0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (451 puan) tarafından
Hanımlar 2. Hamileliğim 8.haftam  çok zor geçiyor benim hamileliklerim bulanti tiksinme oluyor yemekleri zor pişiriyorum oğlum 2 yasinda onunkileri yapıyorum ama esiminki ni bazen geçiştiriyorum bütün kokulardan tiksiniyorum uani yemek yaptığım günler çok kötü oluyorum akşama kadar çekiyorum eşim hiç anlamıyor anlayış göstermiyor sanki hep böyleymişim gibi kırıcı sozler sarfediyor yok tembellik yapıyormuşum yok kadim değilmişim:(

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
üstüne kus gerçekliğini anlasın 
(451 puan) tarafından
Ahahaah mantıklı  :)
-Reklam-
+1 oy
(13,126 puan) tarafından
Kendisi adam mıymış ki senin kadınlığını beğenmiyor 
(451 puan) tarafından
Aynen canim hiç önüme Bi lokma bisey gelmedi :(
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Hödükle yaşamak gerçekten çok zor olmali
(451 puan) tarafından
Çok zor canım essek gibi yapacaksın diyor halbuki normal de mutfak aşığı Bi insanım çok severim yemek yapmayı ama gel gör ki gerçekten yapamiyorum
(2,974 puan) tarafından
Canim alışmış işte her zamn önüne gelmesine
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin anlayissiz bir eşle zor
(451 puan) tarafından
Amin canım saol hep böyleymiş gibi sözler sarfediyor essek gibi yapacaksın diyor:(
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Anlayış olmazsa zor maalesef 
(451 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Hamillelikte 6 ay boyunca yattım çünkü kusmaktan halsizlik tek helak olmuştum bir lokma alıp ev kosuyordum sabah eşim kahvaltımı hazırlar öğlen gelir yemeğimi hazırlar akşam da yemek alıp gelirdi hiç birşey canım çekmiyor diye belki çeker diye sürekli  o mevsim ne meyve çıktıysa nerde değişik meyve var alıp gelirdi demek istediğim senin bebeğin oldugu kadar onun da bebeği sen kendi başına yapmadın o bebeği böyle insanlar kusura bakmayın baba olmayı hak etmiyor
(7,948 puan) tarafından
Çok şanslısın ☺️
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Suratına kus anlar belki çok yiyecekse kalksın yapsın
0 oy
(7,948 puan) tarafından
İşte benim eşimde boyleydi ilk hamileliğimi zehir etti bana yok yemek yapmiyosun yok ev dağınık yok şöyle böyle çok zor zamanlar geçirmiştim bu yüzden ikinciyi düşünmuyorum hamileliğim çok zor geciyo çünkü.
(451 puan) tarafından
Aynen öyle canım benimde çok zor geçiyor aşırı halsizlik yorgunluk
(7,948 puan) tarafından
Aynı benimde öyleydi hiç kafamı kaldiramiyodum bulaşıklar diziliyodu mutfakta vallahi. Çok kötüydü ya
(451 puan) tarafından
Çok zor canım çok bide küçük çocuğun varsa :(
0 oy
(189 puan) tarafından
İlk beş ay hiç yemek yapmadım. Mutfağa bile nadir girdim. Her işi eşim yaptı. Bi gün bi.şey demedi. Kusura bakmayın sizi üzmek istemem ama eşiniz tam bir hödükmüşşş
0 oy
(451 puan) tarafından
Allah'm nasıl geçer bu hanımlar yardım edin çok halsizim çok güçsüzüm tiksinme bulanti oluyorum:(
(7,447 puan) tarafından
Canım prilam alabilirsin mide bulantısı için
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Anlayışsız bir eş işin zor gercktn 
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya insan esone böyle mi söyler ben gicikligina yapacağım varsa da yapmam konuşsun dursun cevanini versende altta kalma.hic kendi p.k boğazını dusunuyor 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 693 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 687 göst.
9 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,344 cevap

34,880 kullanıcı

...