0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Esim karnin yok bosuna bol seyler alma diyor ama ben en ufak bi sıkmadan rahatsz oluyrm baktim bol seyler de bulamadim siz ne giydiniz hamileyken

25 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Elime ne geçtiyse zaten her kıyafetim oluyordu ama biraz sıkıyordu sadece onun içinde belleri lastikli bol pantolonlarim vardı onları giydim genelde de evde pijama :)
(27 puan) tarafından
Tayt var mi ki oyle rahat olan bol ben baktm hep dar rahatsz
(200 puan) tarafından
E bebekte var tavsiye ederim
(27 puan) tarafından
Internette mi aliniyo
(200 puan) tarafından
Mağazada da var internette de
(27 puan) tarafından
Tesekkur ederm:)
-Reklam-
0 oy
(269 puan) tarafından
beli lastkli pantolon uzin tisot
(27 puan) tarafından
Gebe pantolonu mu bu dedigin
(269 puan) tarafından
yok normal
(27 puan) tarafından
Hmm valla iyi giymişsin o zaman ben hic rahat edemiyorum bebegi sıkar diye korkumdan
0 oy
tarafından
İki tayt bir salopet ve eşimin tişörtleri ile geçirdim :))) evde de boxer ve bralet giyerdim hep kıyafet bana ağır geliyo vala :)))))
(27 puan) tarafından
Oyle taytlar yok ki rahat siz iyi buluyosunuz valla:)
0 oy
tarafından
6 aylık olana kadar evde ki herşeyimi giydim kotuda eteğide taytıda tişörtüde sonrasında bir hamilelik pantolonu aldım aşırı rahattı üstümede uzun altı bol tuniklerden giydim
(27 puan) tarafından
Hmm ben korkuyorum benegi skarsa diye genelde sadece iki tane normal pijama disnda bi sey giyemiyrm ya herkes ne guzel tayt falan giymis bi ben mi bulamadim rahat tayt falan
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Hamile kıyafeti çok gereksiz Vala sonra atıyorsun köşeye al iki uçtane bol tişört 2tane esorman Birtane pantolon zaten kis geldi eskisi gibi dışarıda olmayız 2 hamileliği hic ekstra bisey almadım 
(27 puan) tarafından
Aynen  hamile kiyafeti gereksiz de bol esofman falan hic bulamiyorum
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Hamile pantolonu evde de normal pijama 
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Evde tayt tişört dışarda da öyle kışa son ayları denk geldi bir iki sweatshirt ve kazak aldım öyle bitti. Karnın belli olmasa bile sen rahatsız oluyorsun üstelik bebeği de sikmaman lazım rahat şeyler giy 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Ben çok zorlandım çalıştığım için her gün bir şey giymek için baya zorlanıyordum ilk aylar en zoru hamile pantolonları olmuyor belden tutmadığı için düşüyordu kendi pantolonlarım da darlaşmaya başlamıştı bir iki tane büyük beden beli lastikli pantolon aldım doğımdan sonra da giyiyorum onları üst kıyafetlerim uzun süre oldu. Karnım büyüdüğünde bahar aylarına gelmişti elbise giydim hep en rahat elbise oldu kışlıkta bir iki tane elbise almıştım çok rahat olmuştu hamile külotlu çorapları da oluyor
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Beli lastikli tunikler hamile pantolonları beli lastikli elbiseler abiye bile giydin 9 aylık hamile iken
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Rahat giyinmeyi sevdigim icin kiyafetlerim hep boldu sadece hamile gomlegi iki pantolon aldım zaten yasakliydim evden pek dışarı cıkmadım
0 oy
(2,939 puan) tarafından
3 tane pantolon aldım sadece. Zaten genelde bol giyerim üst kıyafetlerinin çoğu oldu o yüzden. Oversize modellere bakabilirsin.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Dışarı çıkamadığım sürece hiç bir şey "D hsjsjsksjshs dışarı cikarkende en büyük bedeninden bir tayt üstünede uzun tunik sere serpe ooohhh ")
0 oy
(482 puan) tarafından

Ilkbahar ve yaza denk geldi benim full eski taytlarimi ve tshirtlerimi giydim zaten salaştır kiyafetlerim taytlar cok hayat kurtarici aciksan ustune uzun tshirt gomlek giydim yazin full eski elbiselerimi giydim su an 32. Haftadayim kendime 1 tane hamile kiyafeti almadim :D simdiden sonra da yine tayt ve salas oduncu  gomleklerimle yola devam birkac uzun hirka alip spor kombinler yaparim sanirim ikinci bebegi de dusunmuyorum baya zahmetsiz ve masrafsiz oldu bana iyi denk geldi mevsimler 

0 oy
(127 puan) tarafından
Full hamile tayti giydim üstünede tuniik
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Ben eski eşofman larimin lastiklerini kestim şekilde birde kotuma penye diktim hamile pantolon gibi onu giydim 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Öncesinde de bol giyinmeyi severdim :) Ben sadece hamile taytı aldım tayt çok rahat gerçekten üzerine havalar soğukken bol uzun kollu buluz sıcakken de şort atlet ya da bol kısa kollu giyerdim 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben lcv den alıyordum rahat kalıp yazan üstlerinde onlar iyi oluyor 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
esimin t-shirt leri
0 oy
(598 puan) tarafından
Beli lastikli bol pantolon giydim ben hâlâ da lastikli pantolon giyerim hiç dar şeyleri sevmem 
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Eşimin tişörtlerimi giyiyorum. Başka bişeyde rahat edemiyorum. 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 522 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.