0 oy
811 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kayınvalide ile aramız mesafeli uzun bir sureden beri böyle olmasını da ben istedim halimden de gayet memnunum. Şimdi yeni gelin geliyor. Kız kayinvalideni yanına gitmiş tatile. Kız ne paylassa kayınvalidemde kızın paylaştığını paylaşıyor ama kız onu etiketlemiyor ailesi bilmiyor henüz İstanbul'a dönünce o laf isteme olacak neyse ben kızla takiplesmiyorum. Bende daha önce defalarca gittim oraya bir kere olsun benim paylastigimi paylasmadi aramız iyiyken bile paylasmadi. Aman bunu mu taktıncılar gelmesin bı zahmet evet bunu taktım. Kıskandım galiba bı anda bı kadar yakın olmalarını. Sonra diyorum en başta bizde nasıl iyiydik sonra neler oldu neler. Amacı ney onuda anlamadm gerçi siz ne düşündünüz 

25 Cevaplar

+1 oy
(3,882 puan) tarafından

Yani sevviyorsun demek mi :)

Benim midem bulanıyor kıslandıgımı düşünğnce bile 
tarafından
Özünde iyi bir kadın asla kötü diyemem ama biz anlaşamıyoruz:)
-Reklam-
+1 oy
(48,695 puan) tarafından
eltilik başlamış sende ☺️
tarafından
Saç rengin ne kizz
(48,695 puan) tarafından
8 0 canim
0 oy
(2,291 puan) tarafından

Kaynanayi da kiskanmak ne bileyim :)

tarafından
Ahahahh kız kaynanayi değilde ne bilim bı anda böyle yakın olmaları hoşuma gitmedi diyelim:)
(2,291 puan) tarafından
:)))) cok istiyosan sende yanas :D
tarafından
Yok canım hiç almiyim :))
0 oy
(2,835 puan) tarafından
En kiskanilmayacak birini kiskanmissin  kız boşver 
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Kıskandığını düşünüyorsan tekrar kayınvaliden ile yakın olmayı deneyebilirsin.

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim gorumcemde eltimle foto atiyo her zamn ben gittigimde memlekete foto cekiliyoruz ben paylasiyorum kendi paylasmiyi cnm bunlarin hepsi ayni  keyiflerine  göre  bu hayatta yuzsuzler el ustunde tutulur benimde cok zoruma gitmisti ama artik umrumda bile degil
0 oy
(89 puan) tarafından
Boşver mesafe iyidir. 3 eltiyiz bı benimle anlaşamaz en başında koydum mesafeyi çünkü davranışlari hoşuma gitmiyordu. Çat kapı haber vermeden gelmeler, herseye karismalar, kendi işine gelince herseyine cagirmalari ama benim işim olunca hiç el uzatmamasi fln. Onceden çok gelirdi şimdi ben çağırmadan gelmez. Eltilerimden kiskanmam iyi olsunlar bana bulasmasinlar kafam rahat olsun yeter :) 
0 oy
tarafından
Salıver iki gün sonra birbirlerine girerler :))
(1,424 puan) tarafından
Haha aynen
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Bence hiç sıkıntı yapma fazla muhabbet tez ayrılık getirir :)
0 oy
(774 puan) tarafından

Ay bizimde başlarda çok iyiydik sonra ben mesafe koydum... Kaynanamın 1 tane daha gelini olsa heralde bizde sizin gibi oluruz diye düşünüyorum ama olmicak :D

0 oy
tarafından
Keşke yakamdan düşse. Gerçekten kiskanmayacam. Ömrümü yedi daha. 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Canım kendim ettim kendim buldum türküsü yak artık 
tarafından
Mesafeli olmak bnim tercihim canım aksi halde boş konuşup canımi sıkıyor herşeye karışıyor oyuzden gerek duymuyorum bı snda bukadar yakın olmaları tuhafıma gitti belkide kıskandım bilmiyorum
(5,492 puan) tarafından
Belki kıskanmışsın. Benim de eltimle kaynanan çok yakın ben çok umursamıyorum daha iyi bence. Bana bulaşmasınlar
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Aileye yeni gelin gelince ben :D  anlaşamasam da bozulurum ben de ay kıskanç bi yapımda var zaten kendimi gordüm bi an 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Aman bosverrrr ☺️
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ee halinden memnunmuşsun ne kıskanıon bırak şimdi canım cicim olur sonra sıçım ayları hiç takılma yansıtmada
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Seninle arasi  limoniyse  sana nispet yapıyor hicccccc  takılma bile keyfine bak
0 oy
tarafından
Ayy canım şuan tek gelin benim ve yeni bir gelinin gelip kaynanamın onunla ilgilenmesini ona odaklanmasını iple çekiyorum Allah banada senin derdinden versin aminnnn
0 oy
(7,734 puan) tarafından

Amacına ulaşmış :devil:

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Dahada yakın olacaklar emın ol
0 oy
tarafından
İlerde o da senin mesafeli halini kiskanacak

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 599 göst.