiyor adam hep mutlu inşallah hepte mutlu olur ama ona ayak uyduramaz oldum terapiye gidelim diyorum kabul etmiyor kendimiz aşamıyoruz diyorum beni hep bel altı vurmaya çalışıyor ayrılalım dedim ayrılamazsın diyor onun benden fiziksel isteklerine de karşılık veremiyorum okadar bıkkınım ki oğluma sarılıp ağlamak istiyorum hadi annem gidelim demek istiyorum da nereye… bilmiyorum ya kızlar anlatmak istedim belki rahatlarım diye zaten yakın zamanda randevu alıcam kendim bir terapiye gitmek için en azından kendimi kurtarmam lazım bu durumdan oğlum için …

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım sakin olmaya çalış herşey düzelir üzülme 
(578 puan) tarafından
Amiiin inaşşalh kuzum çok saol inşallah düzelir
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Ust uste cok sey yasamissin normal boyle olman benim oglumda cok gazliydi 40 cikti bi basladi mahfetti bizi kabus gibi gunlerdi 8 9.ayda rahatladi suan 15 aylik ve ben iki ay terapi gordum ve iyiyim evden cikmadim kimseyle gorusmedim pandemide vardi kisada denk geldi cok kotuydum ama atlattim sukur.bizde cok kavga ettik esimle donem donem oluyo.sana tavsiyem terapiye git mutlaka bende cocuklarim icin gittim
(385 puan) tarafından
Kuzum inan esim bana aslinda hep destek ama o donem goremiyo insan senin esinde kotu degildir eminim.ama sen kadin olarak daha derin yasiyosun butun kadinlar yani.erkekler unutuyo bigun sonra
(385 puan) tarafından
Bebegin ne kadarlik buyudukcede rahatlarsiniz birlikle vakit gecirmen gerek esinle başbaşa.
(578 puan) tarafından
Oğlum 11 aylık ve tam bir anne bağımlısı canım odadan çıksam ağlıyor bütün gün güldüğü 1 saattir anca hatta şuan grip iyileşince doktor kan alacak tahlil yapalım dedi sürekli ağlıyor diye derdi mi var diye . Baş başa bişeyler yapmk konusuna gelince eşimbu konuda çok sıkıntılı arkadaşlarıyla vakit geçiriyor her seferinde plan yapıyorum baş başa bir yere gitmek için ama benim haberim olmadan çoktan plana başkasını dahil etmiş oluyor 100 kere plan yaptım mesela 100 ünde de yalnız değildik Buda kavga sebebimizden biri
(385 puan) tarafından
Anladim canim ciddi ciddi konusmalisin esinle o zaman bi sekilde ilgisini cek.bebegine gelince benimkide allerjikti cok agladi seninkide ondan olabilir zamanla duzelirse dahada iyi olursun insallah.buyudukce oyundan anliyolar zevkli gunler basliyor canim.bide bebekler anne huzursuzlugunu gerckten cok iyi anliyolar emzirebiliyomusun
(578 puan) tarafından
Hayır canım malesef sütüm 5 aylıkken felan kesildi emmiyordu hep sağarak besledim oda anca okadar yetti
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun kuzum Rabbım ne veriyorsa hayırlısısıni versin 
0 oy
tarafından
Doğum yaptım 12 gün sonra bebeğim 13 gğn hastanede yoğun bakımda yattı ciğerleri enfeksiyon kapmış sonra 3 aylıkken bebeğim babam öldü sütüm azaldı kaynanamla kavga ettim 2 ay sonra kayınpederim vefat etti evimiz tadilata girdi eşimle taertışmaya başladım eşim cok sakindir hep destek oldu hep arkamdaydı yardımcı oldu sonra hastalığım cıktı cok zor atlattım oğlum 2 yas 3 aylık oldu daha yeni toplayabildim kendimi canım 
(578 puan) tarafından
Ah canım ne çok zor zamanlar atlatmışsın rabbim ailene sana sağlık sıhhat versin hersey üst üste gelmiş
tarafından
Evet malesef cok zordu sürekli suratsız ve alamaklıydım eşime hatta boşanalım nolur ben seni mutsuz etmek istemiyorum dedim eşimde kabul etmedi ben arkandayım bu sürec gecicek demişti ağlamaktan artık helak olmuştum oğluma zor yetiyordum geride kaldı allahtan bol bol dua oku seninde allahın izniyle gecer olmadı terapiye git kuzum
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Eşin gelmiyorsa sen git. Anladığım kadarıyla sen kendini çok hırpalamışsın. Kadın mutluysa herkes mutlu. Ayrıca kimseyi mutlu etmek zorunda değiliz.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kendin git terapiye kuzu muhakkak faydasını görürsün.üdt üste gelince olsylsr bunalman normal yani.inşallah en kısa zamanda refaha çıkarsın 
(578 puan) tarafından
Amin canım inaşşalh çok saol <3
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Beeeen. Nedeni ne bilmiyorum ama.bizde de var o durum 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Çocuktan değil o cnm evlilik zamanla monoton lasiyor eski si gibi olmuyor insan 
0 oy
(17 puan) tarafından
Sen de git ama eşinle terapi daha mantıklı canım çünkü anlayışlı olması gereken taraf o. Sen çok çekmişsin tek başına atlatamazsin
(578 puan) tarafından
Gelmiyor canım keşke gelse gereksiz miş böyle şeyler boşa zamanmış onda bir sorun yokmuş felan
0 oy
(986 puan) tarafından
Srnde mutlu olmaya çalış herşey geride kalmış.en önemlisi bebeğin var anne olmuşsun.cocugun saglikliysa dünyanın en mutlulu insanı sensin.

Ben çok mutsuzdum İlk evlendigimde.gurbete gelin geldim hiç yüzüm gulmezdi bide Birlik oturuyorduk.kendi özel alanım bile yoktu.cocugum doğdu.insanlar bana sasirmaya başladı.cunku artık mutluydum yüzüm gülüyor.anneydim.cok şükür ki Onunla aile olduk evimizi ayırdık:)
0 oy
(5,252 puan) tarafından
Aynı bizde öyleyiz eşime zor geldi sorumluluk almak. Benimde lohusalığım zor geçti depresyona girdim üç yıl geçti hala düzen oturamadım kendimde sinir küpü oldum psikologa gitcem çok yiprandim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Online terapi alabilirsin geciktirme derim sana ne yapacağını soyler
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Şimdi şöyle anlatayım arkadaşım.. ben lohusalıktan 4 ay çıkamadım. Hele annem gittikten daha beter oldum. Hiç kimse çocuğun doğduğu ilk zamanlar mutlu olamıyor. Adamlar lohusalık bittikten sonra hemen birşeyler olsun istiyor ama bizlerde çoğu zaman o istek olmuyor. Oğluna çok zor kavuşmuşsun Rabbim sana bağışlasın hayırlı evlat olsun inşallah ama şunu da kabul etmek lazım ki dünya onun etrafında dönmüyor. Yani bir düzenin, ilgilenmen gereken bir eşin ve en önemlisi SEN varsın. Tahmin edebiliyorum muhtemelen kendini de salmışsındır. Bende yaşadım, biliyorum. Öncelikle eşinle oturup adam akıllı konuşman lazım. Çektiğin zorlukları onun da bildiğini bu yüzden çocuğuna çok fazla düşkün olduğunu ama zamanla bunu aşacağını anlatman gerekiyor. Adam sen ayrılalım dediğinde bile gitmemiş. Belli ki sana kıymet veriyor ve kendi ihtiyaçlarının da olduğunu dile getiriyor. Tavsiyem dediğin gibi bir destek alman. Ama dünyada sadece evladın varmış gibi davranma. Sen mutsuz olursan evladında mutsuz olur unutma
0 oy
(774 puan) tarafından
Başlığa göre cevap vereyim benn benn benn :) kimi adam çocuk olduktan sonra eşine çok bağlı olur kimside tam tersi...

Benim eşim hamileyken o kadar naif zarif ve kibar bi insandı ki anlatamam... Çocuk oldu adam evrim geçirdi sanki benden. Baya baya uzaklaştı sanırsın o doğurdu da onun psikolojisinde tuhaf.  Bana karşım ilgi alakası eskisi gibi yok sorduğumda da aşkım seni de çok seviyorum oğlumu da o olunca sevgim ona daha çok kaydı falan der aman iyi diyip geçiyırum başlarda çok kafaya takıyodum da şimdi artık ben de onun gibi davranıyorum napim yoksa evlilikte adam da çekilmez oluyo 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 297 göst.
6 Nisan 2020 Aile kategorisinde Leyla06 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 367 göst.
25 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 319 göst.
5 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...