0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kızlar ablam bana bilezik almıştı ben küçükken 5 yasinda falan anneme bana veririmisin dedim. Kizin olursa ben getirip takacam onu baban altin takmaz rezil olmayayim dedi. Zaten bu oglumdada takmamisti. Sunnette benim 1 ceyregim vardi verdim takti doğumunda da  teyzem evliligimde bir ceyrek verdi. Bana onu bana ver ben cocuguna takayım dedi. Zaten teyzene ben takmıştım evlenince onu sana getirdi dedi. 2 keredir istiyorum kupemde vardi. Kayboldu dedi vermedi. Bilezikte istedim yok ben takacam fakan diyip konuyu kapatti utaniyorum istemekten. Zaten ogldada bana  2 yastik bir yorgan 3 4 ıvır zıvır yapti 1 kat kiyafet almadi. Ogün ogluma atki takimi aldim. Bana diyor param olsa abinin çocuğuna alırdım. Annem onlar 2 kisi calisiyor aylik 40 bin evlerine giriyor üstelik kira derdi yok dedim. Bende tek maas ev kira asgari ucret. Ama surekli onlara aliyor bana tek birsey alamdi gelip 40inda kaldi her defasinda bak ben kaynanandan fazla kaldim diyor napayim vermiyor bilezigi

3 Cevaplar

0 oy
(1,538 puan) tarafından
Neden aileden altın istiyorsunuz takmazlarsa takmasınlar valla herşey böyle dert edinilmez yapan yapar yapmayanın canı sağolsun 
(446 puan) tarafından
Yapsin demiyorum ama bana senin altinin vardi ver ben takayim diyor. Ben taksin demiyorum ki
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
Bilezik için bir şey diyemem canım seninmiş. Ama diğer türlü çocuklara bir şey takmak zorunluluğu yokki
(446 puan) tarafından
Ozman bana param yok takamam desin benden aliyor takiyor benimkini alip bana takiyor
0 oy
tarafından
Niye sana altın alsın ki almazsa olmuyor mu 

Annelik görevini yapsın yeter bence haa durumu iyidir ama yine de yapmıyorsa boşver 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 425 göst.
0 oy
16 cevap 432 göst.
0 oy
10 cevap 251 göst.
0 oy
5 cevap 93 göst.

380,068 soru

11,377,450 cevap

34,864 kullanıcı