0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar  biliyorsunuz bebegim daha dogmadi ama .. 

Boyle peluş ponponlu falan seyler cok hosuma gidiyor 

Bu tulumun da 3.6  ve 6.9 ayı varr  alsam nekdr giydirebilirim . Ne kadar kullanabilirim sizce ? 

Hastaneye saglik ocagina vs giderken  sicak tutsun diye almak.istyrm ama ilk dogdugunda giyemez snrm . Arabamiz falan da yok üşür bebegm 

image

image

16 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
3-6 ve 6-9 kaç sm uzun bak bakalım 

benim kızım şuan 9 aylık 

bir buna benzer var 3-6 hala oluyor 
tarafından
Sence yeni dogdugunda   giydireblrmym hem yeni dogdugunda    hem daha sonra giydirmem icin kac aylik almaliyim
(1,784 puan) tarafından
Biraz bol geniş alırsanız iyi olur boy yönünden bebeğiniz uzun ise uzun alın
(1,995 puan) tarafından
giydirrisin kız hem sıcak tutar imkanın varsa 2 farklı renk al 3-6 6-9 bayağı giydirirsin
tarafından
Tek birtane alabilirim cnm onuda hem yeni dogdugunda hem ilerleyen zamanlarda giydirmek istyrm o yuzden kac aylik alsam iyimolur sence
(1,784 puan) tarafından
6 9 aylık alın çabuk büyüyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizllaaaaaarrrrr :(
0 oy
(269 puan) tarafından
kac aylik gebesin
tarafından
33 cnm
(269 puan) tarafından
al o zmn kişa geliyor
0 oy
tarafından
Bende çok beğeniyorum bunları. Almak istedim hep kaldı. 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Al al bunlar çok iyi oluyor oğluma kullandım Aralık 3 doğumlu tüm kişi geçirdik derli toplu oluyor çocuk hiç bı yerden hava almıyor 
tarafından
Kac aylik almaliym hem yeni doğdugunda hem daha snra giydirmek istyrm
(3,895 puan) tarafından
3-6 ay al cnm.
0 oy
tarafından
Benimde bebeğim daha doğmadı böyle peluş tulumlardan 4 tane aldım 3-6 aylık ve 9-12 aylik
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ben kızıma almıştım iki kere giyebildi, esnek olmadığı için zor giyiliyor, bunların kundak şeklinde olanları var onu tavsiye ederim 
tarafından
Anladimm canimm
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Doğumum marta denk geliyo ben alcam 
tarafından
Sen kac aylik almayi dusunuyorsun canm ?
(4,067 puan) tarafından
3-6 olarak düşnyorm
0 oy
(417 puan) tarafından
3.6 ay al canım 
tarafından
Yeni dogdugunda  da giyebilir demi cnm 3.6 ayligii
(417 puan) tarafından
Yeni doğdukdan 1 ay sonra giymeye baslar bayada giyer ilk doğduklarında bebekler cok kucuk oluyor ama 40 ı ıcınde hemen toparlanıyılat
0 oy
(368 puan) tarafından
Canım asıya gidince bunları gıydırmek guzel ama asıdan sonra cok aglıyor huysuz oluyor elını kolunu cekemıyon bunları gıydırmek cok kolay degıldı benim için. Aldım bende ama hıc kullanışlı degil. Kalın bir battaniye sarıp sıkıca sarmaladım hep ama gezmeye gidince kokoş olsun diyorsan al. Guzeldı 
0 oy
(3,351 puan) tarafından
Fiyatı nasıl canım bunların benim oğlum da yeni doğdu buraya da kış geldi sayılır zaten çok baktım uçuk fiyatta hep
tarafından
118 cnm fiyati hepsi burada da
(3,351 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakayım hemen
0 oy
(2,504 puan) tarafından
Böyle ayaksızlar iyi oluyor ya.

Bunlar en son nisanda giyilir diyelim. Nisanda 6 aylık olacaksa 3-6 ay al. Ayaklı olmadığı için sıkıntı olmaz. Biraz bilekten açık kalır en fazla.
tarafından
Onada corap cekerizz ustune tamamm :))))
(2,504 puan) tarafından
Aynen:))))))
0 oy
tarafından
Benim doğum ocağa denk geliyor bende mi alsam acaba alsam da kaç aylık almalıyım 
0 oy
tarafından
Bunlar terletir ,pamuklu al her şeyini . Arabanız yoksa kozmonot al bence. Üşümesin bebiş . Ya da mont al , içine de kalin takım giydirirsin .
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım link ekler misin bulamadım Hepsiburadadan
tarafından
Hepsi buradada bitmis yaa benn trendyol aldm askmm bunu
(5,108 puan) tarafından
Yaa trendyolda da tükendi yazıyor bedeni olsaydı bebeğime böyle bir tulum almayı düşünüyordum canım. Senin bebiş güle güle giysin ♥️
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Alabilirsin ben butane yenidogan diye siparis etmiştim kocaman bisey geldi bebeğim 4 aya kadar giydi 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 425 göst.
0 oy
3 cevap 178 göst.
0 oy
10 cevap 251 göst.
0 oy
5 cevap 93 göst.

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı